BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223999 przez marigra
moba2012 gratulacje:) kolejny mezczyzna na naszym forum:)
madzia witamy serdecznie, powiedz cos o sobie
ale pewnie w najblizszym czasie wieksozsc z nas bedzie juz wiedziała, "co tam w trawie piszczy" :lol:
ja tez byłam dzisiaj na USG i potwierdziła się pierwsza diagnoza - bedzie córeczka Zuzia :), oczywisie podczas badania malutka jak zwykle zakrywala buzie raczką, mala wstydnisia.

a co do terminu porodu moze sie zmieniac, badanie USG tez nie pokaze w 100% wszystkiego idealnie, sa to terminy zblizone, ja tez wg OM termin mam na 12 03, natomiast z ostatniego badania USG termin jest na 9 03 . Maluszek poprostu rozwija się szybciej, a poza tym nigdy w 100% (chyba ze któraś wie) nie wiadomo keidy dokładnie była owulacja....ale się wymadrzam :lol: , jeszcze pół roku temu nic o tym nie wiedziałam, ale lenistwo zmusza do zdobywania informacji.

ja mam 26 lat, a Wy?

p.s mi na katar pomaga sol morska w aerozolu, mimo niedowierzania stwierdzam, ze jest naprawde skuteczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224017 przez madzia19888
Coś o sobie :lol: Mam 23 lata. Mieszkam na Śląsku z mężem, teściami, szwagrem i szwagierką, która też jest w ciąży :)
Też powoli się dokształcam:)I nawet mi nieźle idzie. A to czego nie wiem dowiem się od was na forum :lol:
Dziewczyny a jak wygląda takie USG? My wybieramy się na 3D/4D. Jedni mówią że warto inni że to strata pieniędzy i lepiej wydać je np. na pościel dla Dzidzi. Co o tym sądzicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #224027 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224082 przez marigra
ja mialam USG 3d i osobiście polecam, ale nie teraz najlpeij po 24tygodniu, bo teraz maluszek wyglada jak kosmita, nie ma jeszcze tkanki tłuszczowej i widac same kosci pokryte skóra,(my byliśmy w tyg 20), chociaz powiem ze i tak byłam zadowolona, bo to jednak jest inny wymiar niz te szaro-bure zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224103 przez moba2012
No wiec i troche o mnie rowniez: pewnie beda tu jedna ze starszych mamus, mam 35 lat, mieszkamy w Norwegii i o didziusia staralismy sie 4 lata, dostalismy cudny prezent w postaci dwoch kresek na 4 rocznice slubu :)

natomiast jesli chodzi o moj termin porodu, to juz na pierwszym usg w 7 tyg ciazy lekarz mi powiedzial ze ciaza jest kilka dni mlodsza i ocenil ja wowczas na 6t1dz i wyznaczyl termin porodu na 22 marca, jednak pozniej lekarz rodzinny zakladajac karte ciazy okreslil mi termin porodu wedlug OM (08.06.) na 16 marca wiec poczatkowo w karcie mialam ta date a teraz podczas usg w 20 tyg (ktore tutaj juz jest ostatnim, nie ma wiecej przed porodem) ginekolog potwierdzil wczesniejsze swoje obliczenia i skorygowal date na 22 marca :)
Mysle ze to wiaze sie takze z moimi cyklami, dlugimi bo 33-40 dniowymi, czasem nawet bywaly jeszcze dluzsze

pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224129 przez georgette102
emma napisał:

za godzine ide na usg i juz nie moge sie doczekac! zastanawiam sie, czy z dzidziusiem wszystko ok i czy poznamy dzisiaj plec (mam intuicje na jaśka, ale intuicja czesto mnie zawodzi :)). trzymajcie kciuki, zeby gladko poszlo :).


ja przed każdym badaniem stresuję się czy z dzidziusiem jest wszystko ok a już o chęci poznania płci nawet nie wspomnę (już żaliłam się na forum, że dzidziuś nie chce pokazać kim jest); 3mam więc kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami :)

mam przeczucie, że u mnie to będzie dziewczynka (a przynajmniej bardzo bym chciała) i jeśli to prawda to będzie Maja (ew. Lena bądź Nina) a jeśli to będzie chłopiec (będę równie szczęśliwa)to nie mam pojęcia jakie wybrać mu imię, ale może ktoś na forum mnie zainspiruje

a ja... mam 27 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224134 przez madzia19888
moba012: Powiedz mi a jak wygląda opieka kobiet ciężarnych w Norwegii??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224190 przez marigra
emma napisał:

za godzine ide na usg i juz nie moge sie doczekac! zastanawiam sie, czy z dzidziusiem wszystko ok i czy poznamy dzisiaj plec (mam intuicje na jaśka, ale intuicja czesto mnie zawodzi :)). trzymajcie kciuki, zeby gladko poszlo :).


emma i co????? dowiedziałas się, daj szybciutko nam tutaj znać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224255 przez emma
wlasnie wrocilam! bylo super! z dzidziusiem wszystko w jak najlepszym porzadku! no i mamy Zośkę! :D

a ja mam 27 lat. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224274 przez georgette102
emma, widzę, że na kobiecą intuicję nie ma co liczyć :) chyba zacznę na wszelki wypadek szukać imienia dla chłopca :)
a tak w ogóle to gratuluję i cieszę się, że wszystko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224298 przez emma
wierze, ze jest cos takiego jak kobieca intuicja, ale wiem tez, ze ja tego nie mam. juz predzej jakas meska intuicje ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224433 przez gaabrysia
asiula ja mam do wt 24 ;) czy Ty też jesteś Skorpionicą ?:D

na usg 3d warto iść, ale im później tym lepiej.. wtedy można podobno zobaczyć taka buźke jak po porodzie :) ja chyba się wybiorę, wybiore sobie taki prezen od mikołaja bo tanie to ono nie jest.

Dieta ?? u mnie mogłaby tylko czekolada istniec, ale przez zdrowy rozsądek staram się nad tym panować..

Kolejna dziewczynka u nas :D! ja też miałam taką "intuicje" ale mam synka , więc u mnie też z nią kiepsko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224514 przez emma
czas uaktualnic liste! madzia, podaj wiecej szczegolow, np. termin porodu i dopisz sie :).
jesli chodzi o plec w marcu 2012 to na razie mamy remis! :D

06.03 - emma / córeczka
08.03 - Martyna 123 / synek
08.03 - georgette102/ ???
09.03 - kalisi/ córeczka
08-12.03 - marigra / córeczka
16.03 - gaabrysia / synek
22.03 - moba2012 / synek
25.03 - aisod / ???
31.03 - asiula2134 / najprawdopodobniej synek
??? - madzia19888 / ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #224775 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225165 przez emma
super! najwazniejsze, ze dobrze sie czujesz i to silami natury, bez zadnych prochow! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl