BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

13 lata 2 miesiąc temu #124785 przez angellika1
Astra to zrób tst i będziesz pewna :) Do zapłodnienia moglo dojść zawsze przy stosunku leć do apteki po teścik trzymam kciuki :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #125489 przez Astra_1988
angellika1: Ale to nie za wcześnie na test? Mąż zawsze kończy we mnie i nic do tej pory się nie pojawiło :( A kochamy się kiedy mamy na to ochotę .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130146 przez amelia17
hej dziwczyny, wszystkie jesteście takie szczęśliwe i z nadzieją wyczekujecie dzidziusia a ja bardzo się martwie i nie wiem czy to stres robi swoje, byłam pod koniec 7 tygodnia, licząc od daty ostatniej miesiączki u ginekologa, czy możliwe ,że jestem w ciąży a on nic nie zauważył na USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130148 przez renata329
a robiłas test?

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130153 przez madziaska
Amelia17, jesli owu byla pozniej a do tego slaby sprzet jest taka mozliwosc... ja bylam na pierwszym usg w 5t2d byl jedynie pecherzyk... wczesniej jednak zrobilam trzy testy i wszytskie byly pozytywne... trzymam kciuki :)
PS A lekarz powiedzial, ze jest prawdopodobienstwo coazy??? zauwazyl moze rozpulchniona macice??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130169 przez amelia17
robiłam wyszedł negatywny, nic mi nie powiedział na temat ciąży


żle mnie zrozumiałaś, kocham dziecia ale nie chciałabym mieć go teraz i nie z tym mężczyzną, którego nic nie obchodzi, w zasadzie zostałabym z nim sama a jestem jeszcze bardzo młoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130173 przez madziaska
Ok rozumiem... W takim razie wyglada na to, ze to nie ciaza... Mowilas lekarzowi, ze @ Ci sie spoznia???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130187 przez amelia17
nie, ciężko określić czy się spóżnia gdyż mam nieregularne, po prostu miałam słabe krwawienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130190 przez madziaska
Domyslam sie po nicku, ze masz 17 lat... powinnas moze jeszcze raz isc do gina i wypytac o wszystko, wspomniec rowniez o nieregularnych cyklach... A moze pomysl o zabezpieczeniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #130207 przez amelia17
dobrze się domyslasz, wizyte mam na 10 czerwca dopiero, muszęczekac ale bardzo się denerwuje i przerasta mnie ta sytuacja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #136076 przez Agusek
Hej dziewczyny,
Ja staram się z mężem o dziecko trzeci miesiąc. Po pierwszym było ogromne rozczarowanie :( , ale teraz wydaje mi się, że może to jest to :)
Zauważyłam u siebie niesamowicie widoczne żyły ma piersiach i delikatny ból sutków. Przez jakieś trzy dni od (przypuszczalnego) zapłodnienia pobolewał mnie prawy jajnik.
Jeżeli zaszłam w ciążę to jest to pierwszy tydzień.
Za kilka dni idę zrobić test bata hcg, bo już nie chce bawić się w testy ciążowe.
A i jeszcze wczoraj jak jadłam kalmary to zrobiło się niedobrze (po raz pierwszy tak zareagowałam). Mój mąż twierdzi, że to za wcześnie, ale gdzieś wyczytałam, że tak się robi jak podnosi się poziom hormonu hcg.
Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #136086 przez taakamama
Hym moze za wczesnie a moze nie :)
Ja przy kazdej ciazy czulam ja od poczatku tz. czulam ze cos jest ze mna nie tak :lol: ale jako takich objawow nie mialam. Natomiast moja przyjaciolka pare dni po zaplodnieniu skarzyla sie na bol jajnika i inna niz zwykle drazliwosc sutkow.
Ale ja bym chyba troszke poczekala z ocena sytuacji bo niestety do dnia @ wszystko sie moze zdazyc.
Ale trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #150347 przez emma
mi do myslenia daly moje wieksze niz zwykle tkliwe piersi, brak okresu, delikatne bole podbrzusza i wrazliwosc na niektore zapachy :). 3 pozytywne testy to tez dosc wymowny "objaw" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #153232 przez vestusia
U mnie było z kolei tak, że na około 5 dni przed spodziewaną miesiączką zaczął mnie pobolewać brzuch. Początkowo był to taki ból, jak zwykle przed miesiączką, ale zdziwiło mnie, że tak szybko się zaczął no i że... ustępował. Z każdym dniem ból się nasilał, ale jednocześnie miałam pewność, że "na pewno minie". Przez pierwsze 3 dni oczekiwałam okresu, ale później jakoś "czułam", że okres nie nadejdzie. Że ten ból brzucha jest z jednej strony bardzo podobny do tego, jak zawsze na miesiączkę, ale jednocześnie było w nim coś innego. Coś w środku mi podpowiadało, że ten ból minie, że... że w końcu się udało. Ból w końcu ustał, na 4 dzień od spóźnienia okresu zrobiłam test i wyszły II wyraźne kreski.

Piersi zaczęły mnie z kolei boleć dopiero około 6 tygodnia ciąży. Wtedy też zrobiłam się bardzo senna i trwało to około 4 tygodni. Zasypiałam na stojąco. Umyłam kilka naczyń i musiałam iść się zdrzemnąć. Przesypiałam większość dnia. A tak, to nie miałam żadnych innych objawów. Ani nudności, ani wymiotów, niczego. Do teraz zresztą czuję się momentami jak nie w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #153264 przez emma
a czy ktoras z was ma moze (jak ja) irytujace wahania nastroju...? :unsure: nazdzwyczaj latwo wyprowadzic mnie z rownowagi... :blush: w ciagu ostatnich dwoch tygodni beczalam z 5 razy w sprawach, ktore normalnie przyjelabym zniecierpliwieniem albo w ogole zignorowala. a beksa raczej nigdy nie bylam... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl