BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 10 miesiąc temu #18274 przez iwkaa
tak wogole to ja mam dwa terminy tzn pierwszy z okresu mam na 20 lipca ale zmienilam lekarza i on stwierdzil ze z USG wychodzi na 7 lipca wiec sama nie wiem kiedy dokladnie moge sie dzidzi spodziewac:) wiesz juz co bediesz miala coreczke czy synka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18275 przez iwkaa
sorki pomylka na 7 sierpnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18280 przez paulinkaaa2202
No jeszcze do końca nie wiem jest duża szansa na dziewczynkę bo sprzętu nie było widać ale nie mam 100% pewności. Do lekarza idę 22 czerwca więc może wtedy się okaże... To powiem ci że masz duża różnicę jeśli chodzi o termin porodu można zgłupieć ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18286 przez basik_twins
Moje Paulinko zrobiły to samo w 18tc bo ja wtedy mialam to duze USG polowkowe

Bo ja mam USG co 2 tyg a na 18 zrobili mi duze i tez tyle co sprzentu nie bylo widac ale w 20 juz jedna zlapala druga nie do konca ale jednojajowe wiec nie ma wyjscia :)

No a na 3D zlapal lekarz i widac normalnie cipki jak nic :lol:

Kochanie życze Ci z całego serca zeby sie rozkraczyła i pokazała co tam ma... bo to najgorsze jak sie chce wiedziec a tu - mamusiu zrobie Ci niespodzianke

A może jakby sie niewiedziało to by jakoś inaczej było... nie że by sie mocniej kochało bo tak sie nie da ale to pierwsze spojrzenie na siebie.... ale ze mnie sie juz marzycielka robi.

a tak w ogole to wylalam na siebie dzisiaj cale pol litra soku, taka wiesniara sie ze mnie robi ze szok.

A torby z wczoraj nie spakowałam bo jak juz wszystko zrobilam to stwierdzilam ze prac osobno nie bede bo mam proszek specjalny dla niemowlakow antyalergiczny i wszystko w jeden wor i do pralki :lol: niezle co

za to plecy do teraz bola :side:

Wieśniak to wieśniak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18296 przez Gosia
Witaj iwkaa! U mnie termin na 20 sierpnia. Dziś była u lekarza i myślałam że z okazji Dnia Matki pokażą mi moją córeczkę, ale niesty dopiero następnym razem. Na szczęście wszystko jest oki i lekarz powiedział "oby tak dalej". Wszystkiego najlepszego mamuśki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18300 przez iwkaa
ja jutro ide do mojego doktorka mam nadzeje ze z MAja (bo takie imie wybralismy do naszej niunki) wszystko dobrze MAm takie pytanie do was dziewczyny czy wy tez slyszycie z brzuszka takie strzelanie jak paznokciem slysze ten dzwiek bardzo czesto jak malutka fika bo jak spi to nie bardzo zastanawa mnie co to takiego moze byc wiem tylko tyle ze nie tylko ja tak mam ale tez i nie wszystkie przyszle mamusie to slysza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18303 przez paulinkaaa2202
NO Basik właśnie miałam pytać czy twoje dziewczynki to jednojajowe czy nie. A tu sama napisałaś :)A u was w rodzinie ktoś już miał bliźniaki?Nom a ciekawość jest straszna jeszcze wiesz że jest taki sprzęt możesz zobaczyć a tu nie pokaże się. Jak miałam robione usg 3D lekarz chciał pokazać twarz maleństwa to zakryło oczka i nosek dwiema rączkami no i nie zobaczysz nawet twarzy :( coś to moje maleństwo wstydliwe czy co... Masz rację lepiej wybrać wszystko od razu a nie na raty:)A ty uważaj na siebie i tak nie szalej!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18309 przez MoNiaaa
witam iwkaa :) ja mam termon na 9 sierpnia :silly: jesczze tylko kogos na 8 nam brakuje hehe :P wiewsz co ja nie slyszalam chyba takich dzwiekow nie mam pojecia co to jest i pierwszy raz od ciebie slysze o czyms takim :P basik ty tam nie szarzuj tak a z ta niezdarnoscia to pewnie kazda z nas to przechodzi:P mi tez ciagle cos wypada z rak :) ale to normalne podobno takze spoko
paulinka a ile placilas za to usg 3d? u mnie w miescie niestety nie robia takiego z tego co sie dowiadywalam :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18337 przez paulinkaaa2202
Monia ja chodzę prywatnie do ginekologa i płaciłam za to usg 3d razem z nagraniem na płytę 150zł. Dużo ale za to jaka pamiątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18339 przez MoNiaaa
150 ale w tym normalnie wizyta badanie itp?? to w sumie nie tak duzo ja tez chodze prywatnie ale u nas nie ma usg 3d tylko to zwykle a szkoda bo tez bym chciala zobaczyc jak mala wyglada.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18343 przez paulinkaaa2202
No niestety samo usg tyle kosztuje oprócz tego 100zł za wizytę... Ale to raz na każdy trymestr więc można zaszaleć. No ja też chciałam zobaczyć na usg 3d twarz maleństwa ale się zasłoniło rączkami. Mówi się trudno ale za to jest jeszcze nagranie na płycie. To szkoda że u ciebie nie robią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18362 przez iwkaa
jak wam dziewczyny idzie wyprawka dla malenstwa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18368 przez MoNiaaa
mowiac wyprawka masz na mysli torbe do szpitala czy rzeczy dla maluszka w domku?? jesli chodzi o szpital to ja jeszcze torby nie pakuje chyba jeszcze jest troszke czasu a jak przyjdzie pewnie co do czego nie bede wiedziala co zabrac tak to juz jest :silly: a w domku to praktycznie mam juz prawie wszystko jesczze wozka mi brakuje i niektorych kosmetykow no i pampersow ale narazie sie wstrzymuje z zakupem bo sama nie wiem ile i jakie ? a wy jak tam co juz macie???a co wciaz kompletujecie?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18369 przez paulinkaaa2202
Mi w tym tygodniu przyszło łóżeczko i materac. Ciuszki dla maleństwa tzn. body, śpioszki, czapeczki, jakiś sweterek, dresik to już mam. Mi też został wózek, kosmetyki, wanienka, jakiś ręcznik, pościel, przewijak, pampersy itp do kupienia. A torbę do szpitala będę pakować jakoś w 37 tygodniu i też będę miała problem co tam wpakować. I dla siebie kosmetyki, podpaski itp muszę kupić jeszcze. Nawet sporo jeszcze tego zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18370 przez paulinkaaa2202
A macie już wybraną firmę kosmetyków dla niemowlaka i pampersów? bo ja za bardzo nie wiem. W szkole rodzenia słyszałam że lepsze od mydła i jakiś płynów do kąpieli a emolienty i sama nie wie co kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl