BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

14 lata 2 tygodni temu #12050 przez cytryna
Dopiero pod koniec marca poczułam ruchy maleństwa. Jak byłam poprzednio u ginekologa powiedział, że dzidzius jest spokojny (tak samo jak rodzice) więc się nie martwiłam, choć wcześniej uważałam , że cos jest nie w porządku.
Najgorsze jest ciągłe latanie do WC, czasami mam wrażenie, że siedzę tam przez cały dzień, choć za dużo nie piję napojów bo tylko 1,5 litra dziennie, to mój lekarz stwierdził że chyba więcej pije i żebym się ograniczyła do litra. Tylko,że we dług mnie co to da? Jak mnie suszy jakbym była na pustyni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12186 przez Gosia
Już po :laugh: Opisałam wszystko w miejscu gdzie wkleiłam zdęcie mojej ślicznej Córeczki :lol: Wątek na forum: "Zdjęcia maluszków w brzuszkach mam" czy jakoś tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12188 przez basik_twins
sylwcia napisał:

Mój skarbek to chyba całą noc śpi na pęcherzu bo do łazienki chodzę co chwila. Ale już kopie coraz częściej ale jak przychodzi tatuś i mówi do brzucha to maluch taki spokojny i nie chce kopnąc tatę


Sylwciu moja Oliwka śpi dogóry nogami i głową opiera się o pęcherz czasami wali w niego łapkami i tak juz kombinuje z pozycjami tzn nie gnieść brzucha itd żeby z tamtąd wylazła w końcu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12411 przez Kathi
Dziewczyny gratuluje kopniaczków, ja też sierpniówa, ale jak jedynaczka i sylwuś (jak poplątalam nicki to sorki) z 2009.
Ja pamiętam, że poczułam swojego szkraba 7.03 zjadłam obiadek połozyłam sie na pleckach i puk puk puk po prawej stronie i tak niziutko, a spodziewałam sie wyżej :D i powiem Wam, że usg 4D to najpiękniejsza pamiątka z mojej ciąży. Mały jest calutki widoczny i to zdjęcie rozczula mnie na maxa. Taki malutki w takiej wielkiej jamce, a potem to już było- taki duży w takiem malutkiej jamce :laugh:
Będę to do Was zagladać, chyba ze mnie przepedzicie jak sie za bardzo będę wymadrzać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12744 przez kalinka
Hej Kobietki :)

Mogę do Was dołączyć?

Termin mam na 3 sierpnia

Płećdzieciątka: chłopiec :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12757 przez sylwcia
Witaj kalinka bardzo nam miło powitać kolejną sierpniówkę :P
o już znasz płec :) ja mam wizytę we wtorek i mam nadzieję że już też poznam płec mojego maleństwa ja mam termin na 18 sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12850 przez Gosia
Miło mi powitać kolejną sierpniową mamusię! Mój termin po ostatnim USG to 20 sierpień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 6 dni temu #12950 przez izabella83
Cześć Dziewczyny:)Przyszłe Matki Polki:)Dołączam do sierpniowych mamuś:)Ja mam termin na 9 sierpnia:)Juz nie mogę sie doczekac:)Napiszcie jak sie czujecie i ile juz przytyłyście:)Ja 4 kg juz a juz prawie 6 miesiąc:)Pozdrawiam ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 6 dni temu #12957 przez martela89
Witam was sierpnióweczki :)
izabella83 ja czuję się bardzo dobrze,a przytyłam 8 kg z tym,że przed ciążą byłam bardzo szczupła i nie mogłam przytyć,a tu nagle 8kg na plusie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13521 przez paulinkaaa2202
witam :lol: Ja mam termin 6 sierpień i niestety nie znam jeszcze płci moje maleństwo nie chcę się pokazać na usg lekarz powiedział że nie widzi worka mosznowego ani siusiaka, więc jest szansa na moją upragnioną córeczkę choć sprzęt chłopca mógł się schować więc jeszcze niewiadomo, tak samo na 3d chciał pokazać twarz maleństwa to zakryło się rączkami
Pozdrawiam wszystkie mamusie :kiss:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13523 przez martela89
Witaj na forum :)
Ja też jeszcze na 100% nie wiem co będę miała dziewczynka czy chłopczyk ale lekarz mówił,że nie widać woreczka wiec chyba dziewuszka z resztą ja od początku mam przeczucie,że będzie córcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13527 przez paulinkaaa2202
Powiem ci że ja też od początku mam przeczucie że to będzie dziewczynka :)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13539 przez sylwcia
już raz pisałam na forum jednak z racji że jestem sierpniówką chciałam i tutaj się podzielic wiadomością że na wczorajszej wizycie dowiedziałam się że będę miec Synka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13541 przez paulinkaaa2202
To gratuluje synka :) :silly:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13542 przez basik_twins
Powiem wam że czasami telepacja a czasami nastawienie mamy. Ja wcale nie byłam na nie z dziewuchami ale mówiłam w rodzaju męskim i nie umiałam się przestawić i wszyscy że będą dwaj chłopcy. A ja sama im na to, że zawsze chciałam mieć syna i że to może przez takie wewnętrzne nastawienie i co? Jak zwykle Basia miała racje - dwie dziewuchy i na 3D jak nic widac dwie cipki.
Według buddyzmu dzieci sobie wybierają rodziców więc kochane mamusie dzidzia przyjdzie specjalnie dla was i nie ważne co będzie bedzie wasza bo chciała!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl