BezpiecznaCiaza112023

Waga w ciąży...

12 lata 5 miesiąc temu #240909 przez eash
ja w pierwszej ciąży najpierw schudłam 5kg, potem je odzyskałam i "dotyłam" drugie 5. teraz jestem w 4 miesiącu i narazie schudłam 1kg. moja siostra z pierwszym i drugim tyła po nieco ponad 20kg, znam też dziewczyne, która zaczynała z wagą 53-54kg, a kończyła na ponad 90kg. kobiety są naprawdę różne, róznie tyją i różnie potem sobie z tym radzą - ja np. dzień po porodzie byłam chyba o połowę chudsza niż przed zajściem w ciążę, jakoś się tak zapadłam w sobie, nogi miałam szczuplejsze i wszystko... w 3 miesiące odzyskałam, niestety, wagę sprzed ciąży, czyli utyłam, karmiąc małą miałam wilczy apetyt, większy niż w ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241203 przez ufolka
to tak jak ja :laugh: w ciąży przytyłam 25 kg, jak urodziłam to mi 10 spadło a reszta została bo mam taki apetyt że szok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241370 przez misia88
Ja do tej pory przytyłam ok 1,5 kg... Zobaczymy jak dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241394 przez eash
w mądrych książkach piszą, że w 3 trymestrze waga często się zatrzymuje a nawet spada, ale praktyka pokazuje, ze jest calkiem odwrotnie - ja tylam glownie w 3 trymestrze i teraz zapowiada sie podobnie. a np. moja bratowa tyje od poczatku, w 1 trymestrze tak po 1 kg miesiecznie, w drugim po prawie 3 kg, teraz zaczela sie jeszcze bardziej ograniczac przerazona tym, co bedzie dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243552 przez paulinacel
Witam :) W pierwszej ciązy przytyłam 10kg , ale nawet nie wiem kiedy je straciłam , chyba nabiegałam sie przy synku :) Teraz jestem w 29 tygodniu ciązy i przytyłam 4kg:)Na samym poczatku traciłam na wadze , ale na szczescie zaczelam przybierac !pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247135 przez Paula91
Witam.A ja jestem w 24tc i przytyłam 2,5kg ale p.doktor powiedziała że jak na razie nie ma powodów do obaw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250694 przez georgette102
ja już jestem "do przodu" prawie 11 kg (26 tc) i tylko mam nadzieję, ze schudnę tak szybko jak przytyłam, bo szczerze mówiąc martwi mnie to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250713 przez MagdaM
Ja w calej ciazy przytylam 5 kg najwiecej w III trymestrze wlasnie, ale w 1 tygodniu po porodzie wazylam juz 17 kg mniej :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262054 przez strangerwold
Witajcie :)
Ja do piątego miesiąca nic nie przytyłam;)
Ale jak już widać już 7 miesiąc się zaczął i w ciągu miesiąca przytyłam 4,5 kg :lol:
W sumie się cieszę brzuszek w końcu widać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262518 przez tygrysica
juz cos o wadze swojej tu pisalam, ale teraz, z perspektywy po porodzie mogę to zreasumować ;)
Przed ciążą- 79 kg (jakies 5 kg za duzo- mam 180cm wzrostu). Na początku ciąży schodłam do coś 76kg. Największy skok w górę koniec 8 i w 9 msc-u- w sumie do 95 kg. Teraz- 17 dni po porodzie 81,5- 2,5 kg więcej niż przed ciążą.
Nie jest źle.
Do tego całą ciążę mustela przeciw rozstepom i ... ani jednego ;)
Troche sflaczały brzuch, ale teraz krem ujędrniający musteli, a za parę tygodni jakis fitness, może vacu-vell i myslę, że dojdę do 74 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265577 przez KAMI
Trochę mnie pocieszyłyście :) Jestem w 18 tygodniu i od początku ciąży schudłam 5 kg, mimo wcześniejszego apetytu teraz bym tylko piła soki warzywne. Brzuszek widać ale ogólnie schudłam - widać zwłaszcza na twarzy, nogach i pupie. przed ciążą nie byłam chudziną, ale wałeczki się odkładały. Taki mój urok pewnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265619 przez strangerwold
Ahh te tycie;D mi przed ciążą waga się wahała tak 59/60 kg:) w listopadzie dopiero zaczęłam tyć i przybyło mi 4 kg a w ciągu ostatniego tyg kolejny kg czyli ogólnie 65kg. Ale tak patrząc na moją sylwetkę to tylko przytyłam na brzuchu i w piersiach a reszta bez zmian:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285695 przez Angelaw
Ja jestem w 36 tygodniu i mam prawie o 11 kg wiecej...
Przed ciaza 69 kg przy wzroscie 178 cm...
Zobaczymy jak sie to skonczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285970 przez emma
tydzien 34., 10 kg na plusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286360 przez tygrysica
7 tygodni po porodzie- zostało 1,5 kg do wagi sprzed ciąży- bez odchudzania- wręcz jem dużo więcej- masło i biała czekolada w dużych ilościach. Karmię piersia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl