BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 miesiąc temu #837180 przez emma
Asiaa, a czemu dziś bez przytulania jak 2 krechy były? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837182 przez ferritka
Emma, bo owu przychodzi do 24h po malinach czyli by się zgadzało, że dziś bez tulasków ma być :))

świat będzie lepszy B) B) dzieci są najfajniejsze ;]]

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837183 przez Asiaa
Ferri to niezłą mają córę :laugh: ciekawe czy jak dorośnie to już jej tak zostanie i będzie naturystką :laugh:
PS. Takie dobre soki robisz, mogłabyś podsyłać mi jakieś codziennie lub chociaż co drugi dzień :laugh: B) bo póki co nadal nie przybrałam się do zakupu sokowirówki :dry:

Wczoraj słyszałam że ponoć aż połowa babeczek ma problem z przyswajaniem kwasu foliowego i o tym nie wie. Jest taki preparat który ponoć lepiej się wchłania ale i kosztuje sporo


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837185 przez emma
To nie można i dziś, i jutro coby więcej armii se czekało w sluzie? :unsure: nie jarze... :dry:

A tej dziewczynce to by się przydała terapia SI żeby wyeliminować nadwrażliwość dotykową...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837190 przez ferritka
mi dr Cud co wizytę przypomina o kwasie, teraz łykam go dżecznie codziennie, oprócz tego staram się właśnie w green monsterach przyswajać , bo taki naturalny to zawsze lepszy podobno :cheer:

emma, a jak dzisiaj armia poczeka cierpliwie to jak jutro naparzy na jajko to je trafi na bank :)) żołnierze będą sprawniejsi jak dzisiaj odpoczną, poza tym po co strzelać teraz skoro jajeczko w skorupce siedzi :))

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837192 przez emma
Julka już pisała kiedyś że to 'odpoczywanie' to mit... :blink:
No ale grunt żeby zadziałało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837198 przez ferritka
mit nie mit ja tam wolę wierzyć ,że regeneracja jest potrzebna żołnierzykom... poza tym my mamy długą wstrzemięźliwość mieć przed "godziną zero" i wierzę że same himeny uhoduje mój Kręgiel B) B)

i wiecie co :blush: jajka mi dochodzą bo mnie tak napinkalają i to po obu stronach a zawsz e z lewego tylko czułam :lol: :lol: :lol: :lol: nanananananananananana :lol: :lol: B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837201 przez Asiaa
Sama nie wiem czy odpoczywać czy nie :laugh: by efekt był w postaci braku @ :silly:

Ferri dziś jeszcze szalejecie skoro od jutra nie wolno? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837209 przez Ada2424
Oj Dziewuszki ja zapytałam tak z czystej ciekawości bo wczoraj mnie to mocno zastanowiło wszystko z tymi rozmiarami ;) wiem, że mam jeszcze czas ale dowiadywać się wcześniej przecież nie zaszkodzi cnie? :)

ferri kwas foliowy łykam od ostatniej wizyty u gina, czyli od listopada jakoś :unsure:

Ja juz w domu wysprzatałam wszystko, sos zrobiłam teraz tylko kluchy gotuje i czekam na mojego Mężula :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837210 przez julka
Porto, super wiesci!trzymamy nadal kciuki!

Asiaa, ale melduj nam Ty tu ile mm ma pecherzyk, chcemy przezywac razem z Toba!
u nas nie bylo ile jest zywych, one sa chyba wszystkie zywe tylko iles tam % jest prawidlowych tylko (bo faceci idą w ilosc a nie w jakosc, głąby :silly: )
No i jak to bez seksów??? Przypominam - my dzialalismy CODZIENNIE! ten dzien przerwy to mit. Przypomina, ze to są plemniki a "zolnierze" to metafora ;P Plemniki nie muszą odpoczywac, ona mają tylko jedno zadanie. A dodatkowo im czestsza jest ejakulacja tym jądra produkują wiecej plemnikow. Serio, ja juz sie w to wszystko wczytalam i meczylam mojego gina w Invikcie. My robilismy Bąbla przez 8 dni codziennie...
Ferri,nie zgodze siez Toba - jesliidzie o badanie nasienia to te dni wstrzemiesliwosci sa po to, zeby wszystkie probki byly wystandaryzowane, a nie jeden facet oddaje mniej a inny wiecej, jakies normy muszą byc. A jesli idzie o przed ivf to nie wiem, ale pewnie tez jest jakis jeszcze inny powod, np. ze dluzej przezywaja w sztucznych warunkach tylko starsze plemniki, albo cos w tym stylu czego my niewiemy, a spece maja swoje powody.

Ada, wyluzuj raz jeszcze powiem ;P
a patrzylas na tastrone wyprawka bobasa, o ktorej Ci pisalam? ja siemnostwo praktycznych rzeczy stamtad dowiedzialam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837212 przez ferritka
Si B)
bo w sumie to nie wiadomo kiedy wolno znowu bedzie, bo po punkcji to chyba nie bardzo bedzie mnie się kciało a po ivf to chyba nie wypada tak od razu żeby nie pogilać jajka w dooopke co by nie wypadło :lol: :lol: se odpoczne :))

coś jednak jest na rzeczy z tą wstrzemięźliwością bo na badanie armii też trzeba uzbierać szeregi z 3-7 dni co by się do badania nadawały :cheer: :cheer: więc ile ludzi tyle opinii ;) ja tam wierzę w ten dzień przerwy :lol: :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837217 przez gosia28
Porto to mi się podoba :) trzymaj dalej małą :kiss:

Asiaa my robiliśmy bardzo szczegółowe badanie i było to podane :)

ferri aż strach pomyśleć jak to dziecko będzie mieć 16 lat B)
o widzę, że Asiaa podjęła wcześniej myśl :laugh:

Agni słodka bliźniaczka :)

chlebek zaraz wyciągam, z reszty zakwasu zrobiłam żurek :) wpada któraś?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837218 przez Asiaa
Julka wyżej pisałam o pęcherzyku. Ale jak będzie trzeba to powtórzę ;) Działaliście od malin czy wcześniej?

Ferri aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam te Twoje "si". Ja i mój małż mówimy tak dość często :D zostało to nam po podróży poślubnej :D

Gosia domowy chlebek to ja lubię :) i obiad byłby z głowy :laugh: Moja teściówka dobry chleb piecze, taki na zakwasie właśnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837223 przez julka
ale chyba nie pisalas ile ma milimetrow? albo mi cos umknelo... To jest Twoj cykl naturany?
Mysmy dzialali od 10 d.c., (czyli dzien po ostatniej tabletce Klomifenu,) przez 8 dni codziennie -w tym czasie testy owu byly caly czas negatywne, maliny w 16d.c. i ostatnie seksy 17d.c. kiedy juz pecherzyka nie bylo widac w USG.

A gdzie byliscie w podrozy poslubnej? we Wloszech?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837224 przez Ada2424
julka właśnie teraz ją przeglądam bo mam chwilkę czasu :) nie że chcę juz teraz kupić wyprawkę po prostu z ciekawości chciałam zapytać, wszystko przez te wczorajsze zakupy w Intermarche bo to właśnie tam przez przypadek spojrzałam na body i zaciekawiły mnie te rozmiary :blink:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl