BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18114 przez basik_twins
Dziewczyny mam pytanie.... poważne

Mieszkam w Holandi tutaj sie rodzi i wychodzi do domu ale ja moge max 2 doby byc przetrzymana bo bliźniaki, depresja i wycieńczenie organizmu....

Moge urodzić miedzy 34 a 37 tc do 37 musze bo inaczej wywołanie....
No a torbe musze przyszykowac wczesniej.... no i musze rozmiary tez 44 przyszykowac i 50 bo nie wiadomo no i sie zastanawiam czego ile wziasc bo mysle body po 2 na dzien bo moga zasikac czy cos.... a dalej nie wiem niby pisza ile sztuk czego ale tak naprawde....??? Po ile sztuk czego bo ja musze podwójnie no i lezy sterta na łóżku a ja załamana juz ze wydziwiam i w ogole nie wiem cały dzien to robie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18116 przez paulinkaaa2202
No różnie piszą i mówią czego i ile zabrać nie dziwie ci się że nie wiesz bo można zgłupieć. A w tym szpitalu musisz wszystko mieć swoje czy coś ci dają? No chyba na pewno: Pampersy, chusteczki nawilżające, body, śpioszki, kaftaniki, czapeczki, oliwka, krem na odparzenia, rożek albo kocyk, pieluchy tetrowe, ręcznik. No chyba jak dla jednej swojej małej weźmiesz 4 body i na drugiej 4 i to samo ze śpioszkami to wyjdzie 8 body i 8 spioszków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18118 przez basik_twins
Wszystko trzeba mieć ze sobą ale wiem że w razie "W" ciuszki jakieś mają ale wolałabym swoje miec wiadomo...

No to chyba w miare dobrze myslałam, tylko że tyle tego.... cóż... spakuje jedną torbaśke sobie jedną im :) bo jak bym sama jechala to zawsze lepiej z dwoma miejszymi sportowymi niz jedna duza z blizniakami i tym krzyzem biednym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18119 przez basik_twins
właśnie odkopałam broszurke happy baybe z listą rzeczy :lol: bo już płakałam - dosłownie - że Szymon znowu gdzieś ciepnoł i znowu nic nie zrobie po calym dniu kombinowania bo cos sie zapodzialo w zasmieconym niewyremontowanym mieszkaniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18120 przez paulinkaaa2202
No to super że znalazłaś :) A od dawna mieszkasz za granicą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18121 przez basik_twins
2 latka i musze urodzić bez PL położnej bo w tym kraju przy ciąży bliźniaczej tylko ginekolog szpitalny może objąc nade mną piecze :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18137 przez Gosia
Kurcze Basik to Ty wcale nie masz łatwo! Ale bądz dzielna a napewno wszystko dobrze się skończy i problemy same znikną. Potem będziesz tylko wspominać jak to wszystko się kupy nie trzymało a termin się zbliżał ogromnymi krokami. Widziałam Twój brzusio no i Ci powiem jest super! Ogromny, więc się nie dziwię, że Twoje nogi i kręgosłup nie wytrzymują. Ja mam chyba o połowę mniejszy a już kręgosłup boli :( Wszystkie sierpnióweczki będą trzymać za Ciebie kciuki! Prawdopodobnie urodzisz ok miesiąc wcześniej niż ja :)

P.S U mnie też będzie dziewczynka :) MAJKA :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18141 przez paulinkaaa2202
Pewnie że wszystkie będziemy trzymać kciuki:) a jak ci się ogólnie basik mieszka za granicą lepiej niż w PL?
No to widzę że kobietki rządzą sierpniówkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18189 przez MoNiaaa
basik damy rade a jak w szpitalu ci czegos braknie to ci maz dowiezie po pierwszym dniu pewnie sie zorientujesz ile czego potrzebujesz :) ja jeszcze sie nie pakuje i tez nie wiem ile czego zabrac i jak przyjdzie co do czego tez bede panikowala i sie zastanawiala:P mysle ze jak juz sie koniec lipca bedzie zblizal to bedziemy obserowowaly siebie na wzajem i dopingowaly zobaczymy ktora bedzie pierwsza ?
Gosia gratuluje dziewczynki u mnie bedzie Julka :kiss: same dziewuszki sie nam rodza :lol:
a Ty Paulinka jakie imie planujesz?czy jesczze nie myslalas?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18207 przez paulinkaaa2202
Monia imię mam wybrane tylko dla dziewczynki Judyta :)
dla chłopca nie mam pomysłu i z moim nie możemy się dogadać w tej kwestii, ale ja mam przeczucie, że będzie dziewczynka:)
No ciekawe która będzie z nas pierwsza hehe nigdy nic nie wiadomo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18216 przez basik_twins
Paulinko ja tez miałam przeczucie.... na chłopaków, zadowolona bo zawsze chciałam synka, ale smutna bo mój od wielu lat marzył o córce.

I okazało sie że dziewuchy jak nie... bez straszenia życze Ci upragnionej córeczki kochanie ale czasem przeczucie to to że całe życie np pragnełyśmy np dziewczynki i podświadomie nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić innej płci. Mi do tej pory śnią się chłopcy :)

A to nie z wredoty czy wymondrzania tylko żebyś się biedna nie zwiodła w razie w i tak kochać bedziesz bo twoja kruszynka ale...

Ja byłam gotowa na córcie dla mojego... a tez jakos dziwnie tak jak powiedzieli ze raczej dziewczynki... a pozniej w PL na 3D doktor gratuluje będą dwie córeczki az sie portyczałam bo tutaj w Holandii tak bezpłciowo dwie dziewczynki a nie ze córcie bedzie Pani miała, wiesz o co chodzi.... :)

A czy za granica lepiej.... Już nie wiem Ale napewno to jakie mam tu perpektywy z dzieckiem i w ogole a polska sie nie porpwnuje i porod tez absolutnie nie. Ja apeluje zeby sie nie bac i rodzic nie w PL to jeszcze oczywiscie zalezy kto w jakim kraju... a tak w ogole jak samopoczucie?

Ja już bylam po chleb i jajka jak nigdy z takiego rana :)
Wczoraj nogi mi tak spuchly ze jak Szymon je zobaczył to "Ty jestes chora! Musisz mniej chodzić" :lol: wybrechtałam go bo ja praktycznie caly czas na wyrku hehe
A u nas sie schlodziło zmiana pogody i cisnienia puchne na buzi dzis strasznie nawet łapcia mi drentwieje jak tylko szyne sciagne wiec juz mi uciska wszystko... :(

A tyle by sie chciało zrobic.....


A jak u was?

I wszystkiego najleprzego nie :lol:

"Gdziekolwiek zagnają mnie życia burze
Wróce napewno by przynieść Ci róże
By powróciło dziecinnych lat szczęście
W Twoim uśmiechu i rąk dotknięciu
To proste Sczęście, zwykłe, codzienne
Tym droższe Mamo że tak odległe
Gdy kwiaty stawiałaś w otwarym oknie
Słońce Twe włosy złociło ogniem

Dziękuje Mamo za wszystkie chwile
Dziękuję Mamo jak umiem najczulej
Dziękuje Mamo za troske w oczach
I uśmiech co kryje Twój ból i rozpacz (...)"

dalej nie pamiętam Anna German

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18224 przez MoNiaaa
ja tez Wam wszystkim zycze wszystkiego najlepszego z okazji dnia MAMY :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18229 przez paulinkaaa2202
Dzień Mamy aż nie można się doczekać kiedy nasze maleństwa złożą nam życzenia albo chociaż powiedzą "Kocham Cię Mamo" :)
Basik wiem że nie można tak się nastawiać i wiadomo czy będzie chłopczyk czy dziewczynka będę je bardzo kochać w końcu to moje dziecko. No masz rację ja od zawsze chciałam mieć córeczkę, sukieneczki, kucyki itp takie pierdółki. A ja dzisiaj lepiej się czuje słoneczko świeci aż chce się żyć za to wczoraj chyba było niskie ciśnienie myślałam że głowa mi pęknie...
No wszystkiego najlepszego mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18268 przez iwkaa
czesc przyszle mamuski:) jestem tu nowa bo wlasnie do was dałaczyłam tez mam termin na sierpien a dokladnie na 7 i juz sie bardzo boje bo to bedzie moj pierwszy porod :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18270 przez paulinkaaa2202
Hej Iwka witaj w klubie to tez będzie mój pierwszy poród:) i też się boję chyba jak każda. OO 7 masz termin ja mam na 6 :) no to jest szansa że możemy urodzić pod koniec lipca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl