BezpiecznaCiaza112023

Mamusie (i nie tylko) ćwiczą ! :)

10 lata 1 miesiąc temu #858824 przez demoniqe
aaa i nie obawiajcie się, że rozbudujecie mięśnie. Skalpel W nie buduje mięśni tylko rzeźbi ciało. Potwierdzam. W sobotę po cotygodniowych pomiarach wklejam metamorfozę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858914 przez tysiiiak
Demoniqe tylko pozazdrościć efektów i nie mogę się doczekać foteczki :D

Ja nie posiadam w domu wagi ale się pomierzyłam i chcę się mierzyć co miesiąc żeby co tydzień nie doszukiwać się zgubionych milimetrów :P

Synek śpi w wózeczku na balkonie a ja już po Skalpelku W. :D Przeorała mnie dziś Ewka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859007 przez demoniqe
tysiiak nawet lepiej, że się mierzysz niż ważysz. Spróbuję zalączyc obrazek, że wcale nie trzeba tracić na wadze żeby chudnąć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859134 przez tysiiiak
Demoniqe no niezłe porównanie :D :cheer: Wiem, że waga może kłamać ale mimo to też fajnie wiedzieć :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859187 przez pala813
Witam
Jezeli moge to i ja chetnie dolacze:) jako ze po cc moj brzuch nie doszedl jeszcze do siebie chce mu pomoc i od 4 dni czuje sie na silach, cwicze i staram sie wrocic do formy:) robie (narazie nie pelne bo jeszcze organizm zmeczony i nie doszedl do siebie) skalpel ewki, 15 min trening cardio mel b i zumbe ktora cwiczylam zanim zaszlam w ciaze:) doszlam wczoraj do 25 ze wszystkich programow ale z dnia na dzien jest coraz lepiej:) dieta ktora stosuje to polroczne wyzwanie bikini tez chodakowskiej (dzieki niej staram sie zmienic nawyki zywieniowe i jesc zdrowiej) tylko niestety z 5 planowych posilkow udaje mi sie zjesc 2 gora 3 zalezy czy mala ma lepszy dzien i dluzej pospi:) cwicze wieczorem kiedy spi po kapaniu albo kiedy maz z nia siedzi:) przytylam 15 kg zgubilam juz 10 ale reszta nie bardzo chce zejsc zreszta chcialabym zrzucic dodatkowe 5:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859198 przez tysiiiak
Witaj palą super ze dolaczylas :) mam nadzieję ze za bardzo się nie forsujesz bo to troszkę szybko po cc na skalpele :) Sama jestem po cc i miesiąc po jesZcze mnie blizna bolała przy ćwiczeniach ;) oczywiście u każdego goi się inaczej i absolutnie nie chce cię.zniechęcać tylko żebys uważała na blizne :) jednak tam wszystko było cięte.
Trzymam kciuki i myślę ze szybko się.uda.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859215 przez pala813
Tysiiak tak jak pisalam narazie nie saje rady zrobic calosci, zreszta moje zastane, wymeczone miesnie nie wytrzymuja:p ze wszystkich trzech treningow ktore maja 2x po 45 min i raz 15 robie narazie 25 min ale z kazdym dniem po jednym cwiczeniu wiecej:) w pierwszy dzien musialam brzuch trzymac bo bolal przy podskokach ale juz jest ok:)
Mam nadzieje, ze bedziemy sie wspierac i elegancko prezentowac kiedy przyjda cieple dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859236 przez violcia00
skalpel 2 chyba nie mozna dostac nigdzie na necie??

no ja wlasnie zaczynam ograniczac slodycze,w sumie to jem tylko owoce atez zawieraja cukier,no i ostatnio ciasto wpierdzielilam ale mielismy rocznice to mam przynajmniej wytlumaczenie,tak to czasem jogurt i jakiegos biszkopta,czekolady,czy jakichs batonow juz 2 miesiace nie jadlam,wody pije 2l dziennie tak ze z tym nie bedzie problemow.

ja w ten weekend zaczynam biegac ,zobaczymy co z moja kondycja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859273 przez Dave
I ja dziś trening zaliczyłam.

O rozejściu się mięśni to Wam tu dam informację i w ogóle to dawno chciałam wątek założyć, bo to problem mało znany. Ludzie posądzają mamuśki o zaniedbanie się, a to po prostu wina tego rozstepu.

I broń boże nie brzuszki skośne :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859281 przez tysiiiak
Dave no może coś źle przeczytałam albo pamiętam. Ale wklej wklej napewno ktoś skorzysta!

Violcia Super, że zaczynasz biegać :) A masz jakieś założenia ile chcesz przebiec m albo ile czasu?
Ja mam skalpel 2 możesz sobie pobrać :) pliki.wp.pl/fc,861484414,fid,1792173190,...l-IIavi,pobierz.html
Mi osobiście nie przypadł do gustu wolę jedynkę albo wyzwanie ;)
Wyzwanie jest tu:
vimeo.com/87463032

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859297 przez violcia00
Tysiak ja bede biegac po 30 minut,na poczatku oczywiscie z przerwami na marsz,bo wiem ze bedzie ciezko ale dam rade,biegalam w tamtym roku i wczesniej tez :P i nie bylo tak zle,udawalo sie zrzucic no i bieganie jest fajne,lubie sie porzadnie wypocic plus jeszcz spedzic troche czasu na swierzym powietrzu i dzieki wielkie za linki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859384 przez malutkamilka
Matko Demoniqe super ze dodalas ta metamorfoze. Z nieba mi spadlas i poprawilas humor na sam wieczor! serio!

Kurcze jak nie mialam czasu na cwiczenia to orbiterek 5 minut i hoola hop i duzo wody i waga polecial mi 2 kg- pojawilo sie magiczne 61,9kg (przed ciaza 57kg) i od soboty codziennie robie sklapel, bo predzej to sporadycznie i waga na 62,5 kg wskoczyla.

specjalnie sie nie waze, ale ze wzgledu na moja core bo slabo przybiera na wadze i musze zwazyc najpierw siebie a potem z nia stanac i dlatego. wiem ze przy ewce nie powinno sie wazyc ale juz wiem dlaczego waga znow do gory szybuje.

U mnie bedzie gorzej z dieta bo mieszkam w malej miejscowosci i ciezko jest dostac niektore produkty a na zapas niektorych nie powinno sie kupowac. ogolnie to malo jem bo po prostu nie jestem glodna. nie wiem czemu. dzis np zeszlam wszystkie sklepy by kupic serek mascarpone i co nigdze nie ma a chcialam zrobic tiramisu mezowi na powrot.

Gratuluje demoniqe rezultatu oby i nam tez sie udalo jak tobie- licznie masz cialo wyrzezbione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859400 przez tysiiiak
Malutka.ostatnio kupowalam mascarpone w biedrze ale skoro piszesz ze ciężko coś dostać więc pewnie u ciebie nie ma :(
To chyba nie jest totka ciała demoniqe bo swoje ma wrzucić w sobotę a to jest przykładowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859427 przez malutkamilka
Chyba będę musiała jechać do biedronki choć to 15 km w jedna stronę, ale rybki na promocji więc po sam serek nie będę jechać.

Ja pikole a myślałam że to demoniqe, serkio. Zaczelam wierzyć że te ćwiczenia na prawdę działają. Dla mnie jest coś czarne albo białe i żeby w coś uwierzyć muszę mieć potwierdzenie. Wiec demoniqe czekamy na Twoją metamorfozę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859540 przez demoniqe
malutka wkleję jutro! to fotka pokazująca, że czasami nie taci się nawadze a ciało dużo lepiej wygląda.

Ze mną chyba tak jest. Od 1,5 tyg waga stoi w miejscu a nawet czasem idzie w górę, a wyglądam dużo lepiej. Ciało jest jędrniejsze, pupa fajna, fałdka powoli znika.

Dziewczyny ja jednak mówię do siebi cały czas tak: zapuszczałaś się przez ostatnie 9 miesięcy jedząc wszystko i w każdej ilości, a teraz w miesiąc chcesz to odwrócić????

Tak się nie da! Nie ma ćwiczeń cud, które po 1 miesiącu zmienią nas w super laski chyba że startuje się z i tak niksiej wagi :)

Ja daje sobie 4 miesiące. I wierzę, że będzie super! Dziś na obiad zrobię sobie po pracy krewetki!!!!

a mój jadłospis na dziś z Vitalia.pl:

1. 7:00 Owsianka (szkl mleka 1,5% 3 łyżki płatków owsianych, pół banana, migdały (kilka), łyżka żurawiny. Gotujemy 5 min, zostawiamy na chwilę

2. 10:00 Jogurt z łyżką musli

3. 13:00 Sałatka owocowa: jabłko, kiwi, posiekane orzechy, łyżeczka miodu.

4. 16:00 Krewetki z czosnkiem (jeszcze nie wiem jak je zrobię ale zrobię, kupiłam w Lidlu w promocji.

5. 19:00 Sałatka warzywna: grozsek konserwowy, kukurydzy trochę, pomidor, rzodkiewka, marchewka, sałata, polać połówką jogurtu 150 ml.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl