BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

11 lata 11 miesiąc temu #361436 przez klaudia_286
jutro pojade na to badanie dziękuje

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361482 przez Kasiulka
klaudia_286 powodzenia! daj znać czy się udało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361503 przez klaudia_286
pewnie że dam

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362063 przez klaudia_286
bylam dzis u lekarza i powiedzial ze za tydzien dopiero mam zrobic bo to za wczesnie teraz

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362346 przez KAMI
trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #373857 przez Gorzata
oj te objawy to są w zależności uważam od samej kobiety i jej organizmu,ponieważ przy pierwszej w 5-6 tygodniu nic dosłownie czułam może tylko senność, natomiast teraz jestem w 11 tygodniu i przeszłam książkowo wszystkie objawy mdłości nietylko poranne wymioty nie tylko rano,ciągłe znużenie jakbyś pracowała 15 godzin fizycznie,senność no i nadwrażliwość na zapachy ,które do tej pory mam. Czuje dosłownie wszystko to takie czasami męczące.
Pamiętam na początku zwiększony apetyt wieczorem ale taki krótkotrwały.no i zmienia się smak na potrawy które lubiłam do tej pory, napoje na dosłownie wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410738 przez Chomiq
Witam!
Mam takie pytanko :-) planujemy z mężem dziecko i ja mam jakoś tak, że zawsze sama z siebie wiem kiedy mam dni płodne. Spróbowaliśmy w taki dzień i minęło 3 dni dopiero, a mnie wczoraj zaczął boleć jajnik, co mi się rzadko zdarza. Czasami zabolą jak mam okres, a tak to nigdy. Bolało cały wieczór i dzisiaj też boli, czy jest możliwe, żeby coś się już zaczęło dziać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410983 przez emma
Wszystko jest mozliwe! :-) mnie zaraz po zaplodnieniu tez bolal jajnik! Ale zeby miec pewnosc, musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Zrobisz test w dzien spodziewanej miesiaczki i wszystko bedzie jasne! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410988 przez madziaska
Mnie tez bolal jajnik. To bylo klucie, czasami dosc silne. Takie jakie odczuwalam podczas owulacji. Tylko, ze po owulacji nie przestalo i trwalo to dosc dlugo. Po zrobieniu testu nadal to odczuwalam. Powodzenia :) Daj znac czy jest fasolka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410992 przez Chomiq
:) ale by był numer :side: bo ja się tak dla żartu zgodziłam :lol: bo chciałam to planowanie przełożyć jeszcze o kilka miesięcy, ale stwierdziłam, że może jednak błędnie odczuwam te dni i że w ogóle pewnie to tak łatwo nie jest, że za pierwszym razem się uda :woohoo: .
I teraz mam pytanie, bo mam pełno planów w najbliższym czasie i czy opcja pójścia do gin dopiero po 2 miesiącach wchodzi w grę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411097 przez emma
no czesto udaje sie wlasnie za pierwszym razem. znam sporo takich przypadkow, nawet w rodzinie :).

a decyzja jest oczywiscie twoja. co jest dla ciebie najwazniejsze sposrod wszystkich planow - to wiesz tylko ty. ja wolalabym miec pewnosc, czy nadal odpowiadam tylko za siebie, czy juz za dwie osoby - np. jedzac sushi, stosujac rozne uzywki czy planujac rtg zeba... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411247 przez Chomiq
Dzięki za wszystkie informacje :blush: .
Ciężko mi idzie czekanie tego tygodnia. Jajnik mnie nadal boli, do tego mam cały czas wypieki, temperatury nie sprawdzam, bo ja mam ogólnie podwyższoną.
Testy z Rossmanna są skuteczne? Doczytałam, że najwcześniej najlepiej zrobić 10-12 dni po, hmm. Kolejne pytanie, które mi przyszło do głowy, czy zmiana warunków klimatycznych może mieć wpływ na wynik? Z doświadczenia wiem, że gdy wyjeżdżam gdzieś na dłuższy czas, to nie mam okresu przez 2 miesiące :S , w takim wypadku wynik testu też może być błędny?
Narobiłam sobie kłopotu :cheer: hihi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411320 przez madziaska
Najwczesniej ciaze mozna wykryc poprzez badanie z krwi beta hcg. Ja robilam test dwa dni przed spodziewana miesiaczka i wyszla blada druga kreseczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411397 przez Chomiq
Chyba jednak nie jestem, bo ten brzuch mnie boli coraz bardziej, że jeszcze trochę i będę się zwijać i płakać z bólu, kręci mi się w głowie (tylko, że u mnie to jest częste, tylko, że teraz jakoś się nasiliło) i mam też suchość w gardle. Niby to wszystko można podpiąć pod objawy, ale chyba nie po 4 dniach :unsure: . Może to kamienie;/ tylko też dziwnie, że to się tak zgrało ze sobą. Was też tak mocno bolało? Boję się wziąć jakieś pigułki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #415776 przez Chomiq
Zrobiłam dzisiaj test no i wyszedł negatywny. Zrobię jeszcze jeden w dniu okresu, bo jakoś jeszcze nie mam tej pewności tego testu.
Brzuch mnie boli nadal, pozostałe objawy oceniam jako wmówione :) . Trochę mam suchość w gardle, co nie miałam tak wcześniej, a wczoraj zrobiło mi się na noc niedobrze.
Coś jest inaczej :side: , ale muszę jeszcze poczekać tydzień :-).
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl