BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #35275 przez kakasia20
.... hej:) a mie nadal boli jak na okres i pupa cala .... ale trzeba dac rade j jeszcze do 1.11 a potem juz zleci ten czas zreszta juz zlecial:)))) ciagle sikam.... i te klucia w srodku pochwy naciski glowka... strasznie bola nie az musze przystanac albo zmienic pozycje.... ale juz nie dlugo... 27.10 w srode ide do mojej gin i zobaczymy co mi powie:)))pozdrawiam.. ide odpoczywac:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #35289 przez _aga86_
violi nie martw sie wszystko sie ulozy jak tylko malutka bedzie na swiecie. Wydaje mi sie, ze jak mama zobaczy jaka Ty jestes mama napewno odpusci. Zreszta takie maluszki zblizaja:) Nie mow tak, ze sie mala przez Ciebie nacierpiala!!! Dalas Jej zycie, dbasz o nia, kochasz- czego mozna chciec wiecej?? Z Niunia bedzie wszystko wporzadku- tak teraz musisz myslec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35325 przez kakasia20
violi bedzie ok nie poddawaj sie:)))) ....... bedzie dobrze:) :* jej dziewczyny jutro juz 38 tydzien zaczynam a michalek 40 w stosunku do jego wagi wymiarow itp.... w stosunku do usg tak samo..... wiec zostaje mi oczekiwanie:):*** jak wam mija tam weecend ????????? bo u mnie jakos tak dziwnie jest.....pochmurno...hustawka nastrojow itp itd..... ale to chyba normalne jest pod koniec ciazy..............
jeszcze bym sie chciala wybrac na wszystkich swietych na cmentarz ale zobaczymy czy dojde tam..... z mama... czy michas da po sobie znac i zacznie uciskac itp...:**** sle wam serduszka dla was i dzidziusi w brzuszkach:) i przy siebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35331 przez bombel779
Kasia tak blisko porodu już :) Jak nastawienie - boisz się,czy nie możesz się doczekać?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35417 przez violi27
Hej dziewczyny dzięki za wsparcie :) już jest lepiej, to wszystko przez hormony i stres za dużo na głowie i się po prostu martwię.Wczoraj żeśmy się urządzali a dziś już prawie wszystko przygotowane,jeszcze tylko zostało mi spakowanie torby dla małej na wyjście z szpitala i pościelenie łóżeczka i myślę ze jestem gotowa :laugh: :laugh: :laugh:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35424 przez kakasia20
bombel779 - szczeze jest ok ... mam pozytywne nastawienie nie boje sie porodu............... i nie umie sie doczekac na malego:)))))) :kiss: :kiss: :kiss: dzis maly ma 40 tydzien a ja 38... wiec czekam nadal... .. dzis jak wstalam jakos mam nogi jak z gumy sie mi chwieja i tak czuje jakbym miala drgania w nich jakby drgawki mnie lapaly..... sie lekko mi nogi trzesly..... pff widocznie maly na nerwy nacisnol mi..... a tak to maly dupke wypycha nogi i rece:))) ale juz sie mniej rusza i ma swoje godziny.....:)))))))) pozdrawiam.......:**** :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35426 przez bombel779
To fajnie ;) Grunt to pozytywne myślenie ;) A maluszek już pewno baardzo mało miejsca ma..więc niech wychodzi do Nas na świat! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35446 przez _aga86_
violi kiedy masz cesarke??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35447 przez paulina2209
violi tą cesarkę ma mieć jakoś niedługo z tego co pamiętam.

złapały mnie dziwne lęki żeby nie urodzić 1 lub 2 listopada. zaczynam wpadać w jakieś paranoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35450 przez Madzia89862
oj paulina nawet jak sie urodzi to czy wazne w ktory dzienwazne ze bedzie z toba malenstwo:)ja jak bylam w ciazy nie zastanawialam sie naprawde nad tym i przyszedl na swiat 4:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35461 przez violi27
no ja dziewczynki jutro z rana wyjeżdżam mam być w szpitalu po 10, potem badania i przygotowania no i myślę ze w wtorek moja niunia przyjdzie na świat :) nie wiem jak długo trwa cały ten proces przygotowawczy do zabiegu ale fajnie by było w wtorek bo chce to już mieć za sobą, ehh ale mam stresa niesamowitego!!!! :huh:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35465 przez bombel779
A ja Ci Violi trochę zazdroszczę faktu,że za chwilę zobaczysz swoje dzieciątko :) Jeszcze dzień,dwa,... :) Super!!! A stres to chyba nieodłączny element porodu :) Każda kobieta w mniejszym bądź większym stopniu go odczuwa.Ale to wielkie i niezwykłe wydarzenie,więc tak musi być ;)
Będziemy mocno trzymać kciuki za Ciebie i maleństwo!! :) Powodzenia!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35469 przez violi27
Chciałam się pożegnać bo już dziś a tym bardziej jutro nie będę mieć czasu aby tu zaglądać,
życzę wszystkim mamusiom pogody ducha i dbajcie o swoje maleństwa już nie długo będzie na was kolej :laug ja się ciesze ze to już i mam nadzieję ze będę tulić moja Hanie cała i zdrową za kilka dni :) :) :) choć mimo wszystko strach jest ogromny,na sama myśl ze będę w szpitalu bo to nie dość ze to pierwszy poród to i pierwszy raz w życiu będę leżeć w szpitalu, ale jestem dobrej myśli :) trzymajcie dziewczyny kciuki,odezwie się jak tylko będę mogła.

Pozdrawiam mamuśki i wasze brzuszki :lol:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35470 przez kakasia20
violiii my trzymamy mocno kciuki za ciebie i hanke:))))))))) jej jak ja bym juz chciala miec malego obok siebie:))))))) ale michalek kaze czekac to cczekam:)))) hee:)))) jak wrocisz to mam nadzieje ze zdj malej umiescisz na forum naszym:)))) pozdrawiam :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35472 przez paulina2209
violi to czekamy na zdjęcia. i będziemy mieć pierwszą listopadową mamusię w październiku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl