BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #289967 przez mariola2041
mój bardzo się zmienił,na początku był zły,nerwowy,krzyczał na mnie,kłócił się ze mną,chciał żebym wróciła do polski bo on nie chce mnie,a po urodzeniu się małej był codziennie w szpitalu po pracy bo pracuje do 18 potem wsiadał na rower i jechał do małej 9km i do mnie wracał dość późno rano znowu do pracy ale mnie wspiera teraz bardzo,po za tym ma masę papierów do załatwienia i daje radę,ja bez niego nie istnieje,ja nie znam języka on bardzo dobrze zna,kocham go i wiem że dziecko na prawdę zmienia...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289968 przez gaabrysia
KArola pomyliło Ci się ;) ja mieszkam z tatą już długo i chyba bym nie wytrzymała mc bez niego ;) teraz kupuje auto więc najbardziej w to jest zaangażowany , ale i ja nie mogę narzekać wiadomo są spiecia ale mam nadzieje,że sprawdzi się wzorowo w swojej nowej życiowej roli ;D

strangerwold myślę, że bardzo duży wpływ ma matka.. i on sam niewie. jest rozerwany i pozostaje zadać sobie pytanie czy jest gotowy na "nowe" życie czy chce czy nie które zaraz przyjdzie na świat.. a on będzie wpadał raz na mc ? bo mama będzie smutna- sorry ale jej zachowania też nie rozumiem, czy zależy jej na szczesciu syna?(czy pieniądzach na czynsz?!) przecież to bedzie jej wnuk, powinna chiec dla niego jak najlepiej..

Wstawiłam pierwsze pranie! jutro prasnowanie, ach ale jestem dumna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #289969 przez asiula2134
h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289971 przez mariola2041
no wł♠aśnie nie wiem co to za wirus na mała nie przeszedł więc nie mam pojęcia...może od kotów jakaś choroba lub od koni

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289975 przez gaabrysia
powiedzcie mi czy tatusiowie odrazu na początku biorą sobie tacierzyński od 2012 2 tyg..
ja bym chciała,żeby był ze mna własnie na początku jak ja będę się nie najlepiej czuła to warto miec zawsze kogoś kto pomoze chociaż siostra mów ,że dzidzia wtedy bedzie tylko spała..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289979 przez strangerwold
lada moment urodzę tato się dowiedział że ma złośliwego raka..i idą pieniądze na leczenie i pewnie jak już urodzę to jeszcze tato się nie wyleczy bo radioterapia trwa około 6 tygodni..
No ale mimo to że są wydatki moja mama chce nam pomóc zaproponowała nam żeby mój chłopak tu zamieszkał i nawet nie będzie musiał płacić za czynsz czasem może parę groszy na jedzenie ale gotować dla 3 czy 4 osób to nie problem.
Praktycznie za nic tu nie musiałby płacić no wiadomo ze dawałby na małego pieluchy i te sprawy. I byłoby o wiele lżej a tak jak on mieszka z rodzicami swoimi to musi im płacić..
To jest o wiele lepsze rozwiązanie przynajmniej na początek,niż jakby miał płacić mamie swojej i jeszcze na dziecko.
Rzecz jasna on by chciał zebysmy u jego rodzicow mieszkali ale tam nawet nie ma warunkow i miejsca.A tu mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289982 przez Karola1990
o sorrki ale macie strasznie podobne zdjęcia i mi się myli :P

a teraz pytanie z kosmosu :P
macie juz jakieś zabawki dla dziecka?
Mój chłopak sie dziwi czemu my nic jeszcze nie kupiliśmy :) Ja nawet o tym nie pomyślałam.
chyba kupię jakąś grzechotke i pacynke na początek i do tego mate edukacyjną. Takie maleństwo dużo nie potrzebuje, później stopniowo pokupujemy.
czasami mi się wydaje że on bardziej ogarnięty ode mnie jest.
Ale i tak uwielbiam jak wraca z pracy i mnie pyta o różne rzeczy.
np. wczoraj pytał czy kupiłam gruszkę do nosa czy aspiratorek :unsure: odrazu pomyślałam skąd on może wiedzieć co to jest ten aspirator?
Okazało się że rozmawiał z kolegą z pracy i ten mu powiedział że jest dużo lepszy od gruszki.

Śmiać mi się chce czasami z niego ale się powstrzymuje bo się obraża :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289994 przez martyna123
ahh te chłopcy nie martw się po narodzinach się wszystko zmieni moja koleżanka też tak miała podobnie tylko że on mamie nie musiał płacic za mieszkanie tylko kolegów zostawic nie chciał a teraz zostawić ich nie umie nawet na trochę. Wydaje mi się że Twojego chłopaka mama trzyma psychicznie i gada ja se rady nie dam nie utrzymie mieszkania itd i chłopak ma metlik w głowie.Ale nie martw się dzidzuś się urodzi to napewno się zmieni i wszystko ułoży. A dla taty dużo zdrowia życzę.
Ja z mężem problemu nie mam czasami mnie drażni ale to chyba każdy jest taki :) nie ma ideałów.
Ja w nocy też wstaje chyba z 7 razy strasznie mnie to męczy a od 5 rana do 8 nie umiem spać. moj dzidzuś ma czkawke własnie teraz biedny pewnie go to męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289999 przez gucha86
Ale skrobiecie dużo z rana, ciężko was nadrobić ale postaram się.

strangerwold współczuję takiego faceta ale wydaje mi się że jak zobaczy maleństwo to będzie wiedział gdzie jego miejsce, a z drugiej strony jesteś bardzo silna że się nie użalasz nad sobą bo facet jest niezdecydowany i super że masz pomoc rodziców.

Karola1990 raki takie nie są, ja jestem rakiem i z moją mamą nigdy nie miałam dobrego kontaktu, zawsze tata był numerem jeden dla mnie w każdej sprawie, ale to chyba zależy od charakteru. Moja mama niestety nie żyje już od prawie sześciu lat i niestety moja teściowa próbuje wejść w jej rolę co mi przeszkadza, na szczęście widujemy się bardzo rzadko, ale też próbowała ingerować w nasze wesele, kiedy powinniśmy mieć dziecko, jak powinnam dbać o siebie w ciąży itp. na moje szczęście mój mąż jest bardzo samodzielny i mało kiedy pyta mamę o cokolwiek więc nie muszę niczego tak naprawdę brać do siebie jeśli chodzi o teściową.

strangerwold jeśli chodzi o opiekę nad małym to się nie przejmuj, bo mój też mówi że nic nie będzie robił bo się boi, mój kiedyś pracował w rzeźni i nie jest delikatny w dłoniach bo miał kilka nerwów ponacinanych (wypadki przy pracy) i on się boi że zrobi dziecku krzywdę, ale często opowiada że jak mała zacznie chodzić to będą robili to i tamto.

Mariola ty nie masz co się winić to jest twoje pierwsze dziecko i nie jesteś lekarzem aby rozpoznać dokładnie czy to poród się zaczął czy to tylko skurcze zapowiadające, a tym bardziej rozpoznać jakiegoś wirusa. Jesteś dobrą mamą i nigdy byś nie skrzywdziła swojego dziecka świadomie.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290001 przez gaabrysia
;)

ja kupię karuzele nad łóżeczku, która i tak go nie bedzie pewnie interesowała przez jakiś czas ;D -na co też tata wpadł ;) ale żeby wiedziała co to aspirator .. od kolegi... wszystko ode mnie ale wie :lol: ostatnio padło pytanie co to pielucha tetrowa :ohmy: heh ale w przeciwienstwie do mnie nie miał stycznosci i ciągle się uczy.

jeszcze jedno , w jakiej temp prałyście(niewiem czy już było poruszane, a niechce mi sie szukać ;) ) fukcja "ubranka niemowlęce" : płukanie anty alergiczne, temp 95 i wirowanie 800. zastanawiająca temp, reklama beko ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290005 przez strangerwold
Obyście miały rację raz pamiętam jak byłam u jego kuzynki z nim i ona miała 3-mies synka i widziałam jak cudownie się nim opiekował..wtedy zrozumiałam że to ten jedyny już na stoo procent.Więc i może zmieni się jak jego syn się urodzi.

Dziewczyny jak poznać że maluszek jest np ułożony główką w dół tzn ja tam cały czas czuje ze jest w poprzek;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290006 przez gaabrysia
wybieram się do pracy- gościnnie i aż strach pomyśleć jaką bedę miała lekturę jak wróce ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290009 przez martyna123
Ja robiłam płukanie nowych ubranek temperatura 20 stopni i mi się zmiejszyły takie śpioszki bawełniane więc jak bym dała wiekszą temperature to pewnie by pasowały na jakomś lalkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290013 przez gaabrysia
nie strasz mnie... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290018 przez strangerwold
Kurdę dziewczyny na prawdę nie wiem co bym bez was zrobiła jesteście super ! <3 :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl