BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #870694 przez betka81
Ferritka bardzo się cieszę i ściskam z radości. A widzisz mówiły Ci wszystkie, że musi być dobrze i tak ma być... Groszek pięknie duży i już prawie 2 cm super :cheer:
A no i z tego profila to pewnie cały Kręgiel jak się :P patrzy


Dobranoc bo padam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870725 przez Porto1987
Bry dzień B)

Pamięta mnie ktoś tu jeszcze?

Wybaczcie ale nie jestem z Wami na bieżąco. Nie mam czasu zbytnio dla siebie :( walczymy z kolkami a jest to dla mnie ciężki temat :( :( :( Pokarmu chyba mam trochę więcej, bo już mniej dokarmiam butelką. No i w końcu rozmiar 56 jest już akurat, widać że rośnie. Waga też fajna, bo 3810 g i w tydzień przybyło 290 g :)

Dziewczynki pozdrawiam Was gorąco i trzymam za Was kciuki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870731 przez Agnilla
Dzień dobry! tzn dobry to sie okaze, ciezkie popoludnie wczoraj mialam. po obiedzie myslalam, ze mi brzuch peknie, poszlismy na spacer i ledwo szlam. wzielam nospe, polozylam sie to mnie cos w plecach bolało i ciagnelo w półdupek. nie wiem jak bli rwa :dry:
dzis musze nadrobic wczorajsza i dzisiejsza robote, a na 18:00 mamy pierwsza lekcje w szkole rodzenia. ciesze sie i zarazem mam cykora, bo jak juz szkola rodzenia, tzn, ze idziemy juz z górki :ohmy: Betka, grabisz sobie ;)
kurde, mloda mi sie bardzo malo rusza :( moze moja niedyspozycja wczorajsza i na nia przeszla :unsure:
Ferri, dobrze żeś spokojniejsza! dbaj o grocha a okna jak tkniesz to Cie dorwe :angry: ja w ksiazy nie umyla ani jednego okna, w salonie tylko szyby na Boze Narodzenie, wiec jak bedziemy je myc na wiosne to maz bedzie mial ostry pierwszy raz z nimi :lol:
Porto, czymaj sie tam mocno, masuj brzuszek i wygoń te nieszczęsne kolki!
miłego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870745 przez ann-sunshine
Ferri hurra!!!!!

Porto jeszcze troszke i kolki przejda i bedzie lepiej. Brzuszek nauczy sie trawic i bolu nie bedzie. Przesylam dobrw fluidy.

Ula, nie wracac, wracac, juz jest dobrze. Mezu dba o nas i nawet kotem sie zajmie :ohmy:

Agni wczoraj wyciagneli mnie na dlugi spacer. Jak sie polozylam tak myslalam ze nie wstane bo mi posladek rozerwie. Jak dla mnie to wysilkowy bol. Tak jak zakwasy. Jak rozchodzilam to jakos kustykalam do konca dnia. Dzis lepiej. Do kolejnego spaceru pewnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870762 przez Asia K
Bry :D

Ulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agni - mi lekarz powiedzial ze dzieci tak jak dorosli - maja lepsze i gorsze dni - beda sie bardziej ruszały a w inny dzien mniej :)

Ferri - no i super - wszystkie tu ci to mówiłysmy :kiss: teraz odpoczywaj i kregiel niech sprzata, pierze gotuje a ty mozesz conajwyzej paluszek nadwyrezyc by mu pokazywac co i jak :lol:

Porto - tak jak Ann mówiła - niedługo to przejdzie . A jak tam mezulek z córeczką sie dogaduje :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870780 przez ferritka
berek :lol: :lol:

Dziewczynki, włąśnie wiecie nie chce Wam słodzić, na tym wątku na staraczkach czy na moich miss listopada, ale Kręgiel przysiadł do lektury i poczytał i powiedział , że mogę forum czytać bo tu żadna nie powiedziała że to coś może się złego dziać, tylko podtrzymała na duchu i kazała nie panikować :lol: :lol: no więc no macie aprobatę Kręgla :kiss: :kiss:

Portooooo, kochana pewnie, że pamiętamy, przecież jesteś tu moją parą :kiss: :kiss:
za to jak pięknie nasza Księżniczka przybiera fju fju , kolki oj to nie wiem jak Ci pomóc ale przesyłam Ci siłe i energię żeby ten czas cięzki przetrwać :kiss: :kiss: :kiss:

Betka, no miałam Ci coś napisać ale mi uleciało :S niech no mi się tylko przypomni :lol: :lol:

idę robić się na bóstwo - czyli włos przeczesać i krem na twarz i jadę na taras do rodziców , na słoneczkoooooo B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870848 przez gwiazdka2014
hejka

ale mi się nic nie chce. Wczoraj jakiś błąd mi na forum wyskoczył i nie mogła zobaczyć czy Ferr napisała - sie wkurzyłam. Ferr teraz to ty już w stronę okien to nawet nie patrz.

Zaraz wstaje włączam pranie, wyciągam mięso z zamrażarki. Złożę wysuszone pranie. Zrobię jeszcze ekstrakt waniliowy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870865 przez majka1987gnoWlkp
bry sie z Wami i ja:)
Porto a moze zmien mleko którym dokarmiasz. mojej psióły mała iała problemy do póki nie przeszła na mleko Eufemil czy jakos tak:/ próbuj. a na ilość mleka w cycusiach polecam herbatke laktacyjną z herbapolu chyba- paskudna ale poczujesz różńice:)
ferri no to dobrze że dobrze:)
ja powoli się zbieram póki nie pada bo zapowiadają i lece na zakupy:D
nie ma co być na zwolnieniu chorobowym dobrze wychodzi w ciązy!! dostałąm 250 zł więcej niż normalnie- ide wydać ^^
a dziś na obiad faszerowane pieczarki :D co wy na to?? bo kurde pieczarki za 3 zł/kg kupiłam piękne świerze i duże:D tylko stać przy patelni mi się nie chce:/ trzeba coś wymyślić :)
miłego popołudnia

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870866 przez majka1987gnoWlkp
bry sie z Wami i ja:)
Porto a moze zmien mleko którym dokarmiasz. mojej psióły mała iała problemy do póki nie przeszła na mleko Eufemil czy jakos tak:/ próbuj. a na ilość mleka w cycusiach polecam herbatke laktacyjną z herbapolu chyba- paskudna ale poczujesz różńice:)
ferri no to dobrze że dobrze:)
ja powoli się zbieram póki nie pada bo zapowiadają i lece na zakupy:D
nie ma co być na zwolnieniu chorobowym dobrze wychodzi w ciązy!! dostałąm 250 zł więcej niż normalnie- ide wydać ^^
a dziś na obiad faszerowane pieczarki :D co wy na to?? bo kurde pieczarki za 3 zł/kg kupiłam piękne świerze i duże:D tylko stać przy patelni mi się nie chce:/ trzeba coś wymyślić :)
miłego popołudnia

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870868 przez Asiaa
Ferri :kiss: wiedziałam że na strachu się skończy :) świetnie że Groszek ma się bardzo dobrze! :) Nie martw się więcej i nie stresuj dziecia :silly: :)

Aggi zakupy pierwsza klasa :)

Gwiazdka widocznie Twoje maleństwo jest skryte jak Ty :silly: i nie chce pokazać co ma między nogami bo wtedy matka zasypie je rzeczami :laugh: Najważniejsze że wsio ok :)

Porto trzymajcie się i pogońcie te kolki raz a dobrze ;)

Ann :) i oby tak dalej miło i spokojnie czas upływał :) może "zakwasy" już nie będą się pojawiały jak organizm przyzwyczai się do dłuższych spacerów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870878 przez aggi
Cześć :) Ale dziś słonko świeci!
Zaraz idę robić muffiny czekoladowe :S
mam ochotę w końcu coś upichcić :blush:


Kaś no najlepiej by chyba było cały cykl przetestować bo u Ciebie może się podziać na tych testach :)

Ulka znalazłam moje kartki z testami :P i te szczęśliwe też :) Pytałaś o przepis na chłopaka :silly: i mówiłam kiedyś że jak znajdę to zamieszczę :) No więc ja zazwyczaj miałam 32dniowe cykle. W tym trafionym miałam trzy dni gdy testy pokazywały niby dwie kreski, ale wcale nie były tak samo intensywne - dziewczyny nawet tu twierdziły że owu mogło nie być i też tak myślałam. Było to 17,18,19dc. Przytulanie było tylko wieczorem 18 i popołudniu 19dc :) wcześniej i później testy pokazywały tylko jedną kreskę. Mam nadzieję że coś dojrzysz na foto :) w całym cyklu też było malutko przytulań w sumie. Brałam Kwas Foliowy (KF), Castagnus (C) i Wiesiołek (W) tak jak jest to rozpisane. Co prawda kreski już zbledły więc zaznaczyłam Ci te 17,18,19dc żebyś tak poglądowo sobie popatrzyła :P
tutaj jest foto: pics.tinypic.pl/i/00517/3i2hfk2458c9.jpg


Ferri i czego się tak martwiła ? No czego :) ? Piękny groszek :kiss: zdrowy i caaaały Kręgiel :D

Porto ściskamy i wysyłamy całuski :) :kiss: :kiss: Poka Poka nam Zuzię czasem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870907 przez gwiazdka2014
Asia a może masz racje, wizytę mam 28 go kwietnia może coś już tam zobaczę. Ja już sobie z tym maluchem porozmawiam.

Dziewczyny czytałam ze kwas foliowy bierze się do 12 tyg. a zapomniałam zapytać gina.

Ferr zapomniałam Ci dopisać ja tu na tym usg widzę taki kręgiel ze szok.


www.adopcjebuldozkow.pl/
Może ktoś z was albo ze znajomych zechce adoptować pieseczka.

Ula a jakim cudem dostałaś więcej? Tłumacz mi tu szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870919 przez ann-sunshine
Wlasnie tez nie wiem jak z tym kwasem foliowym. We wszystkich wi taminach dla ciezarnych jest kwas. I ja znam teorie zeby brac przez cala ciaze i okres karmienia. W sumie malo regularnie ale caly czas lykam. Mam odstawic?

Ciekawe ile ja kaski dostane w tym miesiacu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870928 przez Agnilla
a mnie zusik kocha, ostatnie dwa przelewy dostalam przed czasem :) kwoty duzo lepsze niz bym pracowala to jak moge miec wyrzuty, ze jestem na L4...czy tam na czyms :P wiec smigam zaraz zamawiac nasze ostatnie we dwoje ( cii niby we 3 ale Pola ma jeszcze za free ;) ) wczasy, az 4 dni olala :P ale juz sie doczekac nie moge, niby jedziemy tylko do ustki, ale bedziemy spacerowac nad morzem iobjadac sie do bolu, bo ponoc hotel na dobre opinie o jedzeniu ;)
wrocilam z zakupow, no co szlam na targ po ziemniaczki to mijalam lumpka po drodze no nie? :P ale chyba ze 3-4 rzeczy sobie kupilam :d a zaplacilam za wszystko 9 zeta, normalnie wpadne w nalog :P dobrze, ze mam coraz mniej sil i szybko kapituluje ;)
usiadlam, dostalam 3 lekkie pukniecia i znowu cisza.
Ann ja do dzis biore zelazo z kwasem foliowym, tak lekarz kazal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #870932 przez aggi
gwiazdka ja do tej pory łykam kwas foliowy.

Lekarz zapisując mi żelazo powiedział żeby odstawić sam kwas bo już w tym jest dzienna dawka kwasu foliowego (Tardyferon Fol). Także chyba nie jest powiedziane że do 12tyg. Bo ja to mam brać do samego końca.

O dokładnie mam to samo co Agni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl