BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

12 lata 8 miesiąc temu #153276 przez madziaska
emma ja mam do tej pory ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153290 przez emma
czyli rozumiem, ze to nie mija... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153300 przez SISUNIA88
emma napisał:

czyli rozumiem, ze to nie mija... :blink:


oj nie mija :) mi do dziś nie minęło a jestem rok po porodzie..hehehe

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153384 przez Marysia27
emma napisał:

mi do myslenia daly moje wieksze niz zwykle tkliwe piersi, brak okresu, delikatne bole podbrzusza i wrazliwosc na niektore zapachy :). 3 pozytywne testy to tez dosc wymowny "objaw" ;)

Zgapiaczka ;) u mnie było identyko, czekałam na miesiączkę, aż do myślenia - jak się okazało kilka dni po zapłodnieniu- dało mi niesamowite wyczuwania zapachu , szczególnie whisky, które pija mój mąż( teraz też nie gardzę :blink: )whisky z cytryną, test zrobiłam półtorej tygodnia po zapłodnieniu- staraliśmy się o dziecko, więc miałam świadomość, kiedy mogło do tego dojść- zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką, a później jeszcze dwa kolejne i wsje pozytywne :lol: do tego tkliwe piersi i siateczka żyłek, które stały się bardzo widoczne, ido gina leciałam jak na skrzydłach :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153702 przez martyna123
Witam jestem około 5 tydzień w ciąży moje objawy było latanie do wc bo mój pecherz był ciągle pełny boaly mnie piersi zrobiłam test moze 5 dni po zapłodnieniu wyszedł negatywny pożniej dalej ból w piersiach chodzenie do toalety smaki na ostre, słodkiego jak np czekolady mam jakies dziwne obrzydzenie myślalam żę dosatne @ bo boał mnie brzuch jak na @ i dalej boli no i dzien po spodziewanej @ zrobiłam test popłudniu i wyszly dwie ciemne kreski pózniej zrobiłam za pare dni nastepny też dwie grube kreski teraz to tylko dalej boli mnie brzuch czasami jak na @ i strasznie bolą mnie piersi a do tego dalej nie zjem nic słodkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153717 przez Marysia27
Martyna, czyli gratulacje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153728 przez darkdream89
Witamy Martyna123
My tu same zrzędliwe, zgryźliwe stare baby jesteśmy (proszę by się nikt nie obraził ;) ) ale cieszymy się, że zawitałaś i u nas :)
A propos; ktoś poruszył temat złego nastroju w ciąży... Mama mi tłumaczyła, że kobieta zawsze taka zostaje, do końca życia :D Bogu dzięki całe życie mamy na co zrzucić :P A tu ciąża, tu zmęczona młoda mama, tu okres, tu owulacja :P Myślę, że zostało nam nic innego jak tylko śmiać się z tego. Sama czasami za sobą kobietą nie nadążam :P Chociaż nie powiem, najgorszy okres miałam zaraz na początku ciąży, potem jak podawali mi Duphaston (pierwsze trzy dni-o zgrozo :ohmy: ) i jak potem zaczęłam przyjmować Fenoterol. A teraz to tylko zdarza mi się czasami. Ale zdarza się. Zostało się przyzwyczaić i zaopatrzyć męża w zapas whisky na całe 9 miesięcy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153735 przez darkdream89
Pomajtałam tematy na forum, przepraszam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #153991 przez emma
moj kolejny objaw: powiekszone obwody, zwlaszcza talia. dopiero 6 tydzien, a z moich ukochanych 61 cm zrobilo sie nagle 66 :laugh: i nie jest to wina obiadu ani innego posilku :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #154146 przez różyczka
A moim głównym objawem ciąży bylo to, ze nagle zaczęlam zasypiać na stojąco i doslownie wszędzie :) a już najbardziej dało mi do myslenia, gdy zasnęłam podczas seansu w kinie, na którym byłam z uczniami jako opiekun :lol: gdy zaczęli mnie budzić klepiąc po ramieniu i pytać z niedowierzaniem jak mogłam zasnąć na Harrym Poterze :unsure: :lol: to już ostro dalo mi to do myślenia....wracając z pracy kupiłam test no i ....II kreski :lol:

a dziś zaczynam 38 tc....ale to zlecialo... :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #154162 przez Marysia27
Tak, zapomniałam o mega senności. Tak jak na co dzień jestem aktywną osobą, tak od początku ciąży pokochałam spanie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #293280 przez daisygirl
a u mnie gdyby nie brak miesiączki i pozytywny test ciązowy do 7 tygodnia ciązy niczego bym sie nie domysliła, najpewniej jak chce sie wiedziec szybko należy zrobic test ciązowy ja zrobiłam 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki i zaskoczyło mnie :)od 7 tygodnia dopiero nagle rano poczułam że wszystko mi śmierdzi, mdli mnie i najchętniej spałabym cały dzień, no i piersi były juz obrzeknięte:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #301701 przez Kasiulka
Nie zrozumcie mnie źle- ja na samym początku (dosłownie dzień czy dwa dni po tym jak kochaliśmy się z mężem)miałam takie niesamowite przeczucie ,że jestem w ciąży. I utrzymywało się cały czas dopóki nie zrobiłam testu (a zrobiłam w dniu planowanej miesiączki) - przeczucia się sprawdziły,na teście zobaczyliśmy 2 różowe kreski :) Późniejsze (ale też początkowej ciąży) objawy to wrażliwość na zapachy - jak mąż gotował obiad to ja zamykałam się w łazience żeby nie czuć zapachu :D I standardowo mdłości (ale bez wymiotów) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #318479 przez gorla
Witam :) U mnie nie było prawie żadnych objawów wczesnej ciąży, jedynie uczucie wzdęcia podbrzusza z 3 dni, emperaturka spadała i rosła, byłam pewna ze @ przyjdzie, owulacja pozno była, więc czekałam spokojnie, ale w 11 dniu od owulacji sloczyła temp. do 37 i zrobiłam test . Był pozytywny!!!! słaba kreseczka ale była. Czekam na dalszy rozwój sytuacji :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #322244 przez Kasiulka
gorla napisał:

Witam :) U mnie nie było prawie żadnych objawów wczesnej ciąży, jedynie uczucie wzdęcia podbrzusza z 3 dni, emperaturka spadała i rosła, byłam pewna ze @ przyjdzie, owulacja pozno była, więc czekałam spokojnie, ale w 11 dniu od owulacji sloczyła temp. do 37 i zrobiłam test . Był pozytywny!!!! słaba kreseczka ale była. Czekam na dalszy rozwój sytuacji :) :) :) :) :)

trzymam za Ciebie mocno kciuki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl