BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 tygodni temu #870954 przez meli1990
ja dowiedziałam się od położnej po urodzeniu że z żelazem powinno się zażywać kwas foliowy żeby się lepiej żelazo przyswajało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871066 przez Agnilla
która mi czas ukradła, nooo przyznać się :angry: kuwa nie wyrabiam sie z niczym a balaganw domu mnei dobija.niech ta szafa przyjedize, bo moj salon wyglada jak lumpeks :D
lece pranie wieszac, szykowac obiad i na szkole rodzenia i zas dzien w plecy, jutro i pojutrze to samo a w pt...juz nie pamietam co jest w piatek :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871150 przez gwiazdka2014
A u mnie dziś była burza, a teraz ciemno za oknem. Szczerze to nie przepadam za taką pogodą.

Przyznam się bez bicia ze zjadłam naleśnika z nitellą i truskawkami - na kolacje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871183 przez Pinezka
Ferri - piekny groszek :woohoo:

Majka - tez wypelnilam ankietke

Dziewczyny, dzis po raz pierwszy od dluzszego czasu mialam sen z dzieckiem w roli glownej, czy raczej dziecmi, bo mi sie snilo, ze trojaczki urodzilam :cheer: - dwoch chlopcow i dziewczynke :lol: Jednego z synkow trzymalam naguskiego na brzuchu i karmilam, pamietam, ze byl taki mieciutki i cieply w dotyku :side: A mezu juz obok z kolejnym do karmienia czekal. Bardzo realistyczny sen, wzbudzil de mnie duza tesknote :S

Ech, mam nadzieje, ze niedlugo sie uda :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871202 przez monique1983
Ferri - no wiedziałam, że będzie dobrze, ale urósł groszek :)

Dziewczyny padam dzisiaj, przebiegłam 7,5 km, a wieczorem zachciało mi się jeszcze piec :angry:

Tarta z malinami i kremem mascarpone, częstujcie się :)

zmniejszacz.pl/zdjecie/123/105130_20140408_200303.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871247 przez gwiazdka2014
Pinezka trzymam kciuki aby sen się spełnił :)
Moni takie ciasto na nic nam dajesz?

Mija mama dzwoniła 30min gadała masakra jak mnie teraz boli głowa :-/ nie dowie się jeszcze o Balbinku bo mnie zameczy.

Idę spać buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871252 przez Ada2424
Ale mam dzisiaj kijowy dzień :angry: zbliża mi się @ i już mam gorsze samopoczucie do tego wszystko mnie denerwuje. Mieli nam dzis zacząć kłaść płytki ale wylewka powoli schnie i nie dało rady, jutro pewnie też nic z tego nie będzie bo mało co od rana podeschła i chodze zła jak osa przez to bo 2 dni zmarnowane,wstaje po 7 bo na 8 przyjezdzaja robotniki a tu dupa robota stoi w miejscu :dry: mialam nadzieje ze na swieta bedziemy miec w koncu cala lazienke zrobiona a tu wychodzi na to ze moge zapomniec grrr :angry:

Ferri ciesze sie ze wsio ok z groszkiem :)

Monique ciacho wyglada pysznie :)

Pinezka a to Ci sen fajowy :blink: mi sie dziś śniły 3 biegające myszy, jedna taka wielka i gruba i dwie małe przy niej, co za głupoty do głowy mi przychodza to ja nie wiem :P

Agni jak było na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia? Opowiadaj :side:

Coś jeszcze chciałam ale nie pamietam co, klade sie spac bo padam, kicham, smarkam i oczy mnie pieka :dry: to sobie troche pomarudzilam, ale musialam no wybaczcie :blink:
Dobranoc.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871259 przez betka81
Hej :laugh:
O dziś niewiele do nadrabiania :lol:

Portona początku tego czasu jest naprawdę niewiele ale dasz radę. Z kolkami nie pomogę bo moje dziewczynki nie miały. To ładnie jak Zuzanka przybiera na wadze i obowiązkowo podrzuć jakieś zdjęcia. ja tak kocham oglądać takie malutkie słodziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Agnilla wcale sobie nie grabie :P przecież powiedziałam,że ku Twojemu niezadowoleniu ale dla mnie mógłby być już sierpień bo ja bym chciała już zacząć staranka... I możesz sobie na mnie krzyczeć :unsure:
I pochwal się jak było na pierwszych zajęciach

Gwiazdka chodziło Ci o to, że Majka ma więcej kasy. No więc jak jesteś na zwolnieniu 100% to dostajesz całą pensję i ZUS płaci Ci jeszcze za soboty więc to wychodzi o jakieś 200-300 zł więcej na miesiąc. Dlatego jak możesz to się opłaca iść w ciąży na zwolnienie. Tak było u mnie :side:

Pinezka sen super oby się spełnił. I głowa do góry w końcu jak się walczy to musi się udać co nie? Ale trojaczki duuuuuże wyzwanie. Szczerze to ja mimo, że mam już dwójkę to nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji chyba usiadła i beczała. Bo przy jednym dziecku jest tyle do ogarnięcia a przy trójce :ohmy:

A umnie nie wiem co się dzieje.... Zasypiam ostatnio codziennie jak usypiam Igę tzn nawet przed nią około 19.30 :cheer: normalnie padam ze zmęczenia.
I co najważniejsze jutro zaczyna się kolejny cykl bo @ już się lekko pokazuje i to mnie cieszy bo to o jeden cykl bliżej do staranek :woohoo: :side: :woohoo: Kurcze, jednak ten czas szybciutko leci, Jeszcze 4 cykle i działamy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871264 przez ulka1983
hej :) u mnie w końcu ruszyło dziś 1 dc :side:

Feer super że jednak fałszywy alarm :kiss: trzymamy kciuki za małego kręgielka :kiss:

Porto pewnie że pamiętamy o Was :kiss: fajnie że chociaż na chwilkę wpadniesz do nas :) kolki :ohmy: współczuję Wam :( próbowaliście jakieś krople

Ann :ohmy: no co Ty ja tak do żartu mówiłam nie na poważnie :P a jak mężulek zatęskni to już miodzio będzie ;)

Aggi dzięki za foto :kiss: już prześwietliłam stronę i powiem Ci że tu od razu było widać że chłopak będzie ;) zobaczymy kiedy ja utrafię swojego :P

Gwiazdka ale o co chodzi bo nie kumam :cheer:

Pinezka nie wiem czy pamiętasz ale mi się śniło że urodziłam pięcioraczki B) pewnie że się uda :kiss:

Moni nie kuś bo ja nie biegam i kg mi się odkładają :

Betka zasuwa ten czas że cho cho ;)

ciekawe co u naszej Chudzinki dawno się nie odzywała :S

Julka sukienkę już masz :unsure: bo nie chwalisz się :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871272 przez Pinezka
Monique, zapodaj przepis na to ciasto, z mascapone to pyszne musi byc :side:

Gwiazdka - mi sie buldozki bardzo podobaja, ale jak sie poza domem przebywa 10 godzin dziennie, to ciezko psa skazywac na samotnosc i zaciskanie pecherza. Naprawde ta rasa tak strasznie chrapie?

Porto - Czekamy na zdjecia malutkiej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871279 przez gosia28
hejoł

ferr weszłam rano, groszka uwidziałam cudownego, wiedziałam że tak będzie :)

Porto włacha poka zdjęcia Zuzinki :side:
mam nadzieję, że się szybko uporasz z kolkami :kiss:

Ula jednak do Ciebie też przylazła :dry:

pyszne rzeczy widziałam kogo pominęłam to przepraszam, pozdrawiam Was i buziakuję :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871304 przez Agnilla
o kurczaki, pierwsza jestem :) mam dzis full roboty, wiec siadam szybko bo na 10:45 umowilam Pole do pana doktora, bo mnie stres zje. cos tam sie rusza, ale to co bylo wczesniej a teraz...same pamietacie jak Wam pisalam, ze ma adhd i nie wiem po kim :) a teraz to leser taki, czysty stary :P
no nic uciekam, bo czas leci, a po lekarzu do rodzicow jade. oh ten tydz to mi przelecial juz przez rece, oby maj i czerwiec takie nie byly bo zaraz faktycznie bede szla na porodowke :P
a co do szkoly rodzenia bylysmy ponad 2 godz :) wiekszosc spraw organizacyjnych, ogolne tematy, kilka cwiczen i za tydz kolejne lekcje :)
milego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871327 przez gwiazdka2014
Ula nie wiem czego nie rozumiesz :P
Pinezka tak, nasz ma 9 mcy :) dziś rano myślałam ze to Michal chrapie a to Pix tak dawał.kolo nas mieszka juz dorosly buldog i chrapie nawet jak chodzi. mój Pix potrzebuje non stop uwagi chce się bawić, przynosi zabawki. Szalony malec. Sadze ze chrapanie sie u niego rozkręci, kwestia wieku.
Agnilla daj znać po wizycie jak z Pola.
Porto właśnie chcemy sweet focie Zuzy :):):):)
Ja dalej w łóżku, plan na dziś odkurzanie i umycie podłóg :) a jutro jadę do siostry do salonu, zrobi mi nowe rzęsy. Dziewczyny jaka to wygoda :) polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871354 przez ann-sunshine
Dzien dobry

Moje dziecko jak tylko wstanie to wola: idziemy buju buju, a tu taka beznadziejna pogoda, wieje buuuuu.

Cholerka kolejna malpa? Ktora w kolejce za Aski jest? Zaklepane juz, czy bitwa sie dopiero rozegra?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871355 przez emma
czesc!

Ferri, ciesze sie bardzo, ze wszystko dobrze u was! wow, zaraz juz 10 tydzien masz! rewelacja! :lol:

Ann, zazdroszcze spacerow po plazy! :laugh:

Ula, Wiesiek polecial wczoraj rano z priorytetem :lol: nachuchane! :kiss:
U mnie beta z piatku 709, wczoraj bylam na badaniu, widzialam groszka, ciaza potwierdzona, w macicy (pieknie zacerowanej ;)), wiec wszystko w porzadku!

Dziekuje za kciuki tym, co trzymali! :)

dobrego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl