BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #36360 przez Emme
ja też wynajduję sobie zajęcia, najzwyczajniej dla zabicia nudy. Chciałam poodkurzać, ale zostałam przyłapana na tym i Sz prawie mnie przywiązał do krzesła :D, sam to zrobił i jeszcze umył podłogę, co by mi do głowy to nie przyszło :angry:

Prania nie rób, nie zmywaj, nie odkurzaj, możesz ewentualnie poleżeć... Masakra jakaś, choć z drugiej strony fajnie, że się tak przejmuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36361 przez Madzia89862
co do pieluszek z tesco mialam okazje ich wyprobowac wlasnie z zielonej paczki po kilku powiedzialam niestety odpadaja.odparzaja pupcie i nie przepuszczaja tak powietrza i przez to mi sie wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36364 przez Emme
nie wiem czy mogę zamieścić ten link, ale najwyżej zostanę pouczona :)

jest tam test pieluszek.
www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,4558760.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36411 przez fredeczka
Paulina właśnie wymyślam rzeczy których nie muszę wcale robić:)mamy syndrom "wicia gniazda"hehehe
Ja mimo wszystko wypróbuje te z tesco.Zresztą zależy jak mały zareaguje na te które mam bo i po huggisach czy pampersach mogą być odparzenia.Ale się nudzę...namoczyłam koszulki i jakoś nie chce mi się już dzisiaj ich prać najchętniej położyłabym się już spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36416 przez Emme
Właśnie dzwoniła do mnie mama i zakazała mi rodzić wcześniej jak 19 :), bo do tej pory będzie w szpitalu (20 km od domu), bo w innym wypadku będzie musiała uciec ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36481 przez paulina2209
mi mój mąż powiedział że najlepiej jak bym urodziła w ten piątek i rano to już będzie mógł zacząć oblewać zdrowie córki i przez 3 dni bo poniedziałek wolny :laugh:
wszyscy sobie planują a tu psikus taka mała istotka sama sobie zadecyduje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36494 przez bombel779
Heheheh to może niech mąż porozmawia z dzieciątkiem :P Jak ładnie poprosi,to może spełni jego marzenie :P :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36519 przez Emme
no to paulina musisz się postarać, bo taka okazja się nie powtórzy :D

mnie coś wzięło na wspominki. przypomniałam sobie początki ciąży, pierwsze rozterki (takie jakie mają teraz inne "początkowe" ciężarne mamusie) i to w jaki sposób dowiedziałam się o ciąży, jak wszyscy się dowiedzieli :)
Szkoda, że nie pisałam pamiętnika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36525 przez kamila1001
:) ja miałam rodzić na początku grudnia, ale chyba nastąpi to w listopadzie, bo już dzidziuś się niecierpliwi.. nawet chciał już wyjść, ale go powstrzymano hihi ja już się nie mogę doczekać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36551 przez kama
Dawno mnie tu nie było, znowu zaliczyłam szpital. Szyjka bardzo się skróciła do tego mam skórcze, coś mi się wydaje, że już nie długo ponoszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36585 przez fredeczka
Normalnie nie mogę uwierzyć już 38 tydzień szok a jeszcze nie tak dawno bałam się o maleństwo żeby się za wcześnie nie urodziło...
Nie wiem co ze sobą zrobić.Dziś myłam czyste meble bo nie dalej jak 5 dni temu miałam gruntowne sprzątanie.Teraz gotuję zupę ale jeszcze nie wiem jaką zrobię:)A co tam u was?Co porabiacie?Ciekawe jak Violi i Hania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36590 przez Emme
ja jeszcze nie wierzę, że zaraz pojawi się na świecie mała istotka. Wydaje mi się że jeszcze tyle czasu przed nami.

nie mam okazji, żeby zrobić (czyt. posprzątać) wszystkiego tak jakbym chciała, bo mój ukochany o 12 już jest w domu i mnie "pilnuje". A do tego czasu zdążę zrobić bardzo mało, zwłaszcza, że obudziłam się dopiero po 9 ;D

A jak patrzę na te brudne okna to.... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36602 przez fredeczka
Emme to super że masz męża tak wcześnie w domu.Mój kończy pracę dopiero o 17 tak że cały dzień siedzę sama albo z teściami.
Ale się wkurzyłam na łóżeczko a raczej na szufladę.Chyba złożę reklamacje!Kupiliśmy łóżeczko klups z szufladą która ma taką klapę zamykaną.Chowam właśnie pieluchy patrzę a tam klapa szuflady wygięta.Nie dość że z takiej cienkiej sklejki zrobiona nie ma zawiasów żadnych tylko rzepy i jak się chce ją otworzyć to trzeba całą tą klapę zdjąć a zawiasów nie da sie zamontować bo ta sklejka za cienka. :angry: kurde nie dość że taki badziew to jeszcze się powyginało na wszystkie strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36622 przez Madzia89862
ja juz bym reklamacje zlozyla;p emme super masz ze mezulek tak szybko w domu to na nocki chodzi czy tak krotko pracuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36634 przez Emme
Prowadzi firmę, więc to troszkę inaczej wygląda. Pracuje od 5, resztę roboty zabiera do domu. W ciągu dnia kilka razy tam jeździ, żeby sprawdzic jak pracują, ale tylko na chwilę. Bywa i tak że nie ma go właściwie od 5 do 21, ale teraz jak już mamy końcówkę, to robi wszystko, żeby byc jak najdłużej w domu i przejął wszystkie ciężkie obowiązki, dla mnie zostawił zrobienie obiadu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl