BezpiecznaCiaza112023

niedoczynność tarczycy

9 lata 2 miesiąc temu #960874 przez AgusiaKRK
Mysia5: Dziękuję :) Tak, pierwszy dzidziuś będzie.

Azja: Masz rację, jest informacja na usg, tylko jej nie rozszyfrowałam :) Łożysko: przednia ściana wysoko. Czyli z przodu, dlatego pewnie na ruchy jeszcze poczekam.

Dziś rano byłam na kontroli u endo i wreszcie jesteśmy zadowolone w wyników TSH! I wreszcie jestem spokojna :) Ale długo mi zajęło zbijanie wysokiego poziomu... Pytałam, czy to że dotąd było wysokie mogło już zaszkodzić dziecku, ale uspokoiła mnie, że najprawdopodobniej dziecko pobrało to co potrzebowało ode mnie i to mnie mogłoby zabraknąć, ale teraz już oboje mamy odpowiednie zasoby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #960878 przez mysia5
Agusia to bardzo fajnie ze wszystko w pporządku :) oby tak dalej, trzymam mocno kciuki!
Mam nadzieje ze u mnie też będzie dobrze, wszystko się okaże z czasem, musze być cierpliwa... a to nie jest łatwe :p
a tak poza tematem to jestem Twoja imienniczka, chyba że masz tylko taki link ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #960888 przez AgusiaKRK
Ja też mocno trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, moja imienniczko! :) Zamelduj się po następnej wizycie/badaniu i dbaj o siebie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #960997 przez mysia5
Dziękuję bardzo :)
Dziękuję za wszystkie rady ! :)

Odezwę sie na pewno, trzymajcie się kochane ! ;* :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966032 przez AgusiaKRK
Mysia5: jak się czujesz? kiedy masz następne badanie TSH? daj znać, co u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968114 przez mysia5
Hej :)
W tym tygodniu robie badania i idę do lekarza w piątek. Ale chyba nie jest dobrze... mam mocne bóle brzucha, momentami silniejsze z prawej strony, wczoraj mnie strasznie bolało, były momenty ze nie mogłam się ruszyć. Przypuszczam że czeka mnie puste jajo plodowe. Ale zobaczymy w piątek.
A jak u Ciebie? Jak maleństwo? Znasz już płeć?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968118 przez AgusiaKRK
Mysia: mimo Twoich obaw, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby było dobrze! Koniecznie powiedz lekarzowi o tych bólach. U mnie było podobnie i dostałam Duphaston na podtrzymanie ciąży. TSH wreszcie mi ładnie spadło, cały czas biorę euthyrox. Badanie połówkowe mam w czwartek - mam nadzieję wtedy potwierdzić, czy rzeczywiście spodziewamy się dziewczynki, jak typuje moja pani ginekolog :) Daj znać w piątek, co u Ciebie. Może przy bólach brzucha warto byłoby pójść wcześniej, choćby dziś? A czy masz jakiekolwiek plamienia? Jeśli nie, to myślę, że mimo wszystko jest szansa, że wszystko dobrze. Trzymaj się ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968380 przez mysia5
Gratuluję córeczki :)
Nie dostane się do lekarza wcześniej, musze poczekać do piątku. Nie mam plamien właśnie, ale nie wie czy one zawsze muszę występować, czytałam ze od silnych boli brzucha się zaczyna nie wiem czy od razu musi być krew... nie mam pojęcia, a to nie jest delikatny ból, ja niekiedy miałam bolesne bardzo miesiączki i ten ból tez jest bardzo silny, ostatnio aż mnie bolał cały brzuch, klatka piersiowa wszystko.
A powiedz mi mniej więcej ile się płaci za badania na poczatku , dostałam skierowanie na grupę krwi, tsh, kilka chorób chyba takie podstawowe jak się robi zawsze. Wiesz może mniej więcej ile będę płacić?
Dziękuje za dobre słowa , ale jakoś czuje w środku ze nie jest ok, tak jakbym tez straciła poczucie ' jestem w ciąży ' nie potrafię tego opisać.
Byłam tez delikatnie chora, miałam gorączkę, kaszel, może to też miało jakieś znaczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968414 przez AgusiaKRK
Mysia: Brak plamień jest dobrym znakiem i daje nadzieję. Przy mocnych bólach brzucha poszłabym choćby do internisty - jak będzie potrzeba, może skierować do szpitala i nie będziesz czekała na wizytę u ginekologa, gdzie terminy mogą być odległe. Też miałam bóle w podbrzuszu na początku ciązy i jak zaczęłam brać Duphaston, minęły. Od razu pobiegłam do lekarza i nie zwlekałam ani dnia, bo niestety poprzednią ciążę straciłam na samym początku :( Dlatego może byłam już przewrażliwiona. A w którym tygodniu jesteś? Im dalej, tym większa szansa. Co do badań, nie płaciłam nic, bo mam pakiet z pracy. Przeziębienie też przeszłam, a ściślej ostre zapalenie gardła, ale na szczęście nie zaszkodziło (przeleżałam 2 tygodnie w łóżku w pierwszym trymestrze). Trzymam kciuki za Ciebie, odezwij się koniecznie po wizycie!
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969164 przez mysia5
Agusia - wróciłam właśnie od lekarza, nie miałam niestety wyników bo jeszcze nie są do odbioru i chyba żebym bez sensu nie wydawała pieniędzy chciał mnie zapisać na kolejną wizytę, ale poprosiłam czy może zrobić badanie bo wcześniej za wiele nie wiedziałam.
Więc jestem w 10 tygodniu, a mój maluch ma 3 centymetry! Powiedział, że wszystko jest w porządku i bije serduszko.
Za dwa tygodnie mam przyjść z wynikami :)

Dziękuję za wsparcie i dobre słowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969188 przez AgusiaKRK
O widzisz, to wspaniała wiadomość! Twoje maleństwo chce się dalej rozwijać i pięknie rośnie :) Odpędź czarne myśli, pozytywne myśli są dobre dla Was obojga. A czy bierzesz jakieś leki? Co lekarz powiedział na Twoje bóle brzucha? Jak się teraz czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969344 przez mysia5
Biorę cały czas leki na tarczyce.
Za dwa tygodnie jak pójdę z wynikami to będę wiedziała więcej czy będzie potrzebna większą Dawka. Mówiłam o bólach brzucha, ale powiedział ze jeśli nie mam krwawien to wszystko dobrze i mogę wziąć nospe w razie czego.
Pokaże Ci moja kruszynke :)
martwią mnie tylko te białe plamki z boku na zdjęciu, nie wiem co to może być a zapomniałam z wrażenia zapytać lekarza.. ale skoro powiedział ze wszystko jest w porządku to chyba tak jest..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969350 przez AgusiaKRK
Kochana, śliczna ta Twoja kruszynka! Zobacz, widać już głowę, tułów, z fasolki robi się malutki człowieczek! :) Ta duża plamka to pewnie pęcherzyk żółtkowy, z którego dzidziuś pobiera sobie składnik odżywcze, zanim utworzy się pępowina i łożysko, przez które będą do niego przepływały. Więc wszystko wygląda bardzo dobrze :) Dbaj o siebie i odezwij się znów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969356 przez mysia5
Ahh :) to mnie uspokoilas :)
A czy normalne tez jest ze w główce tak widoczny jest mózg ? Bo jak patrzyłam na internecie na 10 tydzień to nie było wiele takich zdjęć gdzie widać mózg .. ale może jestem przewrazliwiona :)
A jak Ty się czujesz kochana ? Jak córeczka ? :) pewnie już ładnie kopie i daje znać o sobie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969366 przez AgusiaKRK
Myślę, że wszystko jak najbardziej normalne, szczególnie że lekarz na nic niepokojącego nie zwrócił uwagi :) Ja się czuję bardzo dobrze, a ciąża już za połową! Dzidziuś już kopie, to jest niesamowicie miłe, nawet mąż kilka razy poczuł kopniaczki, chociaż musiał być cieprliwy :) A zapowiadana córeczka po ostatnim usg okazała się być jednak synkiem! Na 95% :) I TSH ładnie mi wreszcie spadło, więc teraz jestem znacznie spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl