BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #17444 przez Gosia
Na moich zajęciach jest tak samo :laugh: A jeśli chodzi o kąpiel to każdy oddzielnie podchodził do wanienki i ćwiczył obrót maluszka żeby umyć plecki i pupe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18035 przez MoNiaaa
ja dzis ide na pierwsze zajecia jesli mnie przyjma bo podobno strasznie duzo par teraz chodzi.niestety musze z siostra bo maz w delegacji :( ale to zawsze lepiej niz samej:) mam nadzieje ze mi sie spodoba i zajecia beda ciekawie prowadzone. a co tam u was dziewczynki??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18042 przez Gosia
Napewno będzie super!

No troszkę mało aktywne są te mamuśki z sierpnia :(
Gorący temat to teraz na maju i czerwcu tam już wielkie odliczanie :)

A my hehe Zaczynamy III Trymestr Ja już bardzo się cieszę, że za niecałe 3 m-ce moja malutka będzie na świecie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18044 przez MoNiaaa
nom niestety dyskusja w slimaczym tepie sie toczy a szkoda nam tez juz nie duzo zostalo :) choc ja sie boje strasznie porodu... a na maju i czerwcu to dziewczyny chyba juz niezle sie zżyly ze soba nikt tak nie zrozumie ciezarnej jak druga ciezarna :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18046 przez Gosia
Masz rację!

Ja porodu się nie boję. Może narazie :P
Tyle kobiet to przeszło, że ja też dam radę. A jak sobie pomyślę, że poród to ostatni etap mojej ciąży i że zaraz będzie ze mną nasze dziecko to już w ogóle stresu nie mam :laugh:
No i mam nadzieję, że to się nie zmieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18054 przez MoNiaaa
zgadzam sie z Toba widok tak wiczekiwanegoi maluszka wynagrodzi wszystko :) jednak u mnie stresik jest :P ale nie ja pierwsza i nie ostatnia.juz sobie wyobrazam jak to bedzie jak malutka bedzie juz z nami :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18086 przez paulinkaaa2202
No ja na razie staram się nie stresować i nie myśleć o porodzie. Ale chciałabym już urodzić jestem zmęczona, kręgosłup strasznie mnie boli:( to czekanie się wydłuża. A 22 czerwca idę na usg i mam nadzieję że w końcu dowiem się czy to będzie moja upragniona córeczka.
Buziaki dziewczynki
wy też jesteście już takie niecierpliwe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18097 przez MoNiaaa
Niestety mi tez dokucza juz kregosłup.ja juz wiem ze mam coreczke :lol: mam nadzieje ze nic przede mna nie ukryla :silly: pewnie kazda z nas by juz chciala malenstwa przy sobie a jak patrze na majoweczki i ich pociechy to juz wogole :) slodkie sa maluszki nie wiem czy cos przeoczylam ale u nich chyba same chlopy sa a u nas baby :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18099 przez basik_twins
Paulinko ja też niby sierpnióweczka, ale jak widać moje córcie muszą się wykluć do 28 lipca , w galeri brzuszki można zobaczyć jak wyglądam.... nogi dają w kość kregosłup w miare bo leże głównie żeby przedwcześnie nie urodzić...

Właśnie segreguje ciuszki rozmiarami i szykuje torbe do szpitala bo najwczesniej moga sie wykluc po 7 lipca... az jestem wzruszona. Niby sie niecierpliwie ale remont nie dobiegł końca przez właściciela chaty bo sie opuznia z wstawianiem okien jeszcze sie okaze ze z maluszkami trzeba sie bedzie przeprowadzac bo wogole nie sa szczelne te okna i nie da sie zimą tu przekoczowac z maluszkami bo jak wykapie to beda chore mam ochote dziada zabic bo jeszcze tel nie odbiera!

Takze ja bym z checia juz im łóżko poscieliła i nic tylko do nich mówiła no ale lepiej zeby poczekały do 36 tyg ":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18100 przez MoNiaaa
basik duzo odpoczywaj a dziewczynki napewno wytrwaja w twoim brzuszku tyle ile czeba.wierze ze cie denerwuje remont bo to dosc meczaca sprawa i jak mowic ty sie musisz martwic o wszystko zamiast fachowca ale napewno po skonczeniu bedzie slicznie i bedziecie mieli swoje gniazdko :) ja mam termin na 9 sierpnia ale tez moze sie okazac ze jesczze w lipcu urodze :) 3maj sie i milego wypoczynku :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18103 przez basik_twins
aż Ci powiem że mnie uspokoiłaś troszke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18105 przez martela89
Ja to bym chciała urodzić pod koniec lipca :)
Kręgosłup też mnie boli już nie wiem co robić,jak siedzieć żeby mniej bolało :(
Nam lekarz jeszcze na 100% nie powiedział co będzie bo dzidzia nie chce się pokazać,ale doszłam do wniosku,że nie chce wiedzieć tyle już wytrzymałam to te 3 mies też wytrzymam i niespodzianka będzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18106 przez MoNiaaa
martela to rzeczywiscie masz uparta ta swoja dzidzie:P widocznie malenstwo chce bys niespodzianka ja bym chyba nie mogla wytrzymac jakbym nie wiedziala:P choc u mnie na poczatku tez tak nie bardzo sie pokazywala ale gin powiedziala ze raczej dziewczynka i oby bo wszystko ma rozowe juz :silly: jak tak z wami pisze to jesczze bardziej nie moge sie doczekac kiedy to bedzie :side: ja koncze za chwilke prace i jeszcze do lekarza ide i do szkoly rodzenia mam nadzieje ze mi sie spodoba.jutro sie znowu odezwe milego dnia dziewczynki.
basik a ty cierpliwa badz poczekaj z nami do sierpnia albo do koncowki lipca no bo jak to tak sie bedziesz przed nami chwialila swoimi dziewczynkami i to dwiema :silly: widzialam twoj brzusio i prezentuje sie slicznie moj tez juz niczego sobie :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18110 przez basik_twins
Moniu ja nie moge poczekać do sierpnia. W ciąży bliźniaczej jednojajowej musze urodzić do 37tyg jeżeli nie to wywołanie w 37 bo to zbyt duże obciążenie i łożysko może zacząć transfuzjować krew dziewczynek. Wiesz ja mam poziom hormonów wskazujący 54 tydzien ciąży a napewno 50 - dosłownie dwa razy wiecej bo dwójka dzieci podwójne obciążenie. Najwcześniej mogą się urodzić 34 tc poniewaz bliźniaki dojrzewaja szybciej i osiagaja pewłną dojrzałość w 34 tc ale mimo wszystko musiały by lezec w inkubatorku chocby dla zasady z tydz. natomiast po 35 tc z dobra waga itd... mozemy to ominąć juz a 36 tc to normalka :) bardzo dobry termin

A ja właśnie sie dowiedziałam że okna nie beda wstawiane bo niby bank mu odmowił a to idzie pod hipoteke i to pic na wode fotomontarz krenci hujek i ze we wrzesniu moze jak dzieci beda da mi miesiac bo wie jakie pierwsze tyg sa ciezkie bo sam ma dwojke dzieci.....

A mój Szymon się wkur*** do czerwpności i powiedział że zmieniamy mieszkanie.... super nie

a tak na marginesie mam pierwsza w zyciu zgage właśnie dostałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18113 przez paulinkaaa2202
No basik kurcze co można poradzić na takich ludzi i jak tu być spokojnym... Ale trzeba dać rade i na pewno dasz:) Również z dzieciaczkami leżysz, odpoczywasz więc duża szansa że przyjdą po tym 35 tygodniu.
Monia mi gin mówił że też duża szansa na dziewczynkę bo sprzętu nie widać ale nie chce się ujawnić. Ja bym chciała wiedzieć na 100% zobaczymy przy kolejnej wizycie.
Martela też bym chciała urodzić w lipcu :woohoo: nie wiem dlaczego jakoś ten miesiąc bardziej mi odpowiada, no ale zobaczymy jak maleństwa postanowią :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl