BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295842 przez marigra
ja kuiłam dla mojej ślicznotki oliwke mydło i krem z faktorem 4 i tlenkiem cynku- bambino, krem na odparzenia pupy - Nivea, chusteczki nawilżane i pampersy - Pampers, sudokrem zamierzam kupić jak pojawią się jakieś problemy ze skórą, bo wiem, że w 100% pomaga, ale narazie sie jeszcze wstrzymałam, moze dostane jakąś próbkę. Te kosmetyki co mam są sprawdozne na innych dzieciach (nawet wczesniakach) i nie powodowały uczuleń, ale wiadomo musze "sprawdzić" na moim dziecku.

A na obiadek miałam dzisiaj ziemniaczki, schabik z piersi kurczaka i buraczki - nawcinaliśmy sie za wszyzstkie czasy :lol:

co do traktowania ciężarnych ja nie wykorzystuje faktu ciąży, bo i tak nic nie wskuram, nawet ostatnio w markecie stanelismy w kasie dla ciezarnych kolejka była że hoho (oczywiście oprócz mnie cięzarnej nie było żadnej innej pani). Miałam sie odezwać ale jak usłyszałam szpety "ze zobacz w ciazy stoi i zaraz sie bedzie pchac" to sobie dałam spokoj, dopieor pani w kasie zauwazyła i zwróciła uwage, a tak, choćbym tam padłas to jeszcze by mnie kopneli pod kase zeby nie opozniac... taka ta nasza Polska uprzejmość....

a powiedzcie mi jaką macie koszule do poodu - taką zwykłą koszule jak do krmienia czy jakąś inną - bo ja dowiedziałam sie u siebie w szpitalu ze mam mieć sowją tylko dosyc krótka zeby nie bylo problemu z podwijaniem i teraz nie wiem co wziąść :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295845 przez strangerwold

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295877 przez gaabrysia
ile kupiłaś tych koszul ?

MArigra ja też tak podchodziłam do sprawy tak jak Ty ,ale z drugiej strony takie nasze prawo niech kręcą nosami i "urągają" pod nosem liczysz się Ty i Twoje maleństwo.. ja ja już dziś poprostu przeprosiłam i weszłam do gabinetu przed którym bym sterczała i sterczała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295887 przez marigra
ooo właśnie mam taki sam fason tylko wzór to dwa kotki, hmmm czyli dobrze kupułam, bo własni sie zastanawiałam czy taka jest dobra, mam tez na zmiane podobna rozpinaną z przodu...
Bo myślałam czy nie lepiej np kupić sobie zwykłe t-shirt (taki meski np XL - co by mozna go było wyrzucić - wiadomo po porodzie mozemy być całe umazane....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295888 przez strangerwold
Kupiłam 3 lepiej mieć na zapas;) ale powiem ze wygodne są;)

Miałam jechać do chłopaka ale jest taki mróz że zostaję w domku:(
Cieszyłam się a teraz mi smutno:( ale zdrowie moje i maleństwa jest najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295897 przez marigra
gaabrysia napisał:

MArigra ja też tak podchodziłam do sprawy tak jak Ty ,ale z drugiej strony takie nasze prawo niech kręcą nosami i "urągają" pod nosem liczysz się Ty i Twoje maleństwo.. ja ja już dziś poprostu przeprosiłam i weszłam do gabinetu przed którym bym sterczała i sterczała...



następnym razem bedę warczeć na wszystkich w kolejce i zobaczymy:) Teraz zreszta sie wycfaniłam i zdejmuje kurtkę, wiec raczej ciezko mnie przeoczyć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295904 przez gaabrysia
i o to właśnie chodziło ;)

ja kupię dwie i właśnie jedną wezme zwykła podkoszulke stara za pupe , którą poźniej bedzie można wyrzucić ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295930 przez Karola1990
a ja się coraz bardziej źle czuję. Brzuch mnie boli i nie wiem co mam robic. jak leże to jest lepiej. Jak w nocy cos się będzie działo to jadę na pogotowie. Boli mnie na dole brzucha i z tyłu. Do tego ta głowa. Ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295947 przez georgette102
u mnie na obiadek był gulasz, kasza i ogóreczki mniaaam

koszulę do karmienia też mam taką (z innym obrazkiem, ale ten sam krój) - kupiłam 3 sztuki, a do porodu biorę t-shirt T.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295948 przez gaabrysia
KArola Ty nas tutaj lepiej nie strasz..
mnie też głowa pobolewa, a nie wygodnie nawet jak się leży..

Emma -kobieto pracująca, czy Ty do nas zaglądasz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295952 przez marigra
Karola1990 napisał:

a ja się coraz bardziej źle czuję. Brzuch mnie boli i nie wiem co mam robic. jak leże to jest lepiej. Jak w nocy cos się będzie działo to jadę na pogotowie. Boli mnie na dole brzucha i z tyłu. Do tego ta głowa. Ehh...



to ty lepiej jedz na to pogotowie, zeby nie było za pozno niech cie zbadają i bedziesz spokojna...

Boże moje dziecko mnie tak kopie, ze az sie zaczynam denerwować, chociaz nie powinnam :( ale to tak boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295972 przez gaabrysia
straszne z nas panikary..ale co się dziwić, jak wiem z przypadku Marioli może to nastąpić w każdej chwili..
ja też już mam to i tam.. czy sobie wmawiam.. możliwe, ale fakt nie wolno bagatelizować jakichkolwiek objawów.
ja za to coraz niżej brzucho.. ?? hmm?? jutro jak się uda zobacze Adriana, strasznie się ciesze bo już długo do niego nie zaglądaliśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295979 przez emma
czesc!

gabi, pewnie, ze do was zagladam, czytam nawet wszystkie posty, choc to nielatwe :). jeszcze tylko tydzien i tez bede mogla zamieszczac posty co godzine :D. zdziwilo mnie to, co uslyszalas od dr o usg :unsure:. to chyba taka bujda, zeby sie czasem nie przepracowac. ja mialam panstwowo 3 usg (ostatnie w 32. tygodniu) i juz mam zapowiedziane 4., zeby sprawdzic, czy dzidzia sie odwrocila. mysle, ze powinnas upomniec sie o to, co ci sie nalezy!

karola, jesli zle sie czujesz, lepiej pojedz do szpitala i sprawdz, co i jak, bedziesz spokojniejsza!

żorżeto, spoznione zyczenia urodzinowe: najlepszego! :)

co do kosmetykow, to dostalam w prezencie plyn do kapieli i szmpon johnsona, dokupilam krem do pupy, oliwke w zelu i chusteczki tej samej firmy i zamierzam je wyprobowac. tez slyszalam, ze oilatum jest bardzo fajne, jesli johnson sie nie sprawdzi, pewnie zainwestuje.

moja dzidzia tez dzis dokazuje, a ja jestem padnieta, poleguje troche i pewnie wczesniej sie poloze, bo jutro pobudka o 6:15 i dluuugi dzien. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295982 przez georgette102
panikary czy nie, to też jestem tego zdania, żeby niczego nie bagatelizować; stawką jest zdrowie naszych dzieci

emma dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295985 przez gaabrysia
no to cieszy mnie ,że jesteś z nami , a jeszcze bardziej że już niedługo będziesz się aktywnie udzielać .. ;D kiedy na ten wypoczynek, coś słyszałam że od lutego?
o jaaa kobieto podziwiam Cię, ja to już bym nie dała rady tak wcześnie się zrywać z wyra..
pomijając ,że w nocy w ogóle nie sypiam.

Eeee nie będę się upominać niby miałam już u niej 3 co z tego ,że od 21 już nie.. pytałam przez ostatnie 3 wizyty więc już prosić się nie będę! skoro ona nie monitoruje "takich dużych ciąż" ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl