BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #16576 przez Gosia
No ja mam nadzieję, że u mnie też tak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16589 przez martela89
Ja jak na razie 14 kg na plusie :lol:
Jem wszystko ,a raczej pochłaniam :lol: ale najszybciej rośnie mi brzuch z dnia na dzień coraz większy :)
Ciekawe jak będzie do końca ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16985 przez martela89
Coś cichutko u tych moich sierpnióweczek,a sierpień tuż tuż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17001 przez paulinkaaa2202
Martela masz rację czas szybko leci :) ja mam termin na 6 sierpnia ale bardzo bym chciała urodzić pod koniec lipca bo w połowie października czeka mnie moje wesele muszę dojść do formy hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17009 przez kasia86
odważna jesteś że tak szybciutko po porodzie robisz weselicho :) ja rodzę we wrzesniu a wesele robimy w czerwcu to 8=9 miesięcy minie a u ciebie tylko 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17010 przez Gosia
Odebrałam wyniki i uffff na szczęście nie mam podwyższonego cukru. Wyniki są super i z tego bardzo się cieszę, bo miałam ogromne obawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17011 przez paulinkaaa2202
Kasia no trochę jestem odważna mam nadzieję że wszystko się uda:)
Gosia to gratuluje że masz dobre wyniki. Czasami martwimy się na zapas... ach te kobietki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17013 przez Gosia
A jak tam dziewczyny z ruchami? Czujecie już bardzo mocno? Bo moja mała jak czasem kopnie to aż brzuch skacze, ale są też takie dni że jest taka spokojna że trzeba się trochę skupić żeby coś poczuć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17020 przez paulinkaaa2202
Ja na początku odczuwałam częściej ruchy późnym wieczorem tak ok. 22-23. A teraz maleństwo szaleje nawet w dzień i to takie mocne kopniaki cały brzuch lata i tak fajnie widać jak uderza w brzuch czuć coś twardego. Zastanawiam się czy to rączka czy nóżka i wydaję mi się że to piąstką uderza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17151 przez MoNiaaa
ja tez gratuluje dobrych wynikow :) ja mam tak samo mala juz czasem porzadego kopniaka zafunduje zwlaszcza rano :P ale sa godziny albo dni ze jest spokojna i tylko slabe pukniecia czuc:) a mam pytanko do was wybiera sie ktoras z Was do szkoly rodzenia?? ja wlasnie sie zastanawiam i chyba pojde zobaczyc jak wygladaja takie zajecia.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17239 przez paulinkaaa2202
Ja już chodzę do szkoły rodzenia od jakiś 2 tygodni. Zapisy były od 28-30 tygodnia, ale następny termin to by było troszeczkę dla mnie za późno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17279 przez Gosia
Ja też już chodzę. Byłam na 3 zajęciach i wczoraj mieliśmy kąpiel noworodka - omówienie, pokaz, nauka. Kąpaliśmy laleczkę :laugh: Najbardziej to faceci byli zainteresowani :laugh: Hehe a co niech kąpią no nie! Cały dzień my będziemy z maluszkami to niech choć tyle mają radochy. Zresztą położna nam mówiła, że dzidzia jest cały czas blisko mamui bo, np.ssie cycusia a tata w pracy, więc tatusiom mamy nie odmawiać chociaż takiej chwili bliskości z dzieckiem jaką jest kąpiel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17303 przez paulinkaaa2202
To prawda u nas wczoraj na zajęciach była kąpiel noworodka faceci kąpali laleczkę, pielęgnowali i ubierali kupę śmiechu było :) jeszcze jakby posprzątali po sobie. Nasza położna mówiła po kąpieli do mamusi na karmienie a tatuś sprząta i robi kolację, chciałabym żeby tak było :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17408 przez MoNiaaa
hehe no to rzeczywiscie niezle mozna sie ubawic na zajeciach :) tylko ze ja bym chodzila bez meza:( wiem ze u nas w miescie jest darmowa szkola i kiedys jak dzwonilam to polozna mi powiedziala ze mozna w kazdej chwili przyjsc na zajecia ze nie ma jakis terminow rozpoczecia co wlasnie wydaje mi sie nie zbyt fajne bo chcialabym chodzic od pierwszych zajec i nie minac jakiegos istotnego tematu :( a po za tym jak wygladaja takie zajecia??kazdy sie cos wypowiada czy wszystko sie robi "w grupie"??? w poniedzialek chyba sobie tam przedzwonie i zaczne chodzic :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17412 przez paulinkaaa2202
Monia u mnie jest tak że jest 12 spotkań, 2 razy w tygodniu po 2 godziny: teoria+ćwiczenia. Położna omawia dany temat podaje przykłady, w razie jakiś pytań każdy pyta, dostajemy różne broszule, próbki, gazetki, przewodniki itp. I kto chce ten notuje, nie jest obowiązkowe chodzenie z partnerem, hmmm grupa składa się z 10 par.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl