BezpiecznaCiaza112023

Imiona dla dzieci :)

14 lata 3 tygodni temu #12414 przez basik_twins
mysia-sia genialny pomysł :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12467 przez sara125
mi mateusz sie kojarzy z rozbujnikiem. moj kuzyn to lobuz i mateusz. my jesli bedziemy miec corcie to bedzie Sandra badz Aleksandra teraz miala byc Sandrunia przez wiekszosc ciazy i tak do brzuszka mowilismy haha mam nadzieje ze nie spaczylismy synka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12479 przez Madzia89862
nie ma co ukrywac ze niektore imiona oklepane sa w tym "sezonie"ale za pare lat juz tak nie bedzie bo wejdzie moda na inne zawsze tak jest.kazde z imion jest przesliczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12525 przez Manga
luska napisał:

imię Matusz dodaje dziecia rogow ;)


Pracuję w szkole, więc znam kilku Mateuszów - nie ma reguły ;) Większość to bardzo fajni grzeczni i mądrzy chłopcy, ale w tym roku w pierwszej klasie jest Mateusz - urwis nad urwisami! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12637 przez mysia-sia
basik:) innego wyjścia nie ma:) bo tak, to będziemy się do porodu spierać i nic nie ustalimy:) mojemu coraz to nowe imiona się podobają i próbuje przeforsować, ale to nasze wspólne maleństwo będzie, więc oboje musimy podjąć decyzję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21007 przez eash
hej, dziewczyny, coś wątek, widzę, umiera :) nie macie jeszcze jakichś pomysłów? my jeszcze nie znamy płci. jeśli urodzi się dziewczynka, to nadal obstajemy przy Hani, mając w zapasie Kalinę ;) problem jest z imieniem dla chłopca. chcielibyśmy Wojtuś, ale nasze nazwisko zaczyna się na "H" i Wojciech H... będzie nie do wymówienia ;) dlatego musimy rozważyć inne opcje, tylko że mężowi nie podoba się nic co ja wymyślę - np. Antek... a mnie nie podobają się propozycje męża. no i nie możemy dojść do porozumienia, heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21040 przez Emme
Ja znów mam wymyślone imię dla chłopca - Olek, a dla dziewczynki mam problem. Chciałam, żeby była Hania, ale już tyle ich wokół... U znajomych w klatce są 3 dziewczynki i wszystkie to Zosie. Tosia też mi się podoba, ale zdaje się, że to Antonina, a znów z nazwiskiem mi się nie podoba. Poza tym ich też jest dużo. Nie chciałabym, żeby moje dziecko było w gronie "Oliwek, Julii czy innych Jasiów" (bez urazy :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21170 przez Manga
Emme, Tosia może być zdrobnieniem od Antoniy, ale i od Anatolii, Teodory.
Może też być imię po prostu Tola, które zresztą brałam pod uwagę, tyle, że urodził mi się chłopak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21190 przez eash
no ja tez chcialabym uniknac imion super popularnych, ktorych wszedzie pelno, ale to dla mnie trudne, bo od wielu lat marze o nadaniu imienia tradycyjnego, zwyklego, prostego i jak na zlosc wlasnie takie sa teraz popularne :( imie Julia dla dziewczynki podoba mi sie strasznie, ale 14% dziewczat urodzonych w ubieglym roku tak ma na imie. podobnie imię Jakub - piekne, ale 15% chlopcow z ubieglego roku to Jakuby, heh... wiele jest też Zoś, Oliwek, Amelii i Zuź, a u chłopców to już nie pamiętam nawet (ale były takie badania robione i artykuł w necie na ten temat). Hanie też się powtarzają, choć mi się to imię szalenie podoba. wciąz poważnie je rozważamy, ale bierzemy pod uwage tez tę Kalinkę, nieco mniej popularne (narazie). ale z chłopcem to już mamy kmpletną pustkę w głowie :( a Antoninę też braliśmy pod uwagę (tak miala na imie babcia męża), no ale to znow imię dla dziewczynki :( Manga, a jak chłopca nazwałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21219 przez Manga
eash, mój synek ma na imię Aleks. W początkowej wersji miał być Aleksander, ale chcieliśmy uniknąć zdrobnienia Olek, więc stanęło na krótszej wersji.

Pozdrowienia od Aleksa dla wszystkich niezdecydowanych mamuś!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21357 przez Joanna-Rona
:)
My zastanawialiśmy się dla dziewczynki nad:

Lidją, Karoliną, Alicją i Juleczką

A dla chłopca :

Piotr, Jakub, Artek

I mamy Alicje - Bronisławe

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21812 przez Aga_86
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie!

Na dzień dzisiejszy mam upatrzone imiona dla dziewczynki - Maja albo Emilka a dla chłopca Piotruś! Ale tak jak piszę to jest na dzień dzisiejszy bo do porodu wszystko się może zmienić!

Buziaki *_*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21814 przez Joanna-Rona
Aga_86 napisał:

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie!

Na dzień dzisiejszy mam upatrzone imiona dla dziewczynki - Maja albo Emilka a dla chłopca Piotruś! Ale tak jak piszę to jest na dzień dzisiejszy bo do porodu wszystko się może zmienić!

Buziaki *_*


Majeczka bardzo ładnie i chyba nie ma za dużo dziewczynek o tym imieniu, a z Piotrusiem
to się zgadzam jedno z moich wybranych imion dla chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21816 przez Katarzynka
Ja mam męza Piotrusia :)
A dzidziuś będzie Mateuszek albo Oliwka ja chcem Kinge ale maz protestuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21825 przez Aga_86
ślicznie Kinga no ale jak mąż się buntuje.... trzeba iść na kompromis :) Mam kuzyna Mateuszka - mały zbój:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl