BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837097 przez Ada2424
ann dziekuję, teraz juz wiem jak to jest :kiss: a Ty dużo ciuszków kupowałaś w rozmiarze 56 i 62 dla Marty? pamiętasz po ile sztuk czego?

Wczoraj miałam taką chęć kupić te bodziaki, ale Mąż sprowadził mnie na ziemię, że przecież póki co nie ma dla kogo ich kupować. Już się nie mogę doczekać kiedy będę kompletować wyprawkę :side:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837102 przez gwiazdka2014
Ferii moja siostra przytyła w ciąży 8 kg, a jej syn Jakub ważył 4 kg :) teraz jaśniej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837103 przez emma
Ferri, Jakub Sikora to nasz były znany biathlonista :laugh: :lol: :silly:

Ada, a ja bym radziła nie rezygnować z rozm. 56:-) Zosia ur. się 3,5 kg, przybierała ładnie i szybko, a po urodzeniu 56 były na nią za luźne i śmigała w nich do 3. miesiąca :-) warto pamiętać że takie ubranka często się pierze więc siłą rzeczy nie mogą starczyć na bardzo długo i muszą być dobrej jakości. W rozm. 62 noworodek będzie 'pływać ,;-)

Porto, trzymaj się dzielnie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837104 przez julka
Ada, spokojnie, wyhamj, Maz maracje, jeszcze zdazysz kupic. Ja juz nie raz mialam ochote kupowac wyprawke... ale jeszcze sie wstrzymuje, bo potem wiesz, roznie moze byc.... a kompletow podobno wystrczy okolo 5 na poczatek, a komplecik to np. body+spiochy albo body+pajacyk albo polspochy+kaftanik, jakos tak ;) (cos tam czytalam np. na stronie wyprawka bobasa jest fajnie to wytlumaczone)

Asia, u mnie bylo tak ze na monitoringu USG pecherzyk mial 24mm w srode, w srode test owu byl ujemny, w czwartek pokazal ksiazkowe maliny a w piatek na USG juz nie bylo pecherzyka (to byl modelowy cykl :lol: )

Porto, mnostwo kciukow za Ciebie skrosowanych i pozytywnych energii!!! Badz dzielna!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837109 przez Ada2424
emma o widzisz czyli jenak warto kupic ten 56 też. A ile miała cm Zosia jak sie urodziła?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837111 przez Porto1987
Już po ktg. Skurczy brak :) jedziemy dalej z kroplówką a na wieczór może już będą tabletki.

Dziękuję za zainteresowanie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837120 przez emma
Ada, 3,5 kg i 56 cm, a rodziłam w 40 tyg. czyli tak typowo. Na sali ze mną dziewczyna urodziła w terminie dziewczynkę 2,5 kg. Zrobisz oczywiście jak uważasz ale nam się pajace 56 bardzo przydały, a nawet dokupiłam kilka po miesiącu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837126 przez Ada2424
emma i po ile sztuk z kazdego rozmiaru kupowałaś?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837136 przez ann-sunshine
Ada mąż ma rację, z kupowaniem poczekaj, ale pooglądać i poplanować zawsze można ;)

mnie też rozmiar 56 się przydał na jakieś 2 miesiące (Marta 3,400) i na początku trzeba było zawijać rękawki i wszystko było szerokie. Julka ma rację: komplet czyli body+ śpiochy lub półśpiochy + zimą na to kaftanik albo sweterek, albo pajac i kaftanik. Ja jak pomyślę od jednego prania i prasowania do drugiego to tak z 6 kompletów mi szło. Ale więcej nie ma sensu, bo co dwa miesiące zmieniasz rozmiar na kolejny. Zresztą przekonasz się sama który typ ciuszków bardziej ci pasuje i zawsze można dokupić.

porto to dobrze że się wyciszyło. Leż z nogami do góry i odpoczywaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837143 przez Ada2424
No to teraz na temat wyprawki zrobiłam się jaśniejsza dzieki Wam :blink:

Porto no to super że skurcze ustapiły, trzymam kciuki dalej :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837151 przez emma
Ada, nie ma co liczyć kto ile ubrań kupił bo jak dziewczyny piszą każdy lubi inne zestawy a już w ogóle najważniejsze jest to w jakim miesiącu urodzisz. Ja rodziłam zimą więc Zisia nosiła body z długim rękawem a na to pajace, ale jak urodzisz latem to pewnie przyda się coś innego :) masz jeszcze czas :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837165 przez Agnilla
Ada, we no najpierw zajdź, potem będziesz o tym myślała :) jak Ci lekarz powie, że urodzisz klopsa ponad 4 kg to wiadomo, że tych mniejszych to garstka Ci sie przyda. i tak jak Emma pisze, zależy kiedy, w jakiej porze roku urodzisz.
Porto, z tymi nogami do góry to wiesz, nie za wysoko, świecy czasem tam nie rób ;) ale kciuki trzymamy nadal :kiss: powiedz młodej, że jak wyjdzie to nic dla niej nie masz i na golasa będzie 2 miesiące leżała :P myślę, że zrezygnuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837166 przez Asiaa
Julka dziękuję za odpowiedź :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837171 przez ferritka
Agni, z tym leżeniem na golaska to nie wiem czy to małą zniechęci od wyjścia , bo córka naszych znajomych od zawsze paradowała " golaj " B) kiedy by się do nich nie przyszło mała lata golaj, czy zima czy lato...przychodzą do nas a ta się rozbiera, kurtki, swetra, spodni rajtek do rosołu... tak lubi bo ją ciuchy drapią ( ma teraz 4 latka i no mama tej małej naturystki ma z nią nie lada problem ) no bo o ile taki mały brzdąć lata z doopką po domu to luz, ale jak taka 4 latka w gości przychodzi i sie pokazuje jak ją rodzice stworzyli to może to mieszać :lol: :lol: :lol:

Ada Ada tak jak Ci tu mówi Agni ,Ty weź zaciąż a potem się o wyprawke martw :blink:
kwas foliowy bierzesz? dbasz o dietę, ćwiczysz ? tak przygotowywuj sie na dziecię póki co, nie od parady ciąża trwa 9 miechów wtedy jest czas na wyprawke :blink: :blink:

Asiaa, pewnie wszystko tam znajdziesz, najważniejsze są ile jest mln w ejakulacji, ruchy A i B , ilość prawidłowych .....

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837175 przez Agnilla
o matko bosko :P moja blizniaczka tez miala faze na sciaganie bluzek, ale jakos jej to przeszlo, co to by bylo gdyby latała na golasa :P co te dzieci w głowach mają :P
sis dzis dzwoni i mowi, ze mala zaliczyla pelny dzien grzecznosci, za co ja ofc pochwaliła wieczorem więc dzieć mówi do niej "ja nie chce Ci smutku robic, od dzis swiat bedzie lepszy" :lol: takze wiecie, bedzie lepiej :lol:
Zoi, musialabym zalukac w wyniki weza, ale on to w ogole nakokoswany byl przeze mnie i wyniki miał jak ogier rozpłodowy :P to ja byłam ta lewa ;)
Porto, tak na wszelki wypadek...postrasz ją czymś innym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl