BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 tygodni temu #870106 przez gosia28
Ula jestem, dzień zleciał szybciutko, teraz wróciliśmy z kina :side:

ale niestety jadę chyba z Tobą na jednym wózku bo mi też przez dzień się plamiło, a teraz to i już czerwono powoli się robi :S więc na to wygląda, że u mnie jutro też 1 dc a w zasadzie 1 dzień książy B)
o tyle dobrze, że nie tak jak ostatnio, że ja 1 @ przerobiłam, gdy Ty miałaś już drugą :laugh:
a twarzy to mi tak dawno nie wysypało, normalnie jako nastolatka czegoś takiego nie miałam :angry:

Agni wow nosz kurka faktycznie śmiga Ci ten czas w ciąży, jeszcze chwila i rodzisz :cheer:
ale oczywiście póki co czekamy na Asię ;)

dobranoc

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870136 przez Asia K
Bry :D

Czekamy , czekamy na Asie :lol:

Kurka - wy tez tak macie ze niby posprzatacie w domu , a na drugi dzien jest tak jak było :S czy tylko w moim domu tak jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870156 przez Ada2424
Witajcie :)

Ferri :unsure: :unsure:

Agni faktycznie Twoja ciąża szybciutko mija, jakiego koloru ściany wybraliście do pokoju dla Poli :unsure:

A ja czekam na robotników, mają być o 9 i robić wylewkę w łazience a od jutra ruszają z płytkami :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870228 przez majka1987gnoWlkp
Witam się z rana i ja:)
Asia K- no ja mam dokładnie tak samo jak Ty!! moge sprzątać nie wiem jak długo na następny dzień tą samą prace bym musiałą wykonać- tylko nie wiem czy ja jestem taka bałaganiara czy nikt nie szanuje mojej pracy:/ a najbardziej żmudne jest zbieranie Antonii zabawek. co ja pozbieram to 10 min już są na podłodze a ja tak nie lubie chodzić w laczkach:/ a wiecie jak boli jak się na klocek nadepnie???
ja teraz się zastanawiam jak rozplanować kase- chciałam kupić Tosi tapczanik kubuś żeby ją wyprowadzić z łóżeczka zanim maleństwo przyjdzie co by zazdrosna nie była a tu kurde święta za pasem:/

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870241 przez Agnilla
dzien dobry, ktos cos mowil o balaganie :angry: nie wiem po co sprzatam kuwa :angry:
hej hej, wy Pole zostawcie w spokoju ;) niech ona tam siedzi, a w maju zgodnie z umową zatrzymujemy czas :lol: ale serio, po Asi ja jestem :unsure: :ohmy: o nieeee, nie robmy jaj, sprawdziłam w meldunk u ijeszcze Domiśśś i Nati_olsztyn uffff ;) bo aż się zestresowałam :)
rano zawiozłam rodzicom do pracy kawałek ciasta, wyszło nienajgorsze, jestem ciekawa czy to po nim wczoraj wieczorem i dzis mam tanie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
zaliczylam juz piekarnie, lumpka....no bo po drodze byl ;) teraz czas na relaks i moze drzemke? ;)
Jurek, Ty tez mi prezent na 30-tke robisz? ;) nie ma problemu, ja takie prezenty przyjmuje :)
Ada, pokój Poli bedzie oryginalny, co bede sie wybijac ....szary :lol: identyko jak w duzym pokoju ;)
kurde, moj dziec ma adhd ujawniajace sie coraz bardziej, ale po kim to :unsure: listonosz tez taki nieporadny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870284 przez gosia28
Dzień dobry
Ja mam ze sprzątaniem tak samo :S

@ hula, ja jestem przytrzymana jakbym wczoraj popiła :S

Kupiłam nasiona, idę zaraz w grządki siać, może z tego chociaż jakieś plony będą

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870293 przez ferritka
bry;)

Gwiazdka, jesussssie ależ mi zrobiłaś przyjemność tą drożdżóką bo tak za mną chodzi że jak ją zobaczyłam to oblizałam cały monitor!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss:

dziewczynki, bardzo dziękuje za słowa otuchy, ja niestety przeleciałąm wujka gugla i dostałąm depresji i załamania nerwowego a potem ochrzan od Kręgla i ...zabronił mi wchodzić na neta :blush:
za to tu same dobre krzepiące słowa, fakt musi być cholerka dobrze.
dzisiaj o 20:30 jedziemy do kliniki zobaczyć co i jak, Dr Cud przyjmie nas i spojrzy żeby uspokoić skołatane myśli ...
dzisiaj u mnie spokój ,nic się nie dzieje, nawet cyc przestał boleć- no i to też powód żeby sobie schize wkręcić, więc no byle do wieczora....a jedyny objaw jaki mam to ssący żołądek i ..ból w lewej pachwinie, ale troszeczke wyżej, jakbm cały czas kolke miała :angry:

Agnii,fakt, zazdroszczę Ci tego 28 tyg, jesteś już na ostatniej prostej :kiss: :kiss:

Asia, wiesz co ten bałagan co się robi u Ciebie potem w nocy do mnie przychodzi i szaleje :dry:

Gosia, fak..mysdlałam że już nie przyjdzie do Ciebie :( :(
a kiedy ciśniesz na tą sławną wizytę? czy przegapiłam ją??

Sciskam Was wszystkie dam znać po wizycie, póki co idę się umartwiać :( :(

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870312 przez moofka
Ferri masz zakaz umartwiania się! wszystko będzie dobrze :kiss: a Kręglowi należy się forumowy medal za danie Ci bana na czytanie bzdur w necie :)

Asia a u Ciebie cisza spokój nic a nic zero objawów? u mnie czasami po sprzątaniu jest większy bałagan niż przed, to dopiero wyczyn :S

u mnie też chyba @ trwa ale jakaś taka jakby niepodobna do poprzednich, zbyt lajtowa :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870349 przez aggi
Cześć :) Weekend i po weekendzie ;) Minął nie wiadomo gdzie.
Dzisiaj piękna pogoda, zaraz zabieram się za pranie, a tak to dzisiaj
poleżakuję sobie :S


gosia z tego co mi wiadomo to Ty w najgorszym wypadku wskakujesz za mnie lub Ann w sierpniu :S więc weź nie smęć że nie wiadomo do którego roku kochana :S masz dwie miejscówy murowane 'jakby co' B)

Anisia trzymamy kciuki! jakbyś miała jakieś pytania to wal śmiało :)

Ann to Natalka od małego ma charakterek :D

Ferri przeca musi być wsio OK nie ma innej opcji :kiss: :kiss: :kiss: no i Kręgiel ma rację, na jeża pójdziesz za to czytanie głupot! :ohmy:

Agni a wiesz że jak szybko klikasz na Polę to ona się obraca ? :P wmawianie cukrzycy jest dobrym sposobem żeby się ograniczyć :D Chyba też tak będę musiała zrobić :S co wyszukałaś w lumpku fajnego??? Ja ostatnio byłam w jednym ale mogiła, ceny takie że lepiej nowe rzeczy kupić :S

gwiazdka mmm ale pysznie wygląda :ohmy:

betka powinno się brać 1500-3000mg dziennie. ja brałam 2 x dziennie rano i wieczorem po 1500mg (zależy jakie masz duże tabletki - ile mg, bo mi wychodziły po 3 rano i 3 wieczorem). od 1dc do owulacji, a potem odstawiasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870352 przez Asia K
Ferri - to ty przypomnij sobie ze zasada jest by googlaka nie czytac :P
Czekam na wiesci co tam u dr cuda , ale wierze ze tylko dobre wiadomosci przyniesiesz :kiss:

Moof - u mnie nic a nic sie nie dzieje - z jednej strony chcialabym miec to za sobą , a z drugiej strony jeszcze tyle mam do zrobienia w domciu :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870353 przez gosia28
ferr kurka no przyszła, ale i tak jestem zadowolona bo ten cykl krótszy bo 29-dniowy to zawsze krótszy czas schizowania :dry:
kiedy jadę? hm, mam szczerą ochotę pieprznąć tym wszystkim raz na zawsze i wyłączyć się całkowicie, pogodzić z tym, że nie jest mi to pisane...
miałam jechać w tym cyklu co się skończył, ale jaja wyszły ze skierowaniem, poza tym czytałam opinie o tym miejscu i różnie piszą, a do Krakowa to jestem umówiona na lipca :S
i ostatecznie nie wiem co robić.

o i dzwoniła właśnie do mnie moja dobra koleżanka, kupę czasu się nie widziałyśmy, końcem kwietnia rodzi... cieszę się, ale jednocześnie jeszcze bardziej mnie to przytłacza B)

trzymam kciuki bardzo mocno za najlepsze wieści z wizyty :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870360 przez Asia K
Gosia - ale opiniami nie mozesz sie sugerowac bo o kazdej przychodni , czy lekarzu beda i negatywne opinie i pozytywne. Wiec jak nie spróbujesz sama to nie bedziesz wiedziala :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870363 przez Domiśśś
Asia ja mam tak samo... z jednej strony chce zeby to bylo juz a z drugiej mam cykora...

Gosia a gdzie do krk jeśli mozna wiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870369 przez majka1987gnoWlkp
laski mam prośbę- moja kuzynka pisze licencjat z pielęgniarstwa i do statystyk potrzeba wypełnić ankiete- dokładnie 5 min! prosze weźcie wypełnijcie
www.interankiety.pl/interankieta/a9dc460...5a9db841ea455960.xml
dotyczy samobadania piersi

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870374 przez Asia K
Majka - wypełnione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl