BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #290138 przez marigra
ale macie sliczne te brzuszki:), a ja to jeszcze nie mam nawet zadnego zdjecia :dry: , musze wkońcu jakies zrobić, bo żadnej pamiątki nie będzie....
a gabrysia tez mam taki kikut, zamist pepka, wczesniej był malutki zgrabniutki, a teraz taki jakis brzydki mi sie wydaje i jest bardzo wrazliwy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290140 przez strangerwold
Oj tam oj tam chętnie służę pomocą drobiazg;*
No właśnie marigra co się obijasz dawaj tu swój brzusio :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290156 przez gaabrysia
strangerwold wysłałam Ci jeszcze jedno jak wygina smiało ciało, zobacz sobie ja sama jestem po "wrazeniem " że tak przypozował może nie najlepsza jakoś ale smieszne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290162 przez strangerwold
Świetne ujęcie nie ma co ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290186 przez marigra
no to laski wstawiajcie te swoje cuda....
ja mego brzucha zrobie jak maz wroci z pracy, bo samej to mi ciezko bedzie, ale obiecuje ze wrzuce :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290222 przez marigra
wczoraj jak mnie nie było to żescie pisały że łoooooo.....a dziś jestem i cisza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290223 przez strangerwold
To opowiadaj co robiłaś jak Cie nie było:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290227 przez aisod
gaabrysia napisał:

powiedzcie mi czy tatusiowie odrazu na początku biorą sobie tacierzyński od 2012 2 tyg..
ja bym chciała,żeby był ze mna własnie na początku jak ja będę się nie najlepiej czuła to warto miec zawsze kogoś kto pomoze chociaż siostra mów ,że dzidzia wtedy bedzie tylko spała..


Co do urlopu to polecam Wam, żeby tatusiowie dowiedzieli się czy przysługuję im tzw. "opieka nad żoną po porodzie" czy coś w tym stylu... U mojego męża jest coś takiego i to jest chyba tydzień, jeżeli dobrze pamiętam. Trzeba tylko dostarczyć zaświadczenie(albo zwolnienie) od lekarza ze szpitala, że żona już urodziła:)
Na tacierzyńskie jest czas rok od urodzenia dzidziusia więc może warto zostawić sobie na później... Tak samo przysługuje opieka nad zdrowym dzieckiem, ale to chyba 1 dzień w półroczu...


Brzuszki śliczne! Fajne domki mają te Wasze dzieciątka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290261 przez marigra
hehh miałam wczoraj mega ambitny dzień, otóż rano wizyta u lekarza, poźniej pojechałam do mojej mamy na obiad i zeby sobie z nia posiedziec, bo tez sama w domu jest, a na koniec byłam na urodzinach siostrzeńca i siostrzenicy, wiec jak wyszłam o 9 z domu to o 21 wróciłam i padłam do łóżka:)

a co do urlopu, moj maz tydzień dostanie jak wroce juz do domku po porodzie. Na pewno bede słaba, to mi pomoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290278 przez martyna123
Śliczne brzuszki.
Mam pytanie bo skończyłam pranie i prasowanie wszystkiego i jak patrzałam na ubranka 56 cm to mi sie wydają że one będą za małe i wogóle nie potrzebne i sie teraz martwie że będę mieć za mało ubranek :( na początek jeżeli nie będą pasować te 56 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290302 przez marigra
a dużo masz tych ubranek 56?? Z nimi to zawsze jest ryzyko, bo mogą okazać się na styk - ja mam ich dosłownie kilka. A rozmiar 62 to juz standard - mam nadzieje ze tez sie w takie zaopatrzyłas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290319 przez martyna123
no mam 5 takich kompletów fajnych z 56 a jedne to się sprały chyba na 50. z rozmiaru 62 mam dużo ale wiecej welurowych pajacyków niż takich bawełnianych kompletów mogłam wszystkio kupować na 62 bo wydaje mi się że mój chłopczyk urodzi się duży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290323 przez emma
ciezko za wami nadazyc ;).
u mnie dzis pracowicie od rana, mialam gosci, wiec robilam jakies salatki, rosoly i sprzatalam, wreszcie sobie poszli, wiec zabieram sie za prasowanie i nauke do obrony (tak na zmiane ;), raz to, raz to :)). wreszcie zrobilo sie ladnie i jest mrozik! hura!

żorżeto, czosnek jak zwykle podzialal bez pudla i juz nic mnie nie boli, w sumie szkoda, bo juz knulam, zeby pojsc wczesniej na zwolnienie ;), ale teraz mysle, ze te 2 tygodnie jeszcze jakos wytrzymam :).

milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #290325 przez Karola1990
a ja właśnie wstałam. pospałam sobie 2h i zaczynam się uczyć :) nie chce mi się okropnie.


mam okropną zgagę !
dziś wypiłam ponad 3 litry wody, czuję się jak na kacu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #290376 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl