BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #295990 przez gaabrysia
aaa gapa znowu! jeszcze tydz .. to już się doczekać nie możemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295994 przez emma
wypoczynek? dopiero od 13. lutego - mam nadzieje, jesli dostane zwolnienie ;) jezeli chodzi o sen, to sypiam bardzo dobrze, krotko, ale tresciwie, zwlaszcza po seksie ;). ostatnio udalo mi sie nawet przespac noc bez przymusowej pobudki na siku o 5:30 ;), ale jak zadzwonil budzik, myslalam, ze eksploduje ;). dobrej nocy, kobitki! do jutra, a najpozniej do piatku! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295998 przez gaabrysia
Napewno dostaniesz.
Nic nie mów bo w tym tyg , tatuś wraca z pracy późno w nocy ... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296077 przez milibryl
nie było mnie chwilkę a tu tak tematy do przodu poszły że..... :laugh:

karola - dzięki za przepis, na pewno jutro wypróbuję :) i kochana jak Ci nie przechodzi to jedź do szpitala niech Ci porobią badania i przynajmniej będziesz spokojniejsza, pamiętaj zdrowie dzidzi najważniejsze

właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia i akurat było o porodzie, jaka wyprawka dla dzidzi jakie rzeczy dla mamy i jak do porodu się ubrać. Panie położne radziły żeby do porodu najlepiej wziąć podkoszulkę męża, taki t-shirt żeby tylko pupę zakrywał i żeby był luźny, mówiły żeby nie brać jakiś pięknych koszul bo i tak pójdą do wyrzucenia i żeby nie były długie bo tu chodzi o wygodę przy porodzie - więc najlepiej takie tylko zakrywające pupę

i wiecie co zwiedzałyśmy porodówkę i strasznie mi się podobało że aż już chcę rodzić :lol:
są 3 sale porodowe, w każdej z nich jest łazienka z prysznicem i tylko jedna rodząca jest w jednej sali, są piłki, worki, drabinki i różne cuda ułatwiające poród, można rodzić na łóżku, na fotelu na stojąco, kucąco i w ogóle wszystko takie odnowione po remoncie - takżed nic innego tylko rodzić :)

a u was jak jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296106 przez marigra
milibryl napisał:

właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia i akurat było o porodzie, jaka wyprawka dla dzidzi jakie rzeczy dla mamy i jak do porodu się ubrać. Panie położne radziły żeby do porodu najlepiej wziąć podkoszulkę męża, taki t-shirt żeby tylko pupę zakrywał i żeby był luźny, mówiły żeby nie brać jakiś pięknych koszul bo i tak pójdą do wyrzucenia i żeby nie były długie bo tu chodzi o wygodę przy porodzie - więc najlepiej takie tylko zakrywające pupę
?


no to super utwierdziłaś mnie tylko w przekonaniu co do tego T-shirta, dokładnie taką miałam wizje. Kupię wieć jakiś najtanszy w rozmiarze XXL i juz . Myśle, że tyłek mi zakryje:)

emma - jeszcze tydzień, dasz rade, a zwolnienie to mysle ze bez problemu powinnas dostać. I tak dla ciebie laury za tak długą prace :)

no nic lece spać, b znow czeka mnie nocny maraton do wc, wiec lepiej isc wcześniej, buzki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296286 przez georgette102
ojjj dziewczyny chyba miałyście ciężką noc... żadnego wpisu na forum do tej pory???

Karola i jak Twoje samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296287 przez strangerwold
Cześć wszystkim;*
A co tu taka cisza????
Ja już po 8 wstałam i się nie wyspałam nie mogłam spać.
Tatuś dobry poszedł rano z psem żebym nie musiała wychodzić na mróz to mi się podoba :D
Nie no ale jest okropnie zimno !
Dzisiaj jakoś żadnych planów nie mam czyli zwyczajne nic nie robienie;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296289 przez Karola1990
hejka dziewczyny. Nie pojechałam do szpitala bo tylko jak się położyłam to było ok i wszystko przeszło. Jak dłużej posiedzę to zaczyna boleć.
Na szczęście Oleńka kopie i to mnie uspokoiło. Siostra mówiła że ją też brzuch bolał w ciąży więc to może jakieś uwarunkowanie genetyczne.
Widocznie wczoraj za dużo sie naschylałam i dlatego ten brzuch taki napięty był. Dziś się nie schylę nawet jak będę musiała.
Dzień leżenia sie zapowiada bo jutro muszę jechać na uczelnie i wytrzymać tam 3 dni jakoś. Nerwówka będzie niesamowita i mam nadzieję że to nie zaszkodzi Oleńce. Masa egzaminów i zaliczeń zrobi swoje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296299 przez mariola2041

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296315 przez aisod
mariola2041 napisał:

malenstwo.aguagu.pl/zdjecie/pokaz/222460/


No i jest OK :) Super jest to zdjęcie ;) Mała rośnie jak na drożdżach, fajnie... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296518 przez gucha86
Dziękuję za poradę względem tych kosmetyków bo już miałam mętlik w głowie.
Fajne macie te koszule do szpitala, u mnie jest wymóg że musi być cała rozpinana a takie są tylko babcine,ale na poród trzeba założyć a potem i tak wyląduje pewnie w śmieciach.

Karola trzymam kciuki za egzaminy i oby ten stres nie odbił się na małej, spokojnie wszystko zaliczysz.

Piękna Zosia pokazuje na jednym zdjęciu że wszystko jest ok, chyba zaczyna się komunikować z ciotkami z forum, słodziutkie maleństwo.

Ja wczoraj byłam na spacerze i dzisiaj czuję się jakbym przebiegła maraton, zakwasy w nogach, ból w pachwinach i kroczu, czuję się jak jakaś łamaga, chyba trzeba częściej chodzić a na krótsze dystanse :)

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296522 przez gaabrysia
hej dziewczyny ja wstałam zjadłam i lecimy z tatą zobaczyć naszego młodego szkraba ;)
mam nadzieje,że będzie wszystko ok.. 3majcie kciuki.
Później na herbate do "pracy" i pogadać.. do rossmana po krem na brzucho i wracam do was- odrazu wszystko opowiem mam nadzieje, że powie ile waży itd.

Miłego Dniaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296523 przez marigra
dzień dobry...

ale dzisiaj było zimno w nocy, az mi skraplająca woda zamarzła na oknie :huh:

u mnie nocka nawet w miare, mała się wierciła, ale dzisiaj miałam wiecej cierpliwości :) i nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo wiec ogólnie ok.

karola - no to dobrze ze juz lepiej, bo nas wystarszyłas, az parzyłam wczoraj na kiedy ty masz termin. Dzisiaj poleż cały dzień, staraj się nic nie robic, w końcu jest nam już coraz ciężej.

mariola - malutka piękna, rośnie w oczach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #296548 przez Karola1990
u nas rano -23'C brrr.... nawet nie myślę ile było w nocy.

Zosia jest z dnia na dzien piękniejsza :)

Ja cały dzień leże i nic nie robię chyba że książki poczytam. Pewnie za chwile sie prześpię i tak mi dzień na lenistwie minie. Ale nie powiem że z chęcią bym posprzątała w łazience i w kuchni. Tylko miałabym gadane jakby Michał zobaczył że jest posprzątane. Wyprasowałam dwa ręczniki to już mi gadał.

Gabrysia ...czekamy na relacje :)


właśnie przeczytałam w internecie liste rzeczy które muszą zabrać kobiety chcące rodzic w szpitalu który wybrałam
* Aktulana książeczka ubezpieczeniowa
* Oryginały ostanich badań ( w tym również grupy krwi) HPS, GBS, morfologia, mocz
* Dowód osobisty
* Karta ciaży
* Szlafrok
* Koszula nocna ( rozpinana z przodu )
* Kapcie - klapki pod prysznic
* Jednorazowe majtki
* Przybory toaletowe dla dziecka - pampersy i chusteczki nawilżajace

strasznie mało!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296560 przez marigra
gaabrysia napisał:

hej dziewczyny ja wstałam zjadłam i lecimy z tatą zobaczyć naszego młodego szkraba ;)
mam nadzieje,że będzie wszystko ok.. 3majcie kciuki.
Później na herbate do "pracy" i pogadać.. do rossmana po krem na brzucho i wracam do was- odrazu wszystko opowiem mam nadzieje, że powie ile waży itd.

Miłego Dniaaaaa


trzymamy kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl