BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

8 lata 5 miesiąc temu #1013860 przez madzialenka
i fakt..ja mowie o objawach wczesnej ciazy....bo po zaplodnieniu zaraz nie ma objawow...przynajmniej to malo prawdopodobnie brzmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013861 przez JustysB
Mam już dwoje dzieci Bartek 5 lat Dawid 11 miesięcy :) I przy obydwu żadnych objawów nie wiem co się teraz dzieje po prostu zastanawiam się bo to trochę dziwne te mdłości na brzuchu się nie poloze bo tak choćby kulo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013868 przez madzialenka
organizm sie rozlegulowal moze?nie ma co panikowac,z pewnoscia wsio jest ok i moze niepotrzebnie doszukujesz sie "nietypowych"objawow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013887 przez lena20
hej a ja jestem juz w 17 tyg ciazy i juz od 2 tyg nie mam zadnych objaw jedynie co to zgage nie raz czasami i nic wiecej,czy to jest wszystko normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1013924 przez JustysB
Lena 20 A czy na początku powiedzmy tydzień po owulacji miałaś jakieś objawy? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013925 przez lena20
oj ja nie pamietam :p a czy to normalne jest ze nie mam objaw? bo jestem w 17 tyg i na poczatku mialam objawy a teraz od 2 tyg okolo ustaly,czy to normalne jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013926 przez JustysB
Lena20 ja przy dwojce dzieci nie mialam wogole objawow jedynie co brak @ także wydaje mi się to normalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013928 przez lena20
no ja mysle ze jest wszystko ok:) usg nie mialam ostatnio na wizycie tylko sprawdzal lekarz szyjke i moiwl ze wszystko db jets i zeby sie nie martwic,wiec db jest :P teraz jak pojde to ma zrobic usg,,a kiedy czulas pierwsz ruchy? bo ja ich jeszcze chyba nie czulam,nawet mi brzucha nie znac leciutka i delikatnie na dole mi sie zaokraglil i tyle;p ja zawsze milam troche brzuszka hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021066 przez Kariina
Jest bardzo duzo objawow, ktore moga wskazywac na to, że jestem w ciązy ale czasem łatwo pomylic to z czyms zupelnie innym. Najlepiej isc do lekarza i miec stuprocentowa pewnosc. Ja na przyklad nie mialam zadnych objawow az do trzeciego miesiaca i dowiedialam sie o ciazy dopiero na kontrolnej wizycie u ginekologa. Jakie bylo moje zdziwienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021152 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie ankiety anonimowej, dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1021713 przez kaja22
Ja o ciąży dowiedziałam się dopiero w 5 tyg, a jedyną oznaką, która skłoniła mnie do zrobienia testu był brak @ i bolesność piersi. Dopiero koło 11 tygodnia doszły mdłości i wrażliwość na zapachy, szczególnie na rumiankowy płyn do mycia naczyń:)

http://prospectrum.com.pl/windykacja-naleznosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022616 przez ullussieq
Witam. Mam dość dziwną sytuację. W grudniu po raz pierwszy współżyłam z chłopakiem. W sumie nawet trudno nazwać to współżyciem, bo po kilku sekundach poleciała mi krew z racji przebicia błony i szybko przestaliśmy. Jednak nie zabezpieczyliśmy się, nawet na te kilka sekund. Teraz juz okres spóźnia mi się pół miesiąca. Robiłam 3 testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywnie. Myślicie, że istnieje mimo to prawdopodobieństwo ciąży, czy jednak są to jakieś inne dolegliwości zdrowotne? Dodam, że mam problem z nieregularnym okresem już jakiś czas, ale nigdy nie spóźniał się aż tyle. Oczywiście jestem już zapisana do ginekologa, ale czekam w kolejce i w między czasie chciałam zapytać o Wasze zdanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027485 przez Marteczek19
Witam , potrzebuje porady ! Okres sie mi spoznia juz poltorej tygodnia , mam co 28 dni ostatni też sie.mi spozniał 2 tygodnie ale dostałam 3 stycznia. Kochalam sie z narzeczonym 3 tyg temu bez zabespieczenia i doszedl we mnie . Nie wiem czy mialam dni plodne. Od kilku dni mam mdlosci, uczucie sennosci, jem jak slon, czuje sie ciezka, boli mnie glowa przy czym wymiotuje i kreci mi sie w glowie , nie mialam plamienia ani mnie takze nie bola piersi czuje ze cos sie dzieje z moim organizmem, robilam test wyszedl negatywny. Pomuzcie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 2 dni temu #1080547 przez ulke
Nawet o tym nie pomyślałam że mogę być dzień predzej zjadłam paczka a na następny dzień rano zwymiotowałam pomyslalam że może się zatrułam a popołudniu dostałam telefon od lekarki że jestem w ciazy.

Jeśli ktoś jest z Rzeszowa, polecam zastanowić sie na wizytami u ginekologa w ramach nfz, szczególnie, ze jest możliwość dzięki temu wykonania badań na nfz:

ginekolog-rzeszow.pl/

Daje tutaj namiar na panią doktor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl