BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #35478 przez fredeczka
Violi to już 2 dni ale fajnie:)Życzę wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku.A w szpitalu nie jest tak źle miałam okazję leżeć prawie miesiąc(jak byłam nastolatką) więc nie jest źle spotkasz się z innymi mamuśkami i pewnie nawiążesz nowe przyjaźnie.Pozdrowionka dla Ciebie i Hani.

Ja też już nie mogę się doczekać mąż pewnie też nie bo pierwszym meblem wstawionym wczoraj do nowej sypialni było łóżeczko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35480 przez alutka1011
Violi życzymy powodzenia i czekamy na wiadomość i zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35482 przez Ewa26
Violi dużo zdrówka obyś szybko doszła do siebie i jak najwięcej pociechy z Córeczki trzymamy kciuki oby wszystsko dobrze poszło! :blink: Jej ja już też się tak strasznie doczekać nie mogę aż zobaczymy naszą Kruszynkę! Pozdrawiam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35483 przez Emme
Violi mam nadzieję, że przetrzesz szlaki i niedługo dołączymy do Ciebie :D
Trzymamy mocno kciuki i z niecierpliwością czekamy na wieści.

Ja też już bym chciała być po. Ostatnie dni są nie najlepsze. Ciągle jestem zmęczona, brzuch twardy, wszystko opuchnięte... dłonie to mam prawie bezwładne, ciężko mi coś złapać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35518 przez alaq
Violi trzymaj się mocno, wszystko będzie dobrze, włącz pozytywne myslenie a zanim się obejrzysz będziesz już tuliła Hanię do piersi :)
POwodzonka :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35521 przez _aga86_
Violi powodzenia:) Najszczesliwszy dzien w Twoim zyciu zbliza sie WIELKIMI krokami:) Prosze ucalowac Hanke od nas wszystkich. Zajrzyj na forum jak tylko znajdziesz chwilke:) TRZYMAM KCIUKI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35543 przez Groszek
Violi trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35557 przez kakasia20
trzymamy kciuki :))))))))) ..... a jak tam u was dziewczyny ...??? mi maly jak leze jakos strasznie golwka na pecherz tjb naciska,,,,, az mam wrazenie ze mi cos peknie...i boli mnie caly dol....:/ pozdrawiam

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35563 przez Groszek
Kakasia nie wiem co jest... cały czas Cię tak boli to powinnaś do lekarza pójść... Wiadomo że dzidzia jest duża i może uciskać na nerwy więc ból jak najbardziej na miejscu, ale tak jak Ty piszesz to już masakra... Sio do lekarza, albo ... nic już nie napiszę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35585 przez kakasia20
w srode pujde..... tak jak mam wizyte o ile predzej nie wyladuje w szpitalu na porodowce.... nikt nie zna dnia ani godziny....ide lezec bo nogi mam jak z gombki....chwieja sie.... sa slabe...dam rade sobie:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35631 przez sunaja21
violi trzymaj sie i wycałuj Hanie jak najmocniej sie da:) ale Ci zazdroszcze tez juz bym chciala tulić swojego maluszka:)
jestem jakas do d... od kilku dni ... chyba zaczyna mi wychodzic stres, cieżko juz ze mna wytrzymac, maluch wariuje jak oszalaly nawet w nocy, coraz mniej spie bo przy kazdym przekrecaniu czuje jak bym ze 100kg wazyla i kergosłup wysiada do tego biodra rwia i skora na brzuchu tak swedzi i jest tak wrazliwa ze oliwka nonstop w ruchu!
pozdrawiam was


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35833 przez Emme
Chyba wszystkie czekamy na wieści od Violi :)
Mam nadzieję, że wywoła to lawinę hihi


Już nie mogę się doczekać, a właściwie mam już dość i dlatego chciałabym już być po. Co prawda noce nie są najgorsze. Wstaję tylko 2-3 razy i wydawać by się mogło, że powinnam się wyspać, ale przez cały dzień właściwie drzemię. Wieczorami za to ma więcej energii ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35895 przez fredeczka
Violi już jutro będzie miała córcie oj jak ja bym chciała mieć już mojego skarbeczka:)
Co do nie przespanych nocy to ja od 2 dni spać nie mogę chyba podświadomie się stresuję porodem.Zauważyłam też że jak mi się już uda i zasypiam to strasznie chrapie hehe normalnie jak facet i przez to spać też nie mogę bo moje własne chrapanie mnie budzi:)pewnie Michał mi na przeponę naciska albo coś bo nigdy przenigdy nie chrapałam.Już się boję mi mi tak zostanie i narobię sobie obciachu w szpitalu przy koleżankach z sali:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35967 przez Groszek
Dziewczyny wysypiajcie się dopóki możecie :) Dla przykładu wczoraj do Miśka wstawałam 7 razy, a dzisiejszej nocy zaledwie 8 :( tryskam energią i zasypiam na stojąco... a skowronek od 5 rano uśmiechnięty od ucha do ucha :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35970 przez fredeczka
Groszek ale taki szczerbaty uśmiech rekompensuje wszystkie nieprzespane noce :lol:
Znów się nie wyspałam 2 razy miałam sen że mąż mnie zdradził a ile się napłakałam przez sen masakra :( Ja nie wiem że to takie głupoty się człowiekowi śnią zamiast same piękne rzeczy a wszystko przez mój głupi serial :angry: chyba przestanę go oglądać.
Co tam mamuśki porabiacie?Ja ciesze się naszą nową sypialnią nastawiłam pranie i myk do wyrka :)Później czeka mnie pranie dywanu (jeśli któraś waha się czy kupić sobie biały to odradzam chyba że co miesiąc będziecie go prać).Mój jest straszny bo ma długi włos i nieźle muszę się przy nim nagimnastykować żeby jakoś wyglądał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl