BezpiecznaCiaza112023

Imiona dla dzieci :)

14 lata 1 miesiąc temu #9072 przez gonia.1985
mój synuś ma na imię Franek i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej tak do niego to imę pasuej, zastanawiałam się nad Frankiem, Aleksandrem, Marcelem, ale pewnego dnia naszła mnie myśl żeby mój synek miał jakieś oryginalne imię i znalazałm Nehemiasz bardzo mi się podobało ale jak powiedziałam mężowi to myśłałąm że mnie udusi :laugh: Mój sąsiad np. ma na imię JOnasz i jest ślicznym blondynkiem z niebieskimi oczkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9564 przez Marysia27
A ja pracuję w szkole, i niestety niektóre imiona kojarzą mi się z moimi uczniami, a to nie zawsze dobrze;)Dla chłopca wymarzyłam sobie imię Xawery- na co nie chce zgodzić się mój mąż, a dla dziewczynki, Maria, Gabriela, i ostatnio wpadło mi w ucho imię Marianna. Do września mam czas na decyzje, kto wie, czy imionami które teraz mi się podobają, nie pogardzę za parę miesięcy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9566 przez justa123
ja swojemu małej imię wybrałam jak ją urodziłam i zobaczyłam i wtedy byłam pewna że to Kamila i tak zostało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9570 przez Marysia27
Ja nie będę czekać do porodu, bo obawiam się że po wszystkim będąc jeszcze w szoku mój mężuś "wciśnie " mi jakieś swoje imię, a to było by niepożądane :silly: Taki manewr wykonał 23 lata temu mój ojciec z moją młodszą siostrą- mama chciała Gabrysię, a papa zarejestrował jako Kamilę. Lepiej porozumieć się w tej kwestii wcześniej. No i żałuję tylko że kiedy rodzice szukali dla mnie imienia to zamiast czegoś normalnego nadali mi francuskie imię :D ja swoich dzieci nie zamierzam krzywdzić ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9573 przez iwonan12
Moja córcia to Estera podobało mi się jeszcze Weronika Synek to Kamil.
Dla synka imię głównie wybierał mąż chociaż mi też się podoba Kamil :)

Marysia27 mój tata mnie też miał zarejestrować jako Alicja bo tak uzgadniał z moją mamą a jestem Iwona.Stwierdził że jakaś pani przed nim dała córce Iwona i jemu też się spodobał no i zostało Iwona :lol:



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9581 przez sara125
wiecie co... jakby moj maz zarejestrowal dziecko inaczej niz u\zgodnilismy zabilabym i poszla zmienic jak najszybciej.
zeby tego uniknac sama poszlam zarejestrowac jak wyszlam ze szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9588 przez Mirella
Ja nie miałam obaw, uzgodniliśmy i byłam pewna że nic się nie zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9592 przez basik_twins
Mirellko a jak ma Twoja niunia na imie??

Bo jam żem przegapiła :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9611 przez mysia-sia
No dobrze jest uzgodnić z mężem, ale co jak wybierze się do urzędu na kacu i zapomni co miało być?:> ja chyba się zabezpieczę i jak już ustalimy (znaczy się ja przeforsuję swoje typy:P) to mu zapiszę i do portfela włożę karteczkę:P żeby mu się nie zapomniało na pewno:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9638 przez Marysia27
iwonan12 napisał:

Marysia27 mój tata mnie też miał zarejestrować jako Alicja bo tak uzgadniał z moją mamą a jestem Iwona.Stwierdził że jakaś pani przed nim dała córce Iwona i jemu też się spodobał no i zostało Iwona :lol:[/quote]

Nasi ojcowie to nieźli aparaci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10911 przez becia*1980
wiatm, mam juz jedna corcie 4 latka Paulinka, a teraz ma byc synek i od poczatku ciazy Bartosz :) ale mamy jeszcze dwa miesiace wiec sie zobaczy. Moja Paulina miala byc najpierw Magdalena, potem Patrycja, a w rezultacie zostala Paulina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10999 przez Emilia
witam.Za 11 dni na świat ma przyjść moje pierwsze dziecko (córeczka) i wspólnie z mężem wybraliśmy imię Alicja:) ale przez całą ciążę mieliśmy pełno imion najpierw miała być Maja (ale stało się za bardzo popularne w miejscowości w której mieszkamy)później mój mąż chciał Paulinkę ale w końcu zostanie Alicją imię bardzo rzadkie a zarazem bardzo ładne. Dla chłopca mieliśmy wybrane imię Michał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #11115 przez natmur11
u mnie dziewczynka bedzie Anastazja a chlopiec Daniel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11812 przez angellika1
mam syna Daniela :D fajne imię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11884 przez mysia-sia
ja jestem uparta na Piotra (Piotrusia:)) ale mój mąż usilnie nie chce się na to zgodzić:) mamy małą wojnę, którą mam nadzieję bez ofiar da się rozwiązać:) tylko niech propozycje będą jakieś znośne:) bo na Józwa to ja się nie zgodzę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl