BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #294651 przez milibryl
gaabrysia napisał:

Witajcie, ja też jakoś dziś kiepsko.. leże sobie i odpoczywamy ..
Jeżeli to dziś to i ja się dołączam do życzen WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ;)
u Ciebie strangerwold widze też lepszy nastrój -oby tak dalej trzymam kciuki ;D
Mariola jak się cieszę ,że wszystko zaczyna się układać :) Zosia śliczny szkrabek :D

ja leżaczek kupię używany taki jak dzis w programie fisher prince ważne żeby sie prawie na płąsko rozkładał , a mate w spadku od siostry- ale trochę minie za nim młodego zacznie to interesować chyba w przeciwieństwie do leżaczka :) - moi znajomi nazywali leżak pilotem , Amelka jak tylko w nim lezała to tak jakby dziecka nie było..;)

takie pytanko czy kładziecie się na plecach ? czy dostałyście zakaz od lekarza? bo macica uciska "przydusza" dzidziusia ?... duzo razy tak słyszałam..


też słyszała że lepiej nie leżeć płasko bo to ogranicza dopływ tlenu dla dziecka ale zakazu od lekarza nie dostałam. Polecane jest leżenie na lewej stronie ale czasami chwilkę poleżę na plecach i dosłownie czuję że muszę się przekręcić bo jest mi niewygodnie - coś mnie uciska, źle mi się oddycha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294656 przez milibryl
georgette - również dołączam się do życzeń, przede wszystkim dużo zdrówka, wytrwałości no i lekkiego rozwiązania :lol:
w sumie tego to życzę nam wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294675 przez Karola1990
georgette... od nas tez wszystkiego najlepszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294738 przez georgette102
tak, to dzisiaj... kończę 28 lat :)
wielkie dzięki za życzenia, buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294831 przez marigra
georgette - oczywiscie sto lat sto lat niech zyyyyyyje naaaaam :lol:

ja na pleckach nie leze ze wzgledu właśnie na ucisk macicy na zyłę główna, co by uniknąć niedotlenienia malucha...

gucha - U MNIe ktg to zawsze na lewyn boku robione, nigdy na plecach, ale widac co kraj to zwyczaj ;)

moja to sie tak dzisiaj wierci, ze o matko....az za dużo.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294949 przez gaabrysia
co tak u nas cicho ?? mamy odpoczywają ;)

mnie pali zgagaaaaaaaaaaaaaaaaa :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294952 przez strangerwold
Ja tylko patrze czy nic nie piszecie;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294974 przez Karola1990
Ja tez tylko zerkam. Naprawialiśmy pralkę później było pranie pościeli i ręczniczków Oleńki i teraz odpoczynek. Coś mnie zbiera na zjedzenie jakiś płatków. Ale zastanowię się jeszcze :P
Pouczę się teraz chwilę bo najlepiej mi to wychodzi wieczorami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295001 przez gucha86
U mnie raczej kiepsko, dalej się źle czuję a mój mąż wprowadza nastrój paniki, mała dalej bardzo słabo się rusza i mąż chce jechać do szpitala, cały dzień odpoczywałam i starałam się trzymać nerwy na wodzy a on to psuje, zrobiłam dwa proste testy, bardzo zimna woda, mała kopnęła kilka razy delikatnie, a potem wypiłam bardzo słodką ciepłą czekoladę i też kopnęła ale znowu delikatnie, brzuch mi nie stwardniał więc nie chcę panikować a on mnie gnębi, że olewam zdrowie naszego dziecka. Co o tym myślicie?

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295031 przez gaabrysia
każde dziecko inne, mój się non stop wierci (kopaniem tego już nazwać nie moge) a teraz ma czkawke.. może dlatego ,ze jem nasze ulubione płatki ostatnio ;D

może Twoje dziecko ma tak samo jak Ty cięższy dzień ??jeżeli zazwyczaj się wierci , to może fatycznie lepiej zasięgnąc porady lekarza..ja za to mam tak od południa strasznie upławy.. miewacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295050 przez gucha86
Gaabrysia ja mam silne upławy już od jakiegoś czasu i noszę non stop wkładki bo inaczej mam mokro non stop, jedynie na noc nie zakładam wkładki bo jednak organizm musi odpocząć aby nie było żadnych odparzeń itp, ale położna powiedziała że to normalne.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295059 przez gaabrysia
właśnie sobie trochę poczytałam i się uspokoiłam ..

a Twoja mała czesto tak mało aktywna jest? czy dziś wyjątkowo ? ja jak nawet gadam do niego to się wierci ;) czasem się smieję ,że rozumie co mama mówi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295073 przez gucha86
Dzisiaj pierwszy raz ale sama nie najlepiej się czuję, a tak całą ciążę nie chorowałam, więc nie wiem czy jest sens jechania do szpitala bo i tak pewnie odeślą nas do domu, sama nie wiem zobaczymy jak rozwinie się sytuacja.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295083 przez gaabrysia
jeżeli trwa to cały dzień to może warto pojechać, a jak odeślą to jeszcze lepiej.. bedziesz miała pewność ( i tatuś też ) że jest ok .. może nie warto czekać..
niechce straszyć , ale nie ma żartów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295085 przez gaabrysia
a Ty czujesz się źle bo przeziebiona ? ja jak byłam .. młody i tak szalał, ale widzisz kazde dziecko ma inny "temperament" ja to się śmieję,że ma adha i modle zeby po porodzie był spokojniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl