BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #34801 przez alaq
a no właśnie,
czytałam teraz na forum ddtvn gdzie jakaś dziewczyna pisała o swoim bolesnym porodzie we Wrocławiu, że tam w żadnym szpitalu nie podają znieczulenia! To po prostu jakaś kpina jest i tyle.
Ja jakbym miała błagać o znieczulenie przy takim porodzie jak miałam to bym poszła do domu.
Nie dałabym rady bez znieczulenia, bo jak na 2 dni przed porodem ryczałam z bólu i padałam na twarz z wyczerpania, to jak sobie pomyślałam że będzie gorzej przy samym parciu to bym chyba zeszła z tego świata.
Jestem oczywiście za tym, aby znieczulenie było bezpłatne ale żeby i było dostępne na żądanie a nie jak sobie ktoś wymyśli. To jest jakaś paranoja i tyle.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34803 przez kakasia20
a mi odchodzi czop ale taki glutki jakby sluz zoltawy ciemny .... i gesty.... mialam na 2 wkladkach.... i tak mie kluje i boli caly dol pochwa w srodku... ze tez sadze ze juz nie dlugo i bedzie sloneczko ze mna.... ... a to tez mam tak jak wy ... brzuszek twardy z gory i potem nizej idzie tala faja mrowienia i nacisk ucisk na dol pochwy... i klucie straszne i zadna pozycja nie pomaga..... ja dopiero o 24 ide spac a zasypiam na 1h i zas bole wracaja a nawet nospa nic nie daje tylko pogarsza bo sie bole nasilaja.......... .. ide sie polozyc bo michalek znowu zaczyna kopanie sie obudzil....
u mnie dzien w dzien biegunka.... widocznie zaczyna sie organizm oczyszczac...... nawet jak chodze na chwile po posesji to czuje jak michas glowka napiera w dol pochwy ku wyjsciu... i potem jest twardy brzuszek mrowienie i klucie i musze przystanac siasc.... az minie mi... a trwa to od 10-15 min.... u mnie te bole zazwyczaj sa wieczorem jak oglondam tv... okolo 21....sie zaczynaja kazdego dnia... a na koniec do tych boli klucia maly kopie taki jest nie spokojny jakby... :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34815 przez Madzia89862
ta biegunke to mialas juz hoho kiedys pisalas kilka tyg temu moze masz zatrucie albo cos?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34821 przez fredeczka
Witam widzę że dyskusje o znieczuleniu rozpoczęłyście.Ja już od dłuższego czasu wiem że nie dostane ale mniejsza z tym.Jakoś nie boję się bólu pewnie dlatego że nie wiem co mnie czeka:)Zresztą dawniej kobiety rodziły bez znieczulenia we własnych domach i dawały radę.Np moja babcia urodziła 2 dzieci bez znieczulenia w domu.Mój tato 4kg ważył a babcia słaba i szczuplutka kobita byłą wtedy i jakoś dała radę.Grunt to dużo ruchu i nie oszczędzać się przed porodem bo podobno będzie lżejszy a jak się leży to ciężej.Babcia mi to mówiła, sąsiadka i w końcu lekarz powiedział że od 36tc mam się nie oszczędzać.Tylko co tu robić hehe.Wczoraj miałam 4km spacerek do sklepu i z powrotem dziś pogoda paskudna to w domu siedzę ale jutro pewnie znów pójdę.Po niedzieli planuję gruntowne sprzątanie tak że troszkę wysiłku będzie:)
A ten ból przy skurczach to macie na górze brzucha?Bo jak ja mam skurcze to boli mnie dół brzucha jak przy okresie ale twardy jest od góry tylko że na górze mnie nie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34847 przez paulina2209
od góry boli i schodzi w dół. ja wczoraj miałam napad paniki. wpadłam w taką histerię że mój mąż nie wiedział co robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34860 przez Emme
ja swój ból mogę porównać do bólu jelit + ból z głodu. tak mi się jakoś skojarzyło :) najpierw bolał mnie cały brzuch, później im ból był krótszy to od połowy brzucha w dół. takie kłucie. Zdarzają się też pojedyncze i to właśnie jak przed okresem. i zauważyłam, że są one przeważnie z rana, aż mnie wybudzają ze snu.

Nie wiem też czy prawidłowo odczytuję ruchy, tzn nie jestem pewna czy to mała się wypina czy to twardnienie brzucha. Czuję jakby się wypinała, ale większość brzucha jest twarda.


Dziś już ostatecznie wszystko kupiłam co będzie potrzebne do szpitala i zaraz po powrocie do domu. Kupiłam krem ochronny z Nivea, jest napisane, że dla niemowląt, ale nie pisze, że od 0. Tak się nacięłam na spray do nosa (roztwór wody morskiej), bo jest od 3 miesiąca.
Wy jakie kosmetyki macie/będziecie miały/chciały używać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34888 przez fredeczka
Ja mam kosmetyki hipp,bambino i nivea zobaczę które będą najlepsze.Znalazłam fajny filmik z porodu jak któraś jest ciekawa co ją czeka to podaję linka ALE OSTRZEGAM WSZYSTKO WIDAĆ ŻE TAK POWIEM "OD KUCHNI" www.videobomb.cz/video/Porod

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34890 przez Madzia89862
ja przed porodem skurcze odczuwałam jedynie w dole brzucha silny doslownie skurcz jak przy miesiaczce.czuc ze ci sie sciaga tak w srodku cos.ja tak bym to opisala u siebie a maly u mnie sie tak wypinal na koniec ze jego dupcie lub stopke moglam objac reka:)a przy tym bardzo twardnial brzuch bo mal jak sie wypial a byl duzy to i brzuch sie mialo wrazenie miec twardy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34898 przez kakasia20
tak biegunki mialam czesto ale wtedy mialam zatrucie pokarmowe bo mi mijało i stolec był normalny.... zreszta sie zobaczy jak to bedzie ze mna....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34900 przez fredeczka
Madzia no właśnie jak ja mam te skurcze to na samym dole brzucha tak jakbym miała za moment okres dostać ale brzuch cały jest twardy.Naoglądałam się tych filmików niepotrzebnie teraz to dopiero mnie brzuch zaczął boleć hehe.Wiecie co ja rezygnuje nie idę rodzić.Nie przypuszczałam że dziecko ma taką wielką głowę przecież ja jej nie wypchnę.Moje to już wyjątkowo o tydzień wielkość główki jest za duża z pomiarów na usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34902 przez kakasia20
mi sie tez snillo dzis ze rodzilam a dzidzia mialo duza glowke i nie dalam rady urodzic i sie zaraz obudzilam..... pfff ale to tylko glupie sny!!! damy rade urodzic nasze malenstwa

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34905 przez fredeczka
Kasia zawsze na odwrót się śni.Mi się śniło że córeczkę urodziłam a będzie synek.Najgorsze w tym śnie było to że nie widziałam jak dziecko wyglądało tylko takie jakby wypchane śpioszki i nie widziałam głowy ehhh coś jak na bajkach typu tom i jery pamiętam że zawsze mnie denerwowało że głowy ludzi nie pokazują a w snach teraz mam to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34907 przez Madzia89862
pomiary z usg sa rozne wiec nie ma co zakladac z gory i sie zle nastwiac psychicznie.fredeczka dasz rade.tylko wiesz co?ja tak jakby nie zwracalam uwagi na te bole przedporodowe jakos mnie nie bolalo tak by myslec ze cos sie dzieje i w dzien nic mnie nie bolalo i nagle w nocy ze snu mnie wyrwalo jakby mi cos peklo w srodku,wody mi odeszly i skurcze co 2-3 min i wtedy mialam silne bole w dole brzucha od srodka jakby ci cos sciagalo i zaciskalo sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34909 przez sunaja21
ja tez mam skurcze wylacznie na dole brzucha- zwyczajnie robi sie twardy tak na ok 30sekund i puszcza- juz widze jakie by byly gdybym lekow nie brala!i czasami maluszek tez mi sie tak wypina ze normalnie widac ze to pupka lub nozka lub stopka!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34911 przez martela89
Jeżeli chodzi o wypychanie główki to mnie akurat to nic nie bolało,gdybym nie zobaczyła,że już wyszła to bym nie wiedziała :)

A z kosmetyków to na początku używałam mydełka oillan,potem żelu do mycia na noc do smarowania najpierw oliwki,a teraz balsamu do ciała i wszystko oprócz mydła mam z Penatena różne kremy na odparzenia i do buźki też.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl