BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #34916 przez Madzia89862
no to sa zatem przepowiadajace i oznaka ze porod moze wystapic za miesiac lub wczesniej i wszytsko sie moze zdarzyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34928 przez Emme
Ja się cieszę, że dziś zobaczę się z moim lekarzem, bo prawie przez większość dnia mam brzuch twardy jak kamień. Ciekawe co wykaże KTG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34936 przez fredeczka
Wiecie co jest dla mnie dziwne.Nie miałam jeszcze robionego tego ktg.Po pierwszym listopada mam zanieść wyniki moczu lekarzowi już mnie nie będzie badał i umówi się ze mną w szpitalu na ktg około 10 listopada.Prawie każda z was miała to ktg a ja nie.Zastanawiam się czy jak umówię się w szpitalu z moim lekarzem to też mam zapłacić jak za wizytę?Głupio mi było się pytać lekarza czy to na nfz czy jak.Zawsze chodziłam prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34970 przez Emme
Dziś zapis był trochę lepszy, chociaż dalej mam skurcze. Mam brać no-spe i leżeć plackiem. Jakby twardnienie się nasiliło mam się zgłosić na kolejny zapis.

Fredeczka moje koleżanka miała robiony tylko raz przed samym porodem. Zależy chyba od lekarza. Ja mam za darmo i do woli :). Już wystarczająco dużą ilośc kasy mu zostawiłam.

A jeśli przyjmie Cię w szpitalu to chyba nie powinien brać za wizytę.

A tak z ciekawości to ile płacicie za wizytę?
ja za kontrolną płacę 120zł, z USG 150 zł, za cytologię + 10zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34972 przez Ewa26
fredeczka ja tez nie miałam KTG bo nie było takiej konieczności. Jakiś czas temu lekarz chciał mnie wysłać na takowe badanie ale tylko dlatego że bałam się że mam skurcze ale zaczęłam brać magnes i mi przeszło. KTG będziesz mieć robione jak trafisz do szpitala a puki co jeśli wszystko jest ok to się nie martw :blink: Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34974 przez Emme
Ewa ja nie czułam skurczów a na KTG wyszło, że są i to regularne. Gdyby nic nie wyszło to miałabym dopiero na następnej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34983 przez fredeczka
Dziewczyny ale ja skurcze miałam od 15 tygodnia tylko że tak kilka razy dziennie max3 razy.Mówiłam lekarzowi to magnez mi kazał brać leżeć i tylko tyle.
Za wizytę z usg bo zawsze mam robione płacę 100zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34998 przez alaq
ja też jeszcze nie miałam ktg i w sumie wcale nie żałuję, bo na mnie ta maszyna nie działa ;) Tzn nie pokazuje skurczów, ale zapewne jak w przyszłym tyg będę miała wizytę u gin to mnie wyśle na to badanie.
A skurcze mam co 10 min, coraz częściej w ciągu dnia i wieczorem. Ciekawe czy dotrwam do poniedziałku, wtedy będę miała wizytę.
A tak poza tym to podczas skurczu brzuch mi twardnieje na górze a boli jak na okres czyli mam tak jak większość z Was. A z tym czopem to chyba przestał mi odchodzić, były glutki ale teraz cisza.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35001 przez Madzia89862
hmm moze jak przestal to lada moment bedziesz rodzic??:)
ja tez nie mialam robionego ktg podczas ciazy jedynie jak wyladowalam w szpitalu tydz przed urodzeniem tam mi zrobili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35013 przez paulina2209
ja miałam ktg jak byłam w szpitalu bo nie czułam ruchów, tak u lekarza nie miałam. za wizytę płacę 150zł i zawsze mam usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35030 przez Groszek
Na mnie ktg też nie działało :) skurcze miałam, a na ktg prosta krecha :) Pierwsza wizyta z usg 110 zł a potem na każdej było usg i płaciłam 70zł :) jak byliśmy na wizycie w szpitalu to nawet grosika nie zapłaciłam :) tylko położnym za ktg daliśmy ciacho własnej roboty :) jak przychodziły do nas na salę to pytały się czy jeszcze im przyniosę :lol: no i oczywiście po porodzie jak pojechaliśmy to zawiozłam 2 blachy ciasta i ich ulubioną kawusię :) A mojemu lekarzowi zawieźliśmy zdjęcie Michałka w dużym formacie z podziękowaniami za prowadzenie ciąży i za dobre słowo :) facet się wzruszył i powiedział że jeszcze takiego podziękowania nie miał :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35041 przez kakasia20
a mi dzis jak wstałam z lozka to przeskoczyło w miednicy tjb i sie chwialam nie moglam ustac..... chyba to konce tak mama mowi moja bo tez tak miala ze sie spojenie rozeszło i niekiedy nie umiala ustac,,, a do tego kichlam i sie bujałam jak z waty jak bym wate miala zamiast miednicy......... poza tym to boli nadal brzuszek skurcze sa nieregularne i wczoreej jak mnie zakuło w srodku na dole to az przeklnelam z bolu... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a u was co

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35071 przez sunaja21
ja gdyby nie szpital to tez bym ktg nie miala bo nie bylo koniecznosci!za wizyte place 100zl w tym cytologia a 120 zl z usg!
emme- a bierzesz magnez dodatkowo bo sama nospa to srednio zadziala na skurcze!mi w szpitalu wogole jej nie dawali bo stwierdzili ze bez sensu chyba ze bym mnie caly brzuch bolal typu kolki itp ktore mialam za pierwszym razem w szpitalu- teraz bralam luteine, magnez no i fenoterol ale tobie juz na niego za poznoo bo mi w 36 tyg bedzie go odstawial!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35072 przez candela
u mnie brzydka pogoda i z samopoczuciem podobnie...Też boli mnie brzunio...ale jakoś się kurlam z dnia na dzień...raz boli brzuch raz krzyż...no i mam takie zmienne nastroje...wstałam dziś rano i płakałam. Mój chłopak ciągle pracuje...mam wrażenie, że mnie nie zauważa. Od jakiegoś czasu czuję, że przestałam dla niego być kobietą...tylko mamą:-( Borykam się z brakiem czułości (nie wiem może to nie takie ważne, ale kiedyś było tak fajnieeee...)Pozdrawiam mamusie i życzę im jeszcze trochę wytrwałości. Już niebawem zobaczymy swoje skarby. A skarbom życzę dużo zdrówka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35077 przez paulina2209
a ja czekam na mojego męża i jadę do szpitala. pojawiło mi się krwawienie i nie wiem o co chodzi trochę się zdenerwowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl