BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

11 lata 11 miesiąc temu #339442 przez mona76
A ja zrobiłam się jakaś dziwnie zmęczona i senna, zmienił mi się nastrój i często biegam siusiu. Piersi jakoś mnie nie bolą, boli podbrzusze,ale to bardziej gniecenie.Mam większy apetyt i odrzuca mnie zapach mięsa :( wiec tyz zajął się mój partner.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #339960 przez ewelciaM.
w ciążę zaszłam w grudniu, a dowiedziałam się na początku stycznia, byłam zmęczona, jakas taka rozbita myslałam, że to po sylwestrze niewyspana jestem :p ale brak miesiączki już mnie zaniepokoił, poleciałam po test i dwie kreseczki były :) potem szybko przyszły mdłości, odrzucał mnie zapach świeżego pieczywa i mrożonych warzyw na patelnie :p i wymiotowałam po pomidorach w pierwszym trymestrze, a potem to już tylko jadłam i tyłam :D no i jeszcze częste wizyty w toalecie :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #340830 przez misia88
A u mnie jakoś objawów nie było poza II kreseczkami :P Dopiero później były lekkie mdłości, ale bez wymiotów i bardzo krótko :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356287 przez poziomka84
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, mam nadzieję że mi pomożecie. Wczytuję się w forum od kilku dni :)
Zaczęliśmy z partnerem starania o dziecko, w sumie to tydzień temu. Ostatnią miesiączkę miałam 17 kwietnia, starania były w okolicach wyliczonych dni płodnych. Nie wierzyliśmy że się uda za pierwszym razem, ale ku mojemu zdziwieniu już mam dziwne objawy. W sumie to minął pierwszy tydzień, na test wiadomo za wcześnie, ale Dziewczyny czy takie objawy są już możliwe oraz czy mogą świadczyć o ciąży?
- mam bardzo tkliwe piersi, bolące sutki
- siusiam dużo częściej niż zwykle, czasami w nocy 2-3 razy potrafię wstać ;P
- temperaturę mierzę od 3 dni i jest 37,2
- nie palę już od dobrego miesiąca, dotąd mnie ciągnęło, a od 4 dni nie mogę znieść zapachu papierosów
Oczywiście nie mogąc wytrzymać wczoraj zrobiłam test oczywiście wyszedł negatyw, no ale wiem że to za wcześnie...
Coraz bardziej wierzę w to że mała istotka zaczyna w brzuszku szukać miejsca...
Pomóżcie, czy to już?
Pozdrawiam Was wszystkie forumowiczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356491 przez Kasiulka
poziomka84 na test faktycznie trochę za wcześnie, ale może warto iść do przychodni i zrobić ten z krwi? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356563 przez emma
ja zrobilam test 10 dni po zaplodnieniu i druga kreska byla baardzo bledziutka, ale widoczna, a z kazdym kolejnym testem coraz bardziej. cierpliwosci, poczekaj jeszcze kilka dni, jesli sie udalo, niedlugo powinno ujawnic sie na tescie :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356796 przez martyna123
hey
poziomka84 ja miałam takie same objawy i też przestałam palić miesiąc przed planownym zajściem w ciąże i się udało za pierwszym razem więc życze powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356908 przez poziomka84
jejuu dziękuję dziewczyny, miło jest usłyszeć "miałam takie same objawy", dotąd każdy mówił - nie nakręcaj się póki się nie dowiesz jak jest :(
jeszcze 5 dni i wszystko będzie jasne :)) nauczę się cierpliwości przynajmniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356932 przez martyna123
Ja jak robiłam testy to wyszedł negatywny dopiero w dzien spodziewanej miesiaczki wyszła słaba kreska no a pozniej juz bardzo widoczne tez mi mowili zebym sie nie nakrecałam ale ja to czułam i wierzyłam w to że jednak jestem no i sie nie myliłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356967 przez poziomka84
martyna123 napisał:

Ja jak robiłam testy to wyszedł negatywny dopiero w dzien spodziewanej miesiaczki wyszła słaba kreska no a pozniej juz bardzo widoczne tez mi mowili zebym sie nie nakrecałam ale ja to czułam i wierzyłam w to że jednak jestem no i sie nie myliłam


Bosko! Gratulacje i dzięki za wsparcie :) też to czuję i wczoraj jak byłam u mamy to widziała że wciąż się masuję po piersiach i że jakaś taka inna jestem :) A mamy to chyba widzą od razu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #356976 przez martyna123
no jeszcze pamietam że miałam ból jak na okres więc martwiłam sie że dostane okresu ale jednak nie dostałam i jestem już mamą 2,5 mc synka. Daj znać jak jak już będziesz pewna a i jeszcze bardzo ciągło mnie do śledzi solonych jak diabli a nigdy tak za nimi nie przepadałam no i odrzuciło mnie od słodkiego no 5 tyg po zapłodnieniu wymioty i tak do 7 miesiaca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #357187 przez Koni
poziomka84 nam też się udało za pierwszym razem i test zrobiłam elektroniczny w 26 dniu od pierwszego dnia miesiączki i wyszedł pozytywny a jak byłam u lekarza w 28 dniu to wyszła na normalnym teście bladziuchna kreseczka a dzidzia i tak we mnie zamieszkała ;)

Ja się słabo czułam i miałam wrażenie jakby dopadła mnie jakaś niesamowita grypa, do tego zwiększył mi się apetyt (byłam na diecie) i porcje które jadłam mi nie wystarczały miałam niesamowite uczucie głodu, do tego siusianie częste to podstawa i węch mi się strasznie wyostrzył do tego mdłości.

Życzę powodzenia i daj znać za parę dni co wyszło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #357278 przez magda12
Witajcie. Ja zrobiłam się tylko bardzo senna i zaczęłam więcej jeść i częściej no i piersi bolały a teraz jestem w 7tc. I nie wiem jak to możliwe ale wszystkie objawy mi mijają... piersi jakoś mniej bolą dzisiaj już w ogóle nie musiałam się kłaść tak jak do tych czas nie wiem czy to możliwe aby ciąża mijała bez żadnych objawów poza częstym jedzeniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #357292 przez Kasiulka
Magda to możliwe :) u mnie też tak było. W pewnym momencie nie miałam ŻADNYCH objawów ciąży :) ciesz się tym stanem :) życzę Ci żeby cała ciąża przebiegała łagodnie :)

poziomko wiesz już coś? Trzymamy kciuki za Ciebie :) wiesz u nas też ciąża już za pierwszym podejściem. Od pierwszych dni czułam że to to (Bez szczególnych objawów, taki wewnętrzny głos), ale mąż mówił żeby się nie nastawiac. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam test- dwie grube kreski :) u Ciebie też będzie sukces, życzę Ci tego całym sercem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #357696 przez poziomka84
Dam znać Dziewczyny na pewno, w sobotę chcę zrobić test :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl