BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #36148 przez Emme
mnie się coś zdaję, że jak ją przyjęli wczoraj to i wczoraj miała cesarkę. Przynajmniej tak jest u mnie w szpitalu. Więc już doba minęła :) to i Hania pewnie już jest z mamą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36160 przez paulina2209
pewnie już jest po wszystkim. po cesarce trzymają z 5 dni więc musimy być cierpliwe pewnie napisze dopiero w przyszłym tygodniu.
ja to pewnie jak dostanę skurczy to napiszę zaraz (chyba że to będzie noc).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36217 przez Groszek
Mnie nic nie bolało jak przebijała, nawet nie wiedziałam że to robi :) tylko po chwili poczułam jak mi coś ciepłego wypływa i mokro się zrobiło :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36218 przez fredeczka
Oj to dobrze że nie boli bo jakby to jeszcze miało boleć to masakra.Kakasia mi czop odszedł i co? cisza też nic się nie dzieje.Koleżanka powiedziała że często lekarze mówią że urodzi się wcześniej a tu nic.Ona też tak miała i przenosiła 2 dni a jej sąsiadka 11 dni przenosiła ja chodzę do tego samego gina i boję się że też przenoszę bo jakoś mi się nie uśmiecha mieć wywołanego porodu podobno bardziej boli:(
Powiedzcie mi mamuśki ile muszę mieć pieluch małych?Kupiłam 3 paczki huggisów po 90szt paczka rozmiar od 3-6kg i zastanawiam się czy kupować więcej czy już w większym rozmiarze.Trochę za dużo chyba nakupiłam bo wielkościowo są podobne do pampersów 1 tych białych.A do szpitala całą paczkę dużą mam wziąć czy można sobie odłożyć połowę?Jakoś mi się nie uśmiecha żeby później pół szpitala nosiło moje pieluchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36219 przez Groszek
Fredeczka ja miałam wywoływany poród i wcale tak mocno nie bolało :) Byłam 11 dni po terminie :) Wystarczy Ci tych pieluch i nie dokupuj :) Jak będą Ci się kończyć to zobaczysz czy jeszcze tych 3-6kg dokupić czy rozmiar większy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36224 przez paulina2209
ja mam do szpitala jedną paczkę 1 i w domu 3 paczki 2. nie kupuje więcej bo w razie czego zawsze można dokupić. ja to się śmieje z mojej mamy, która mówi kupuj bo jak ci braknie to zobaczysz.... czasami rodzice chyba zapominają że teraz to kupi się wszystko i o każdej porze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36225 przez Madzia89862
a u ciebie w szpitalu nie dawaja pampersow?wez pol paczki mysle ze starczy spokojnie a w tym rozmiarze juz bym nie kupowala narazie.potem zobaczysz czy smyk wyrasta i czy kupic wieksze.3 paczki duzo nie duzo ale roznie bywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36227 przez martela89
Ja na początku uzywałam pampersów 1 z Pampers Premium Care(bo są mięciutkie i bawełniane a Huggysy miały ostre takie coś koło rzepa i drapały po brzuszku)zużyłam 3 paczki tych 1,potem 2 i nakupowałam za dużo i mi zostało(Papers i Huggys) jak ktoś chce to chętnie oddam. A teraz już 3,a mała ma 12 tyg prawie więc lepiej nie kupować za dużo bo po co ma zostać.

Ja miałam też kroplówkę z oksytocyną i ostatnie 2 godziny porodu były bardzo bolesne,ale wszystko jest do przeżycia :) I jak już zobaczyłam główkę mojej kruszynki to zapomniałam o bólu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36229 przez Emme
ja mam zamiar wziąć jedną paczkę małą do szpitala. Jeszcze nie kupiłam i się zastanawiam z jakiej firmy kupić. Całe szczęście mam 6 marketów większych koło domu więc z dokupieniem nie będzie problemu :D
A do domu nie wiem ile kupić. Na początku chciałabym w dzień używać pieluszki flanelowe (ale ile to będzie trwało :unsure: i czy w ogóle tak będzie...)

Madzia u nas w szpitalu zdaje się, że można mieć pieluszki, ale nie trzeba, bo dają tetrę, ale jakoś mi się nie widzi, żeby używać ich pieluch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36233 przez Madzia89862
u nas w szpitalu dawali normalne pampersy happy bodajze dlatego pytam jak u ciebie.ale pamersa kazali zalozyc dopiero w momencie gdy maly zrobil pierwsze siusiu w flanelke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36267 przez sunaja21
ja kupilam do szpitala 1 paczke mala pampersow w rozmiarze 1 bo tak mi polozna kazala!a reszte bede na bierzaco kupowac bo zalezy od maluszka tymbardziej ze marketow nie brakuje i o kazdej porze mozna dojechac!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36273 przez Emme
Pamiętam jak jeszcze z miesiąc temu mówiłam, że mogłabym jeszcze kilka m-cy pochodzic z brzuszkiem, a dziś myślę kiedy to NARESZCIE nadejdzie. Mój Sz się ze mnie śmieje i mi to ciągle przypomina :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36321 przez fredeczka
Ja tam wolę mieć zapas pieluch bo raz że mieszkam na wsi i tu nie ma za bardzo sklepów z pieluchami a jak już to są drogie a po za tym kupuję w promocjach za te huggisy dałam najpierw 36 a później 39zł a normalnie w tesco widziałam po 51 poza promocją wczoraj.Brat kupił ostatnio tescowe pieluszki takie zielone 2 paczki w cenie jednej tylko że on duże rozmiary już kupuje 5 chyba i są świetne.Też jak tylko pokaże się kolejna promocja to sobie ich nakupię:)Myślałam że takie z tesco to lipa a są miękkie mają fajne rzepy i w dotyku lepsze od pampersów tych oryginalnych (białych).
Coś mam zwarcie w gniazdku o mały włos by mnie nie popieścił prąd.Wyciągam wtyczkę od pralki a tam cała stopiona i się rozwaliła w ręce :huh: resztę rzeczy poprałam już ręcznie i trochę się umęczyłam ale że było mi mało to jeszcze dywan wyprałam ręcznie taką małą szczoteczką może się coś ruszy bo brzuch zaczął boleć i mam twardy:)oby.może jeszcze jakąś ciężką pracę sobie wynajdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36350 przez kakasia20
wrocilam od ginekologa.... gada ze mam te klykciny duze ale one znikna po porodzie zaraz..... i byly objawami zlych wynikow moczu u mnie..... poki co maly daje czadu kopie juz mniej tak lekko...... wypina sie uciska:)))))))))) ale trudno jeszcze nie czas na porod .... nie mam rozwarcia szujka w normie wiec musze czekac za tydzien znowu ide do doktora:))))))) moze juz cos ruszy.....:))))) a i pytalam o czop wiec: czop moze odejsc 2 tyg przed porodem nie koniecznie 2 dni jak to gadaja a moze i byc tak ze odejdzie i bedzie cisza .......:) ja ide robic zurek i lezec:):* pozdrawiam :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36358 przez paulina2209
fredeczka ja też zabrałam się za poważne sprzątanie. wynajduje rzeczy, których nie muszę robić. ale to chyba podświadomie człowiek wynajduje sobie takie zajęcia. tylko u mnie jak na złość wszystkie objawy ustały i powiem że nawet świetnie się czuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl