BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #837010 przez gosia28
bry :)

Porto trzymajcie się :kiss:

Ula wspaniałe włosy ma córa :cheer: :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837012 przez gwiazdka2014
allegro.pl/george-body-myszki-lub-autka-...-62-i3933394274.html

Zobaczcie jaka tanioszka :D

Spokojnie ja jeszcze nie kupuje... to dla tych na wyższym levelu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837016 przez Przedszkolanka
Przedszkolanka - oni pisza na testach - wykrywa 6 dniowa ciaze co oznacza 6 dni od zagniezdzenia, a to moze nastapic 4-6 dni po owu czyli masz 10-12 dni po owu nie wczesniej!!![/quote]

Wiem,wiem, teraz juz zrobie w walentynki :)
Porto trzymam kciuki, bądź dzielna <3
ferritka u mnie się zbiera na deszcz, ale na sprzątanie to jakoś mnie nie zachęca :P

gwiazdka, nie bądź okrutna z wysyłaniem takich słodkości ;)

Miłego dnia wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837022 przez Agnilla
Ferri jak Ci sie nudzi to srio, wpadaj do mnie, poukladasz mi rzeczy fasolowe, ugotujesz obiad a ja dzis poleze, gra? ;)
Porto, nie puszczaj zwieraczy a jak sie kroplowa skonczy to uciekaj do domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837027 przez Ada2424
Hej :)

U mnie też dziś pogoda sie popsuła, ale na szczęście nie mam w planie dziś wychodzić, za to mam zamiar zabrac się za sprzątanie a później robie spagetti na obiad :blink: Wczoraj trochę sie obkupiłam na zakupach z Mężem i wiecie co Wam powiem? Porównywalismy z Mężem body w rozmiarze 56 i 62 i praktycznie nie ma różnicy, były jedynie może z 1 cm szersze niż 56, długość w sumie prawie ta sama i tak stwierdziliśmy że w rozmiarze 56 nie ma co przesadzać z ciuszkami, lepiej kupić więcej np w rozmiarze 62 i 68, szczerze Wam powiem, że myślałam że różnica miedzy 56 a 62 jest sporo widoczna a tu zonk :S

Porto :kiss: koniecznie dawaj nam tu znać co i jak :kiss:

ferri pamiętasz o mnie :unsure: :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837035 przez ferritka
Ada, pamiętam pamiętam :lol: Kręgiel dostał zadanie bojowe i pocisł na zakupy i na pocztę :lol: :lol: jutro wypatruj pana pocztowego :lol: :lol:

Agni, no spoko loko wszystko fajowsko tylko z tym obiadem to słąbo :dry: zamówimy sobie coś zdrowego dobraaaa :cheer: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837045 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Porto to czekamy na koniec kroplówy i wyniki ktg. Gdzieś ci suwaczek wcięło :unsure:

U mnie też pada, ale zdążyłam zaliczyć spacer i zakupy zanim się rozpadało :lol:

Zamówiłam sobie kiełkownicę i kiełki - mój prezent urodzinowy. Musiałam też kupić piżamki dla Marty bo wyrosła i nie mogłam się powstrzymać i przy okazji zamówiłam półśpiochy dla dzidziola. Pierwszy zakup :blink:

Gwiazdka george to dobra jakość, fajnie się rozciągają, ale nie deformują podczas prania. Lubię je.

Ada różnica będzie ale w śpiochach, bo body to nie, bo tułów tak szybko nie rośnie jak nogi i rączki. Z tym 56 bywa różnie. Np. tfu tfu jak Porto urodzi przed czasem to 56 się jej przyda, ale jak któraś rodzi w 41 czy 42 tygodniu i dziecko ma 4 kg, to raczej się nie przyda wcale.

A ja dziś kotu gotuję o :P

I spróbuję zawartość przenieść do mojej nowej cudnej ogromnej szafy. Tylko muszę jeszcze kosze na bieliznę skombinować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837063 przez ferritka
Ann,ja się do Ciebie przeprowadzę :lol: :lol: kotu gotujesz :blush: :S z Leonkiem, mogę ?? :kiss: :kiss: :kiss:

no tak, przecież body nie mają nogawek , więc nie wiele się będą różniły jak tylko szerokością, za to przy pajacykach zobaczysz znaczną różnice w długości rękawków i nogawków B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837065 przez gwiazdka2014
Ann dobrze wiedzieć, ze ta firma dobra :)

U mnie w rodzinie duże dzieci się rodzą :P
Sikora przytyła 8 kg a Jakub ważył ponad 4 kg :D - nie mniej niż 3kg nie ma takich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837071 przez ann-sunshine
Ferri widzisz przyzwyczaiłam i nauczyłam moją kocicę i teraz muszę się męczyć i gotować, ale to mega taniej wychodzi niż kupne saszetki (bo moja dama z puszki nie zje), gotuję cały gar, kroję, i mrożę w małych woreczkach, potem codziennie wyciągam jedną porcję :lol: i mam na miesiąc, a dla urozmaicenia dostaje kupne 1-2 razy w tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837073 przez gwiazdka2014
Ktoś wie co u Porty ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837077 przez Ada2424
ferii super, w takim razie będę wypatrywać jutro listonosza

Zdziwilam sie bo bylam zawsze przekonana ze w kazdym ciuszku widac roznice miedzy 56 a 62 teraz juz wiem ze tak jak piszecie w śpiochach i pajacykach widac ta roznice, jak bede nastepnym razem to zajrze w ciekawosci ;) a powiedzcie mi jak jest w bluzeczkach z długim rękawkiem i kaftanikach no i w półspiochach czy spodenkach? Tez ta roznica jest widoczna czy nie za bardzo? Pytam bo powiem Wam, że mnie to zaciekawilo ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837078 przez ferritka
Ann ja też tak robie Leonkowi, porcjuje cycka, wątróbkę do woreczków i mam gotowe porcje ;] galaretki też tylko z saszetki bo z puszki nie tyka - hmmm może coś im źle pachnie w takim żarciu z puszki hmmm skoro Twoja też nie tyka :unsure:

Gwiazdka, Ty to sie czasami wyrwiesz jak dooopka za krzaczka i nie wiem o czym piszesz :silly:
kim jest Sikora i Jakub??? :S

Porto jest pod kroplóweczką, czekamy na wyniki ktg...jak będzie mogła zda nam raport, póki co cierpliwie czekamy na rozwój spraw :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837085 przez ann-sunshine
Wydaje mi się, że te puszkowe przechodzą metalową puszką i dlatego nie chcą.

Ada, rękawki będą się trochę różnić ale nie o całe 6 cm (bo o tyle zawsze jest różnica w ubrankach), te 6 cm jest zawsze na długości np pajaca lub śpiochów, mam nadzieję, że rozjaśniłam nieco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837095 przez Asiaa
Porto trzymam kciuki by wypuścili Cie do domu byś w dwupaku pochodziła jeszcze :kiss:

Julka przypomnij mi proszę jak to było u Ciebie z testami owu i usg. Czy w dniu usg wyszły Ci maliny? czy jakoś wcześniej były a na badaniu było widać ciałko żółte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl