BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

11 lata 6 miesiąc temu #532970 przez Hania84
Eunika i Grucha niestety nie pomogę Wam. Ja robiłam test w drugi dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł mi pozytywny ... ale objawów żadnych nie miałam od momentu zapłodnienia. Dosłownie żadnych. Piersi zaczęłam mieć wrażliwe dopiero koło 14 tygodnia... i to też tylko trochę. Przeżywałam różne schizy, czy z ciążą jest wszystko okej, bo u mnie było odwrotnie: wiedziałam że jestem w ciąży a nie miałam żadnych objawów.
Wy z kolei macie coś podobnego do objawów ciąży ale testy wychodzą wam negatywne przez co nie jesteście pewne czy macie w sobie fasolkę.
Jedna z Was ( już teraz nie pamiętam która) robiła test w czasie spodziewanej miesiaczki i wyszedł negatywny, radzę teraz skonsultować się z lekarzem. Dla pewności. Bo testy czasem kłamią...albo wynik jest fałszywie pozytywny, albo fałszywie negatywny.
A druga z Was z tego co zrozumiałam ma jeszcze czas do miesiaczki...to radzę jeszcze poczekać i zrobić w pierwszy lub drugi dzień spodziewanej menstruacji :)
To tyle z mojej strony.
Trzymam za Was kciuki!!!
Powodzenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #532980 przez eunika100
Hania84 dziękuję i gratuluję :woohoo: w sumie to chyba dobrze, że nie dokuczają Ci żadne nieprzyjemne objawy :) ja muszę mieć anielską cierpliwość ale nie mam wyjścia bo już kilka razy wcześniej widziałam jedną kreskę i to nic przyjemnego:( teraz moja mam twierdzi że jestem w ciąży, mąż też tak podejrzewa ale ja staram się zachować spokój chociaż fajnie by było bo właśnie koleżanka mi oświadczyła, że jest w 6tc:)byłybyśmy razem mamami :lol: nie mam wyjścia, czekam, będę informować o objawach i oby były coraz bardziej podobne do ciążowych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #532995 przez martyna123
hey dziewczyny

Nie wiem czy Wam pomogę ale ja miałam na drugi dzien po zapłodnieniu objawy chodziłam siku i później zaczełam jeść śledzie co nigdy nie lubiłam za to słodkie mnie odrzucało zrobiłam test przed spodziewaną miesiączką i wyszedł negatywnie lecz ja cały czas czułam i piersi zaczeły mnie mocno boleć przed spodziewaną miesiączką zaczęły boleć mnie jajniki jak na okres to myślałam że dostane a te objawy sobie sama wmówiłam ale w dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszły dwie słabe kreski na drugi dzień zrobiłam znowu i wyszły grubę kreski no a po 5 tyg ciąży zaczęłam wymiotywać i nic nie jeść 2 tyg leżałam w łożku bo siły nie miałam no a potem ustały wymioty ale zostały tylko mniejsze do 7 miesiąca i tak już mam synka który w ciąż dał mi popalić :laugh: no i teraz też daje więc życze powodzenia i napewno każdej się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #533004 przez eunika100
dzięki martyna, ja pewnie będę rozpaczać jakieś 2 dni a potem wrócę do robienia sobie nadziei:) moje pragnienie potęguje fakt, że mnóstwo moich koleżanek ostatnio rodzi dzieci albo zachodzi w ciążę bo wszystkie jesteśmy mniej więcej tyle samo po ślubie i takie ponad 2 lata to chyba całkiem niezły czas:) moje objawy są naprawdę nieprzyjemne, więc liczę że chociaż coś dobrego z tego wyniknie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #533010 przez Grucha
Eunika100 a Mama na jakiej podstawie tak twierdzi?:) porownala ze swoimi objawami, czy po prostu kobieca intuicja? oby nieomylna w tym przypadku :)

Hania84 dzięki za odpowiedz :) Ciekawie tak nie mieć żadnych objawow, moze po prostu sie nie napalalas az tak bardzo jak my i nic nie zauwazylas:P JA to mam wrazenie ze czasem wszystko jest sie w stanie podpiac za objaw bo "za bardzo się chce". Jak np to, że niedobrze mi jak Mama piecze ciasto w kuchni, odrzuca mnie. Az za duzo tych objawow mi sie wydaje :) Pozyjemy zobaczymy.

Martyna123 też ostatnio w kolko jem ryby, ale u mnie to akurat nic nowego :) gratuluje Synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #533011 przez Grucha
pewnie sie zapatrzylas :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #533032 przez eunika100
mama mówi, że też szybko miała mdłości i takie wyczulenie na zapachy, poza tym to podobno na dziewczynkę takie samopoczucie a u mnie w rodzinie nie ma żadnego chłopaka, same kuzynki mam:) no nie wiem już co myśleć, poczekam do poniedziałku i zrobię test to będzie 2 tyg po przytulanku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #534130 przez Lolka
Hej. Jestem tu pierwszy raz. Od kilku dni cały czas boli mnie podbrzusze. Myślałam że to zakwasy po ćwiczeniach - ale już dawno by minęły. Pochwa jest jakaś rozmiękczona. Zawsze przed okresem miałam sucho a teraz bardzo mokro i lepko. Głodna jestem - niby jak przed okresem. wszystko mnie boli. Bardzo zmęczona jestem. Rano nieprzytomna - jakby mnie ktoś w nocy obudził. A raczej nie mam problemów ze wstawaniem. Przed okresem nigdy nie miałam takich bólów brzucha. Okres mam dostać w poniedziałek/wtorek. Nie wiem czy jest sens robić wcześniej test?

Proszę o odpowiedź :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #534177 przez Hania84
Lolka test zawsze robi się najwcześniej w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki ! Jeśli wyjdzie negatywny, spróbuj zrobić jeszcze raz po 5 dniach (chyba że dostaniesz w tym czasie okres) , ale czasem jest tak, ze można być w ciązy i okres jeszcze może występować! Z testami jest różnie, zależy to też od ilości twojego hormonu Hcg. Ja robiłam test pierwszy raz w pięć dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł mi pozytywny. Badanie USG to później potwierdziło. Ale czasem się zdarza tak że testy mogą być fałszywie pozytywne lub fałszywie negatywne. Zrób test w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, odczekaj najwyżej ze 2-3 dni...powtórz i jeśli miesiączka się nie pojawi to idź do lekarza. Lekarz to najdokładniejsze badanie na to czy jest się w ciąży czy nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #541995 przez Lilusś
Gajosiku jak tam Twoja sytuacja?? Byłaś u lekarza? Wiadomo coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #553825 przez Aleksandraaa1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #554466 przez ewelina88
cześć Lolka,myślę ze nie warto.zrób w poniedziałek,czasem jest tak że nawet w dniu spodziewanej miesiączki test z moczu może pokazac wynik ujemny.najlepiej idz na bete wtedy będziesz wiedzała w 100%.trzymam kciuki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #560837 przez kindziorek
hej dziewczyny jestem tu pierwszy raz i mam do was pytanko. Opisze w skrocie moja historie. Jestem po slubie 2 lata i od zawsze pragnelam miec dziecko ale moj maz do tej pory nie chcial miec bobasa bo zawczesnie. Teraz chce i zaczelismy sie starac pierwszy miesiac. Przecztalam wiele stron na temat pierwszy obiawow ciazy. Wszystkie sie zgadzaja wasze opisy z moimi ale boje sie ze tak bardzo pragne dziecka ze sobie wszystko wmawiam. Powidzcie mi czym odruznic prawdziwe obiawy od urojonych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #560927 przez gosia28
kindziorek jeśli masz już termin miesiączki to zrób test z moczu lub z krwi (najwcześniej wykrywa ciążę). Jeśli jesteś przed @ to nikt Ci tu nie napisze pewnych objawów ciąży bo jeśli w ogóle występują jakieś to są one podobne do tych zapowiadających okres więc niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Pozwodzenia.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #561032 przez kindziorek
gosia28 bardzo dziekuje za odpowiedz. Do @ jeszcze tydzien zostal. Wiec musze cierpliwie czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl