BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

11 lata 11 miesiąc temu #370605 przez paulinkaaa2202
Moim zdaniem te crossy dla dzieci nie są wskazane uczą się chodzić i to jest nie dobre dla chodzenia ale to moje zdanie.

Fakt ciuszki w Lidlu są fajne kupiłyśmy dzisiaj sandałki ten zestaw 3 bluzeczek z krótkim rękawkiem, krótkie spodenki i ten zestaw tunika z getrami :) byłam o 8 i połowę rzeczy było już wybranych masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #370817 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370940 przez MoNiaaa
kurcze ze ja nie wyczailam ze w lidlu cos jest..:( raczej nie chodze do tego sklepu ale wlasnie na reklamach nie raz widzialam ze sa fajne rzeczy...

u nas w biedronkach ciezko bylo dostac te male rozmiary tych crossow ale udalo sie nam:) jakie wasze maluchy maja rozmiary??moja julka 23.

Martynka nie przejmuj sie Julka tez ciagle katar ma..ale co zrobic taki urok zlobka...
my do tej pory nie zaszczepilismy julki ta szczepionka przypominajaca platna bo albo ma katar albo kaszle..ale lekarka mi kiedys mowila ze najwyzej nie bedzie miala i zeby tylko takie proboemy byly..:P

u Julki wczoraj mieli bal z okazji dnia dziecka :) w nast. tyg moze beda zdjecia to sie pochwale :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #371139 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371383 przez paulinkaaa2202
Byłyśmy dzisiaj u ortopedy na kontroli i jest wszystko super :) i doktor powiedział, że bardzo dobrze że biega na boso i chodzi na palcach :) i najważniejsze jest obuwie usztywniające piętkę :) dostosowujemy sie i jest super :) kamień spadł z serca po dysplazji nie ma śladu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #371477 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371609 przez MoNiaaa
Paulinko to super wiadomosc :):):)

tez kiedys myslalam o wyrobieniu dowodu julce ale jakos nie mam kiedy podejsc zdjecia zrobic :P w sumie bardziuej sie dowod przydaje jadac za granice ale wiadomo lepiej miec jakis dokument ze to nasze dziecko.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #371818 przez Martynka__89
[
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Mateuszek już ma zdjęcia gotowe na dowód, jutro jadę do urzędu załatwiać.[/hide]



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372140 przez martela89
Vanesska ma dowód od listopada bo leciałyśmy do Holandii :)
A co do Dnia Matki to mój M poszedł do sklepu razem z Vanią (niby do sklepu) i dzwoni do mnie żebym zobaczyła do okna ,a tam moja córcia z piękną różą ,jak weszli do góry to mi dała ,a aż się popłakałam :laugh:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372337 przez MoNiaaa
slodkie sa takie gesty maluchow :)

a zeby dowod zlozyc to musza byc oboje rodzice chyba przy skladaniu papierow tak?
martela i jak mala zniosla podroz?

na szczescie wczoraj podpieli mi gaz...ale kosztowalo mnie to 150 zl(samo podpiecie) plus rachunek 120..;/ do 10 zostalo mi 30 zl;(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372590 przez iwkaa
Monia strasznie współczuje nie wiem jak o jest zyc od wyplaty do wyplaty ale to musi byc staszne chyba masz sie do kogo zwrocic o jakos pomoc??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372775 przez Renia2108
U mnie natala ma dowod juz dawno zrobiony ;)

A tak pozatym to straszny cwaniak jest z niej, czasem ze smiechu wytrzymac nie moge przy niej :D

A i wyrzucilam meza z domu dzis... juz nie daje rady i zloze ten pozew wkoncu tylko jak to napisac?! Paulinko moglabys sie odezwac do mnie ? Bo ja zielonego pojecia o tym nie mam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372960 przez MoNiaaa
jesli o mnie chodzi to nie bardzo ma mi kto pomoc finansowo...ja mam jeszcze mlodsze rodzenstwo wiec mojej mamie tez lekko nie jest teraz jeszcze kuzyn u niej mieszka...a na moja tesciowa to juz wogole w tych sprawach nie moge liczyc..ma tylko rente ..zreszta szkoda gadac boje sie ze jak tak dalej bedzie bedziemy musieli zrezygnowac z mieszkania tylko nie bardzo mamy sie gdzie podziac..pewnie w takiej koniecznosci musialabym do mamy wrocic a moj M do swojej...chociaz nie wyobrazam sobie mieszkac z dzieckiem i moja siostra w jednym malutkim pokoiku...to byl;by koszmar i pewnie wieczne klutnie bo wszyscy by sie wtracali w to co ja robie i jak wychowuje Julke...juz teraz czasem jest tak ze ja mowie jedno i nie chce jej ustapic a zaraz ktos zrobi po swojemu i jej to da...;/

Renia 3maj sie jakos...sciskam cie mocno:*
u naj w malzenstwie tez zaczyna sie nie fajnie dziac...tylko ja nawet nie mam skad wyrzucic meza:P z mojej wyplaty za nic bym nie oplacila tego wynajetego mieszkania..;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #373178 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373207 przez iwkaa
noo przykro sie czyta takie rzeczy to sa wlasnie uroki miasta ze wszystko jest drogie i nawet za mieszkanie tzreba placic jakis tam czynsz nawet jesli jest wlasnoscia
renia taka powazna decyzja... wspolczuje ja tez czesto sie nie moge dogadac z moim ale nie umiem sie gniewac i zloscic i zaraz staram sie to odkrecac choc by i po to rzeby Maja tego nie poczula ja sobie nie wyobrazam zycia bez mojego M ale czasem mam juz go tez serdecznie dosc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl