BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 tygodni temu #869856 przez Anisia81
Witam niedzielnie ;)

Dziękuję za cieplutkie przywitanie.

ferri trzymam kciukaski bedzie dobrze na pewno :blink:

Mnie dzisiaj bolą jajniki heh śluz płodny ale bardziej liczę na test hehe z obserwacji śluzu nic się nie wymłodziło tak się zastanawiam może trosze za póżno celowaliśmy albo za wcześnie hmmm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869875 przez Asiaa
Anisia witaj :)

Ferri oczywiście że trzymamy kciuki! Na pewno wszystko będzie ok!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869886 przez Pinezka
Ferri - odpoczywaj i trzymam kciuki :*

Anisia - witaj :side: kilka nas tu jeszcze na placu boju jest, razem zawsze razniej :blink:

Nakupilam wczoraj mnostwo roslinek i teraz kombinuje, jak je na moim malym balkonie zmiescic :P Piekne slonce dzis u mnie, az chce sie zyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869894 przez gwiazdka2014
Hejka dziewczyny

u mnie dziś też piękna pogoda. Jak chodzę głowa mnie boli wiec siedzę w domu.

Jakoś udało mi się posprzątać kuchnie. Zrobiłam coś dla Ferr .... już jest u ciebie w domu przywiozłam :) Mężuś zrobi ci to tego kakao albo Inkę :) Kochana trzymaj się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869895 przez missyy
pozwolę się odezwać :)

Ferri Leż, odpoczywaj :kiss: :kiss: Wierzę, że jest ok. Sama miałam podobny problem. Na wkładce czysto, a jak dawałam luteinę to widziałam taki beżowo-brązowy śluz. Strasznie się zestresowałam i myślałam o najgorszym, pojechałam na IP i lekarz mnie uspokoił, że on nic nie widzi, a śluz jest normalny. Więc dziwił się skąd ja widzę takie "brudy" i że prawdopodobnie musiałam się zadrasnąć w czasie stosowania luteiny. Potem poszłam do ginki i powiedziała to samo i tylko dostałam dodatkową dawkę luteiny do zagojenia :blush: :blush:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869958 przez Anisia81
gwiazdka 2014 pysznie wygląda to ciacho :blink:

Dziewczynki właśnie zrobiłam tesciora są 2 krechy więc dzisiaj działamy hehehe. Troszkę mnie to dziwi bo mam 10 dc a zawsze myślałam ze to w 12 13 hmm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #869975 przez Asia K
Anisia ale foto nam zapodaj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869995 przez ulka1983
hej dziewczyny :) jaki spokój w domu ale tylko do wieczora bo już teście wracają :silly: fajna pogoda to rozłożyliśmy dzisiaj córeczkom trampolinę będzie cisza w domu i namiar energii spalą :lol:

Feffi no co Ty nam takiego stracha napędzasz :ohmy: kciuki trzymamy oby było tak jak mówią dziewczyny że to normalne :kiss: o doczytałam że trochę się przeforsowałaś to tak jak było u Julki mam nadzieję że też skończy się na strachu :kiss:

Emma myślę że jutro się sprawa wyjaśni ale czuję że @ niestety nadchodzi :(

Betka och kusi jak cholerka a trafić ciężko :( u mnie dzisiaj tempka spadła to chyba @ nadchodzi :dry: zastanawiam się nad dodatkowymi badaniami bo jakoś nie mieliśmy wcześniej problemów z zajściem w ciążę bo pierwsza trafiona za pierwszym a druga za trzecim razem i wtedy nie miałam pojęcia kiedy dokładnie miałam owulkę domyślałam się tylko tak plus
minus :S no nic trzeba czekać :silly:

Gosia moja lezie francowata niestety bo brązowy śluz już się pokazuje :dry: a jak u Ciebie na froncie :unsure:

Anisia witaj :) jak będą malinki to pochwal się :S ja zamawiam po 60 żeby zaoszczędzić na przesyłce już zużyłam 120 i chyba jutro będę zamawiać następne :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870021 przez emma
czesc, dziewczyny!

Ferri, mysl pozytywnie, bo tak jak dziewczyny pisza, niemal kazda miala plamienia, a potem sie wszystko unormowalo. dbaj o was! moze mialo wplyw zmiejszenie dawki leku, a teraz juz bedzie wszystko dobrze! tez trzymam kciuki! sciskam! :kiss:

Ula, gdybym ja sie sugerowala temperatura, to nigdy bym nie zaszla, powiem tylko, ze po owulacji mialam 34 stopnie! :ohmy: (chyba najnizsza w zyciu) i nadal zylam :silly: trzymam kciuki, a gdyby nie, to dawaj adres i wiesiek leci :lol:.

jutro odbieram wynik piatkowej bety, mam nadzieje, ze cosik tam uroslo :) a pojutrze ide do swojej pani dr (w sumie tez Cud :lol:), wysylajcie pozytywne fluidy, bo niby to dla mnie nie pierwszyzna, ale boje sie bardziej niz jak trwalam w blogostanie nieswiadomosci ;).

dobrej nocy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #870022 przez betka81
Witam się i ja:)

Ferri i jak tam? Jest lepiej po dwóch dniach odpoczynku? A paluszki cały czas krosujemy...

Gosia a jak u Ciebie bo chyba też jakoś powinnaś już kończyć cykl tak jak Ula. Mam nadzieję, że @ jeszcze nie ma i nie będzie.

Anisia z owulką czasem różnie bywa wydaje nam się, że to to a czasem i tak potrafi nas zaskoczyć i się przesunąć. Ale jak dziś maliny to działaj dziś i później wypadałaby jeszcze poprawić dla pewności :blink:
No i zdjęcie testa obowiązkowo :lol:

Ula jak teściowie wracają to rzeczywiście koniec cudownych chwil spokoju, ciszy i wolności.
Kurcze! Szkoda, że @ już jedną nogą u Ciebie gości. Przykro mi bo tak jakoś z sentymentu Ci kibicuje bo Ty też w trzecie i w synka celujesz. U mnie pierwsza była zupełnie nieplanowana a druga, mąż się śmieje, że wystarczy mnie dotknąć i już w ciąży jestem. Iguśka trafiona w pierwszym cyklu, tylko pomyśleliśmy o tym, że czas na dziecko i jest. Ale jak Was podczytuje to jednak z trzecim może nie być tak kolorowo.
Jak uważasz, że potrzebne dodatkowe badania to lepiej zrobić niż później pluć sobie w brodę.
Moja koleżanka z pracy zaszła teraz w ciążę po 7 miesiącach starań. A z pierwszym wpadli i też myślała, że pójdzie im raz dwa i już. Tak więc mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki. :lol: :lol:

A i jeszcze mam pytanie. Ostatnio zaopatrzyłam się w Wiesiołek bo z moim śluzem jest kiepskawo. Jak byłam młodsza było go o wiele więcej a teraz.... :unsure:
No więc jak go brać, po ile tabletek i czy po posiłku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870044 przez gwiazdka2014
Hej

FERR???

Ja mam stresa jutro idę z wynikami do gina. Ciekawe co mi powie? Może zobaczę maluszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870074 przez Agnilla
jak zrobi Ci usg to na pewno go zobaczysz :) pozazdroscilam Ci i za 10 min wyciagam drozdzowke z malinami i kruszonka z piekarnika ;)
Zapomnialam przywitac sie z nowa kolezanka :) jutro rano pobudka, musze zalatwic kilka spraw i wracam szykowac pokoj, bo maz wkracza z malowaniem po pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870088 przez ulka1983
Emma no to wiesiek mógłby lecieć adres podam na priva :blush: bo @ coraz bardziej się rozkręca czyli jutro 1 dc zobaczymy na pewno trafiony :blink:

Betka dzięki :kiss: póki co to podchodzę do tego wszystkiego na luzie :silly: chyba muszę jeszcze trochę poczekać w kolejce :S ale póki co kolejeczka ruszyła na nowo i Emma swój przydział dostała to nie jest źle dla nas też coś będzie :blink: obrączka mi pokazuje jeszcze synusia więc luzik :lol:

Gosia a Ty w kulki lecisz :unsure: dawaj znaka co u Ciebie :S

Agni szykuj pokoik bo rzeczywiście Pola już niedługo się w nim pojawi :)
27 tydzień :ohmy:

meldunek uaktualniłam @ przylazła wieczorem więc jutro 1 dc :lol: nie poddajemy się walczymy dalej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870092 przez Agnilla
Ula....pierwszy dzien 28tc :ohmy:
maz mi wczoraj kazal spakwoac walizke do szpitala ;) smialam sie, ale potem sobie mysle co mi szkodzi, walizka sobie moze stac przeciez. on mowi, ze ostatecznie mam mu dac liste, ze jak mnie zawiezie do szpitala to wroci do domu mnie spakowac...zrobie to sama :P
walcz walcz, przy dobrych wiatrach urodzisz w styczniu na 30 urodziny cioci Agi :lol:
dobrej nocy laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870099 przez ulka1983
Agni pokój torba :ohmy: już Polę widać za zakrętem :lol: na 30 urodziny w styczniu mówisz może być :lol: byle by śniegu po pas nie było ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl