BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu #295498 przez strangerwold
Marigra w sumie daleko nie jest 13km 20 min drogi busem a jadę ja bo autko się mu zepsuło;/
No ale cóż ważne że się zobaczymy,jade dopiero o 19 więc jeszcze tu będę:)))
Gdyby nie to że co chwila musze do wc i w busie troche ciasno to nie narzekam:)
Ale znam ten ból kiedy w nocy nie da się spać bo maluszki szaleją a kiedy się już ułożę to muszę do wc:D
Mama jak słyszy że mówię "muszę jeszcze tylko siusiu" a mama "pierwsze słyszę:D"

Mój mały czasem jak tak mocno kopie bo taką zwieche mam aż się za brzuch łapie i myślę tam na pewno jest dziecko czy większy potworek;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295574 przez mariola2041
hej wam...no dziwne że wam już nie robią bo tu w Niemczech robią do końca...a ja dziś byłam trochę popracować i teraz boli mnie brzuch mocno;(
ale cóż ruszać się trzeba...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295583 przez gucha86
Dziewczyny to jak jesteśmy taktowane w ciąży to jest masakra nie wiem czy to ludzka znieczulica czy zwykłe chamstwo, życzę wszystkim osobom które zachowały się nie fair wobec ciężarnych aby ich myszy zjadły !!!!

Mam pytanie jakie kosmetyki kupujecie dla maleństw? Wszędzie gdzie czytam to każdy oilatum, ale to jest przecież na skórę z problemami i tak się zastanawiam czy jak zacznę go stosować od razu to co mam użyć jak pojawią się jakieś problemy skórne?

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295598 przez milibryl
no to faktycznie niektóre z was mają przekichane z tym usg :dry:
mój gin twierdzi że 3 usg są obowiązkowe (12-14 tyg, 20-24 tyg, i w 30-34 tyg) mniej więcej w tych terminach ja też miałam, chociaż ostatnie było w 35 tc tak jak wypadła wizyta. Może faktycznie warto iść gdzieś sprawdzić jak dzidzi ułożone i w ogóle [ tylko nie wiadomo ile to pewnie kosztuje???

gucha - ja też kupiłam małą butelkę oilatum ale chyba zacznę go urzywać jak faktycznie dzidzi będzie miało jakieś uczzulenia i wrażliwą skórę. Póki co mam kosmetyki z Nivea bo takie dostaliśmy w szkole rodzenia i zobaczę jak się sprawdzą. Do mycia dzidzi mydło Nivea hipoalergiczne, oliwka Nivea też hipoalergiczne, sudocrem do odparzeń, krem z filtrem dla noworodków Nivea w razie spacerków na polku :laugh:
ale z tego co mi koleżanki mówią to i tak wyjdzie w praniu na jakie kosmetyki dzidzi zareaguje dobrze a na jakie źle, może być od razu że zaakceptuje Nivea a jak nie to będę musiała próbować innych, czas pokaże....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295642 przez georgette102
gusiag napisał:

hej
ja mam doła o te wody i że mała nie rośnie


kochana nie zamartwiaj się tym, rób to co możesz zrobić - czyli pij dużo wody, odpoczywaj i czekaj do wizyty, a niedługo okaże się czy Twoje działania pomogły a nawet jeśli nie, to w szpitalu zrobią co należy

jeśli chodzi o USG to mój lekarz mówił, że może jeszcze 2 razy będę miała (pewnie raz to już przed samym porodem); co prawda nie chce mi robić zbyt często, ale jakbym nalegała to mi nie odmówi :)

gucha86 ja dla Majki kupiłam kosmetyki bambino, jeżeli mała nie będzie na nie uczulona to nie zamierzam przepłacać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295644 przez gaabrysia
ja tam poprostu jutro lub pojutrze pojde zapłace (100zł chyba) i bede wiedziała co u małego szkraba słychać ;) i napewno bede spokojniejsza...

mi polecano polskie kosmetyki z apteki "skarb matki". chyba na początki je przetestuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295667 przez kotek23
Jak urodziłam pierwsze dziecko to zakupiłam kosmetyki z Nivea Baby tzn. aksamitne mleczko nawilżające, delikatny szampon nadający połysk,oliwka pielęgnacyjna, chusteczki nawilżające, delikatny żel do mycia ciała i włosów + Sudocrem.
Mimo ze córka skończyła 20 miesięcy nadal używam tych kosmetyków i jestem z nich bardzo zadowolona.Przy drugim dziecku też mam zamiar używać kosmetyków tej firmy.
Wiadomo jak dziecko ma problemy skórne to wkracza się z innymi kosmetykami np.Balneum, ale jak wszystko jest w porządku to po co przepłacać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295701 przez Karola1990
ja tylko oliwka bambino, sudocrem, mydełko bambino ale kajtek podobno lepsze. Później jakiś kremik z filtrem.

Jak się okaże że Oleńka mam jakieś problemy skórne to wtedy będę myślała a teraz na początek jak najmniej takich kosmetyków.

Swoją drogą to śmiesznie brzmi "szampon nadający połysk" ... trochę jak w reklamie płynów do pielęgnacji samochodu... bez urazy ale tak mi się jakoś skojarzyło


Dziś na obiad mam babke ziemniaczaną :P pyyycha... chyba sama zjem całą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295713 przez milibryl
karola - weź proszę Cię wrzuć mi przepis na babę ziemniaczaną, mój M strasznie ją lubi a ja niestety zgubiłam gdzieś przepis a z głowy nie wymyślę :)
jutro mu zrobię suprise na obiad - on tak ją uwielbia !!!!
z góry dzięki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295730 przez Karola1990
ziemniaki dziś obierałam w takim 5 litrowym wiaderku bo jako pani domu nie dorobiłam się nie wiem czemu dużej miski jeszcze :P 2 średnie cebule 2 jajka i maki "na oko" przyprawy jakie kto woli. sól, pieprz, przyprawa do ziemniaków czy nawet jak znajdziesz to do babki ziemniaczanej.
Różne wędliny pokrojone w kostkę i już. Mieszamy mieszamy i zależy od piekarnika kiedy zjemy :P
Ja bardzo lubię z sosem pieczarkowym... ale dobre jest z czosnkowym, niektórzy lubią ze śmietana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295734 przez gaabrysia
no to mi smaka narobiłyście,a ledwo się najadłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295736 przez strangerwold
weźcie dziewczyny aż głodna się zrobiłam ! ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295764 przez Karola1990
chyba nigdy nie zjadłam tyle ziemniaków co w ciąży. mogłabym jeść same suche ziemniaki.
Ostatnio na stołówce ze znajomymi jadłyśmy obiad. Im ziemniaki nie smakowały okropnie ja za to zajadałam się i najlepiej jakby były same bez mięsa. ew. jakaś surówka. a wy co dziś na obiad miałyście? Ja to jutro najchętniej placki ziemniaczane bym zrobiła ale mój chłopak chyba oszaleje więc pewnie zrobię fasolową zupę. Chyba że coś wy mi podsuniecie smacznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295801 przez aliah85
Ja dzisiaj miałam gulasz, ziemniaki i buraczki (mniam) :silly: Tak jak nie przepadłam za buraczkami, tak teraz za nimi przepadam..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #295809 przez strangerwold
To ja też się pochwale co miałam na obiad;D
Moja ulubiona zupaaa mniam om nom nommm;D
Kalafiorowo-brokułowa mniam! Palce lizać! :silly:

Z godziny na godzine co raz gorzej ze mną;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl