BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836809 przez gwiazdka2014
Ula kopiuje i wysyłam siostrze dam ci znać co mi powiedziała...

Ile za nie chcesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836821 przez Przedszkolanka
Ulka 1983 piękne włosy!!!

monique1983 , dostałam cipronex ... pod warunkiem wykluczenia ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836823 przez Agnilla
ej to ja tez moge opylić włosy :lol:
a wiecie jaka dumna jestem :) bo mąz niedawno wrócił z pracy, wyprzytulał i powiedział, ze wszyscu mu zony zazdroszczą, bo codziennie w te ciężkie dni wchodził do pracy z torba pełna jedzenia :) a oni musieli sami albo coś zamawiali :) a ja i jogurcik i owocki i kanapeczki i coś słodkeigo wrzucałam mu tam codziennie :) a jak wrócił to znowu z kopa dostałam, nooo już mi lepiej po takim samotnym weekendzie :)
może na dodatek uda mu się wziąć w pt wolne i wyskoczymy na jakiś walentynowy obiad :) tiridiri :)
co do tych wszystkich soków, koktajli...ja to zapał mam jak zawsze do wszystkiego...gorzej z wykonamiem :P
haa mąż dzwoni do tesciowej, bo mamy nieodebrane połączenia i slysze "dzwoniłam do Was rano chcialam sobie z A. pogadac" nooo ja jej dam :P niestety mnie nie było ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836827 przez Przedszkolanka
Agnilla napisał:

ej to ja tez moge opylić włosy :lol:
a wiecie jaka dumna jestem :) bo mąz niedawno wrócił z pracy, wyprzytulał i powiedział, ze wszyscu mu zony zazdroszczą, bo codziennie w te ciężkie dni wchodził do pracy z torba pełna jedzenia :) a oni musieli sami albo coś zamawiali :) a ja i jogurcik i owocki i kanapeczki i coś słodkeigo wrzucałam mu tam codziennie :) a jak wrócił to znowu z kopa dostałam, nooo już mi lepiej po takim samotnym weekendzie :)
może na dodatek uda mu się wziąć w pt wolne i wyskoczymy na jakiś walentynowy obiad :) tiridiri :)
co do tych wszystkich soków, koktajli...ja to zapał mam jak zawsze do wszystkiego...gorzej z wykonamiem :P
haa mąż dzwoni do tesciowej, bo mamy nieodebrane połączenia i slysze "dzwoniłam do Was rano chcialam sobie z A. pogadac" nooo ja jej dam :P niestety mnie nie było ;)


Agnilla ja tak samo robię!! :) zawsze kanapeczki, coś słodkiego, zdrowego, pomidorki czy orzeszki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836839 przez gwiazdka2014
ooooo jakie kochane żonki :P

Może się czegoś od was naucze :P moj nie lubi brać kanapek do pracy, je w niej zupe, a rano sniadanko :P

Jak wasze teściowe zareagowały na maluszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836885 przez Asiaa
ostatnio nie robię nic innego tylko Was nadrabiam :P bo ciężko odpowiadać z telefonu po przeczytaniu kilka stron :silly:

Agni fajne zestawienie brzuszków :)

Chudzinka udanego wyjazdu do rodziców

Ula córa ma niezłe włosy :ohmy:

Julka super że wszystko ok na wizycie, jeszcze trochę i już więcej będzie widać i przede wszystkim słychać :)

Przepraszam ale nie pamiętam co komu chciałam odpisać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836931 przez ulka1983
Julka zobaczymy za parę miesięcy czy kalendarz nie kłamie ;) chyba już spokojniejsza jesteś po wizycie :) dobre wieści :kiss:

Porto jak kalendarz potwierdził to musi tak być :lol:

Gwiazdka o ile pamiętam to chciałaś żeby był chłopiec :S widzisz wszystko ok :kiss: nie martw się więcej na zapas :blink:

Julaa albo chłopiec albo dziewczynka :lol:

Ada to wiesz już kiedy działać na chłopczyka ;) owocnych staranek :kiss: a jak już dzidzia będzie to przypomnij mężowi o jego wyśnionych obowiązkach :lol: :blink:

Asia kalendarz chiński ma 28 dni czyli by się zgadzało że dziewczynka :) do porodu niedaleko wszystko będzie jasne :)

Dag wiedziałam że w 100 % się nie będzie zgadzać :silly: ale i tak dużo dziewczynom się sprawdziło ;)

dziewczyny tak te wasze suwaczki zasuwają że szok :cheer: niedługo będziecie rodzić a to znaczy że będzie wymiana miejscówek :lol: może te starsze koleżanki wreszcie się załapią :lol:

Ferri to zapłodnienie już było B)

Agni mój mąż też ma przeszło 30 km do pracy i często po 16 godzin pracuje :(

Aggi ale mnie ubawiłaś z tymi oczami :lol:

Emma teraz się sprawdzi ;) mnie też piersiątka bolały po owu ;)

Przedszkolanka Asiaa dziękuję w imieniu córeczki :)

Gwiazdka nie wiem :unsure: szkoda mi je obcinać chyba się poryczę jak do tego
dojdzie :( :blush:

ale się u nas zdrowo zrobiło :lol: tak trzymać dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836938 przez Porto1987
To ja się melduję z patologii ciąży. niestety szyjka stanowczo za krótka i mamy skurcze. Leżę pod kroplówką na wyciszenie skurczy. Zobaczymy jak będzie rano.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836949 przez Asia K
Porto - łapaj buziole :kiss: :kiss: :kiss: bedzie dobrze obaczysz :)

Ulka - piekne włosy , szkoda je obcinac ale pamietam ze jak bylam mala tez mialam długie wlosy i baaaaaaaaaaaaaardzo chcialam je sciac - wszyscy mi odradzali , ale to tylko ja mialam problem z ich myciem , czesaniem i ukladaniem dlatego postawilam na swoim i nigdy nie zalowałam , tak wiec posłuchaj sie córki :D

Przedszkolanka - oni pisza na testach - wykrywa 6 dniowa ciaze co oznacza 6 dni od zagniezdzenia, a to moze nastapic 4-6 dni po owu czyli masz 10-12 dni po owu nie wczesniej!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836960 przez ann-sunshine
Porto mam nadzieje ze kroplowka zadzialala i jeszcze troche polezysz w dwupaku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836977 przez Agnilla
o kurczę, Porto lez, odpoczywaj i sciskaj nogi :) trzymamy kciuki :kiss:
mnie od wczoraj męcza jakis głupie skurcze z prawej strony, podejrzewam, że to co zaplanowałam na dziś skonczy sie wylegiwaniem z nospa :/
takie piekne słońce wczoraj, a dzis leje :angry:
Ulka, jak byłam mała i gruba :P to mi tata namietnie fundowal fryzjera "żebys sie nie pociła" :P dla mnie marzeniem było miec włosy za uszy :P ale teraz kurna jakie mam grube, mocne, serio. miałam w swoim zyciu epizody z dlugimi, a teraz i tak najlepiej czuje sie w krótkich :)
co do testów, to ja ciązowy robiłam rowne 12 dni po owu, ze względu na to, że brałam leki i musiałam wiedzieć co dalej, kreska druga była tak blada...jeśli nie ma ciśnienia, to potwierdzam, ze lepiej testowac później i mieć pewność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836986 przez monique1983
Porto - trzymamy kciuki i pozdrawiamy cieplutko, trzymaj się dziewczyno, a raczej trzymajcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836989 przez Porto1987
kurde ta kroplówka nigdy nie zleci. Pod koniec kroplówki będzie ktg. Jak kroplówka da radę, to będziemy próbować przejść na tabletki. USG wszystko w normie, a mała wczoraj nakryła się nogami i tyle było z podgladania :P oj chyba będzie złośliwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837002 przez gwiazdka2014
Potra trzymamy kciuki, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837006 przez ferritka
Porto, 3maj się i jak Agni piszę nózie w ixa i nie puszczaj, zresztą pogoda się sru to co na zimno będzie się Dziecie cisło :kiss: :kiss: :kiss:

co ja Wam miałam?

Ty jakie zapłodnienie było już :S :S :S :blush: :blush: bo nie złapałam wątka :lol: :lol:

u mnie dzisiaj pada. może sobie w ciuchach posprzątam generalnie hmmmmm :unsure: :unsure:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl