BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #290083 przez strangerwold
Nom nasze maluszki kochane <3
A w ogóle jak się dziś czujecie? :)
Mnie odziwo jeszcze plecy nie bolą a tak to jest znakomicie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290087 przez gusiag
musi mieć 150kb i 800x800 ale bezpieczniej mieć mniej żeby weszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290089 przez marigra
czesc dziewczynki :)

nie było mnie od wczorajszego popołudnia a nasmarowałyście ze hohoh, ale juz zabiram sie za czytanie i odpisywanie

gucha86 - super, ze malutka jest juz główką w dół, a 180 uderzeń/minute, to faktycznie duzo. Na tym etapie ciązy to juz chyba tak 120-140/min. powinno być, ale ja dokładnie nie wiem i nie chce Cie starszyć. Najlepiej skonsultuj to własnie ze swoim lekarzem, ale nie denerwuj sie i nie czytaj nic w internecie!!! Tam jest milion błednych informacji - sama sie juz o tym przekonałam...

karola1990 - mysle ze brzuszek to juz kazdej z nas przeszkadza, ja t musze jesc na wdechu, bo ciezko mi sie juz nachylic ;)

mariola - to dobre informacje, oddycha sama super, a widzisz dbaj o siebie zeby mleczko było to mała bedzie rosła jak na drozdzach, a opieke na pewno ma super, wiec nic sie nie martw. Ale chyba mozesz u niej siedziec ile chcesz?? czy cie wyganiają...Bo wkoncu ty jestes matka i Zosia to na pewno wyczuwa... a z mieszkanem trzymam kciuki

a ja w pepku mam 103kg i przytyłam w sumie 10-11kg (ale byłam zawsze chuderlakiem...)


aisod - aaaa synek :lol: super... hihih wyobrazam sobie lekarke, ale mam nadzieje, ze sie cieszycie , bo nie chcieliscie jeszcze wiedziec...zeby czar nie prysł...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290097 przez strangerwold
Gaabrysia a jaki masz program do zmniejszania ja mam photoscape i zmniejszam do 500px
i zdjęcie normalnie wchodzi tu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290098 przez georgette102
ale napisałyście...
więc po kolei
gratulacje dla osób, którym udało się rzucić palenie; ja mam nadzieję, że już nie wrócę do tego nałogu, ale niestety już kiedyś nie paliłam przez rok i z głupoty zaczęłam znowu

strangerwold współczuję problemów z chłopakiem, zwłaszcza teraz gdy jesteś w ciąży i najbardziej go potrzebujesz i miejmy nadzieję, że po porodzie nastąpi "przebudzenie"; szkoda, że teściowa utrudnia jeszcze wszystko, ale niestety tak chyba już jest, że matki są zazdrosne i zaborcze w stosunku do swoich synów, a gdy ci jeszcze dają im kasę...

mariola w żadnym wypadku nie obwiniaj się; mnie już od 25 tc groził przedwczesny poród i lekarz kazał mi leżeć - bałam się wtedy, że nie rozpoznam kiedy zacznie się poród i że nie zdążą podtrzymać ciąży, nie jesteśmy ekspertkami w tej dziedzinie więc nie wpędzaj się w poczucie winy

gaabrysia jeśli chodzi o urlop tacierzyński to nie wiem kiedy T. będzie chciał go wykorzystać, ale ustaliliśmy, że będzie ze mną przy porodzie i przez tydzień albo dwa po (ma jeszcze zaległy urlop - chyba 15 dni + 10 tacierzyńskiego + urlop z tego roku) zobaczymy jaka będzie potrzeba; a ubranka prałam w 30 st i ustawiłam na niskie obroty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290100 przez gaabrysia
tak wiem jaki musi być rozmiar , już jest tyci tyci i nic :/ pech!

tacierzyński 14 dni z tego co wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290105 przez strangerwold
Chcesz mogę ci zmniejszyć jc to wyslij na poczte moja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ci bez problemu zmniejsze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #290114 przez georgette102
strangerwold napisał:


Dziewczyny jak poznać że maluszek jest np ułożony główką w dół tzn ja tam cały czas czuje ze jest w poprzek;]


nie mam pojęcia, lekarz robiąc usg twierdzi, że Maja jest ułożona główką w dół ale mi się wydaje, ze ona jeszcze zmienia pozycje i nieraz kopie wysoko (co by się zgadzało) a czasami że jest w poprzek bo się tak rozpycha

dziewczyny zdjęcia brzuszków są ekstra, jak zrobię aktualną fotkę to też wstawię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290117 przez gaabrysia
wysłałam Ci , a jeszcze chwila to bym włosy z głowy rwała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290118 przez strangerwold
Jeszcze troche czasu mamy to może się ułoży główką w dół..;)
Wczoraj się śmiałam jadłam jakoś o 22 płatki z mlekiem i na chwilę przestałam jeść bo z mamą gadałam a za chwilę czuję takiego kopnika w bok mówiącego"jedz mama chce jeszcze !" naprawdę to mi mówił ten kopniak;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290119 przez georgette102
gaabrysia napisał:

tak wiem jaki musi być rozmiar , już jest tyci tyci i nic :/ pech!

tacierzyński 14 dni z tego co wiem.


tak 14 dni kalendarzowych, czyli gdy T. pracuje od pn do pt to 10 dni roboczych + weekendy, które w zasadzie i tak ma wolne

ja przed dodanie zdjęć nie obcinam ich tylko kompresuję i bez problemu wchodzą (przynajmniej tak było do tej pory)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290122 przez strangerwold

TO BRZUSIO GABRYSI JAKBY CO;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290123 przez marigra
gaabrysia napisał:

;)

ja kupię karuzele nad łóżeczku, która i tak go nie bedzie pewnie interesowała przez jakiś czas ;D -na co też tata wpadł ;) ale żeby wiedziała co to aspirator .. od kolegi... wszystko ode mnie ale wie :lol: ostatnio padło pytanie co to pielucha tetrowa :ohmy: heh ale w przeciwienstwie do mnie nie miał stycznosci i ciągle się uczy.

jeszcze jedno , w jakiej temp prałyście(niewiem czy już było poruszane, a niechce mi sie szukać ;) ) fukcja "ubranka niemowlęce" : płukanie anty alergiczne, temp 95 i wirowanie 800. zastanawiająca temp, reklama beko ;D



ja mojego meza uczyłam co to body, pajac, spiochy itp, wiec juz wie coraz lepiej, ale sam czasami faktycznie pyta, czy kupimy to czy tmto, wiec sie interesuje,

ja ubranka prałam narazie w 40stopniach - patryłam na metki ubran i własciwie wszedzie było własnie 40, wirowałam w 900, prasowałam na maksa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290124 przez strangerwold
Miałaś rację był zmniejszony dodałam bo pisałaś że nie możesz dodać mam nadzieję ze nie masz mi za złe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290136 przez gaabrysia
nie nie mam ;) sama chciałam dodać. ale niewiem coś się zawiesiło! kiedyś już wrzuciłam mojego syna ;) a teraz to takie smieszne zdjecie zrobiłam , może mało wyrażne ale fala normalnie tak sie wypiął ;)) jak się odblokuje może kiedyś to wstawie, nie bede już Cie "wykorzystywała" ;] pępek to mam niezły w porównaniu z wami ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl