BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 6 miesiąc temu #231638 przez ewelina.zak.1991
No właśnie my też planowaliśmy i czekaliśmy do 20 tyg żeby się zapisać bo to podobno najlepszy czas. Ale niestety nie mogę się tam dodzwonić, dzwonię już czwarty dzień do położnej prowadzącej szkolenie i nic... Bardzo chcielibyśmy chodzić ale nic na ten temat nie możemy się dowiedzieć...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231648 przez tunia24
Hejo :) :)
Byłam dzisiaj na wizycie wszystko jest ok serduszko słyszałam i chyba do konca zycia nie zapomne tego odglosu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231718 przez emma
sylka, dzieki raz jeszcze, postaram sie nie przejmowac euthyroxem i uwierzyc wszystkim-madrym-osobom-ktore-go-braly, ze jest bezpieczny! :)

marigra, nie mart sie, ze czasem nie czujesz ruchow. podobno nalezy sie zaczac martwic, jesli nie bylo ich przez co najmniej 8 godzin - czyli dlugo, a skoro masz maly brzuszek, to moze po prostu dzidzia nie jest jeszcze taka duza, zebys ciagle to odczuwala. ja wlasnie patrze w dol na goly brzuch i widze wybrzuszenia, chyba Zośka przypomina mi, ze powinnysmy zjesc cos konkretnego ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231729 przez gusiag
witam, dopisuję się do listy na marzec :) mój termin to prawdopodobnie koniec marca. W środę mam wizytę u lekarza, może dowiem się czy to synek czy córeczka, bo na poprzedniej wizycie pokazał/-a nam tylko pupcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231737 przez marigra
gusiag napisał:

witam, dopisuję się do listy na marzec :) mój termin to prawdopodobnie koniec marca. W środę mam wizytę u lekarza, może dowiem się czy to synek czy córeczka, bo na poprzedniej wizycie pokazał/-a nam tylko pupcie :)


witamy serdecznie:) rozgość sie u nas


ale fajnie jest nas coraz wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231743 przez tunia24
Z tym ze ktoras z Was nie czuje jeszcze ruchow to naprawde nie ma sie co martwic kazda z nas jest inna tak samo kazda dzidzia jest inna inne dziecko jest bardziej ruchliwe drugie mniej a zreszta moze dzidzia jest gdzies glebiej i sobie wesolo wierzga a Ty mozesz poprostu tego nie czuc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231913 przez gaabrysia
2kg ?? :D zazdroszcze! ja juz 5 i jak nie było widać to nie było. a teraz w pracy ciagle gratulacje :) bo brzucho już nieźle wystaje..:D
ja czuje małego i rano i wieczorem w dzień sobie chyba odsypia nocne szaleje ;)

do szkoły rodzenia to i ja bym się wybrała może nie dlatego , by dowiedzieć się jak "obsługiwać" niemowlę (doświadczenia nabrałam z chrzestnicą od 0 do 3 lat ) , ale bardziej jak sobie radzic z oddychaniem itp w czasie porodu..

co z naszą listą.. ?? tyle nas już tutaj :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231947 przez gusiag
ja ruchy dziecka czuję od około tygodnia a jak leżę to nawet widać gdzie akurat powędrowało :)
od początku ciąży nie mam apetytu, ważę więcej o 2 kg ale mąż mówi, że schudłam na twarzy..
fajnie tak poczytać i popisać z Wami i do Was, niestety nie mieszkam w Polsce i tak troszkę mi brak przeżywania ciąży z bliskimi itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232101 przez marigra
dzień dobry!!!!:), ale dzisiaj piękna pogoda, trzeba wybrac sę na jakiś spacer....

u mnie tez Zuzia najcześciej fika wieczorem i w nocy (spie dosyc twardo i nie zawsze czuje), a w dzień odsypia.

gusiag a gdzie obecnie przebywasz???? to zostań tutaj z nami bedziesz miała chociaż kawałek Polski:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232104 przez gusiag
dzień dobry :)
obecnie przebywam w Monachium. Tu będę rodzić i jakiś czas tu spędzimy, ale nie wyobrażam sobie nie wrócić do Polski..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232110 przez marigra
gusiag napisał:

dzień dobry :)
obecnie przebywam w Monachium. Tu będę rodzić i jakiś czas tu spędzimy, ale nie wyobrażam sobie nie wrócić do Polski..



mhm....to jeszcze nie tak daleko, ale domyslam się, ze pewnie rzadko zaglądasz w nasze kąty. A w Polsce z jakiego regionu pochodzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232112 przez gusiag
nie tak daleko ale loty do Polski z Monachium nie są tanie..
ja jestem ze świętokrzyskiego :) a mój mąż z Wrocławia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232241 przez marigra
gusiag napisał:

nie tak daleko ale loty do Polski z Monachium nie są tanie..
ja jestem ze świętokrzyskiego :) a mój mąż z Wrocławia :)


no niestety na wszystko potrzebne są pieniądze, a tym bardziej jak maluszki w drodze.

Przyznam szczerze, ze mnie to przeraza zakup całej wyprawki lozeczka itp, to jest tak wszystko drogie, ze glowa az boli, ale co zrobic trzeba, mus to mus.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232281 przez georgette102
a co do wyprawki... czy już zaczynacie kompletować rzeczy dla dzidziusiów? w momencie kiedy ja wspominam o zakupach dla maleństwa wiele osób mówi, że jest jeszcze za wcześnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #232415 przez martyna123
Witam gusiag ja też będę rodzić w niemczech ale w Koln ale po porodzie chce wrócić do domu do pl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl