BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 tygodni temu #871843 przez gwiazdka2014
tylko nie bijcie ile przytyłyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871849 przez Agnilla
za duzo :lol:
noo ja im dam, jak mi cos z dziurka zrobia :P matko ona teraz bedzie tak szybko rosla, moja kura to bedzie jakiegos dizkiego gatunku z piuropuszami :lol: dzis to juz mialam wygibasy co dopiero pozniej :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871863 przez betka81
Agni no będzie tylko ciężej, mnie wtedy ratowało lusterko albo mąż :cheer:
A z dziurką będzie różnie, szyjka już piękna nie będzie a blizna po cięciu to do tej pory ciągnie a nie raz podczas turu-turu jak mąż lekko nie od razu trafi to przez łeb dostaje bo ciągnie ja cholerkaaaaaa :ohmy: musi to komicznie wyglądać jak go pięściami okładam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871881 przez Dagnes
Asia Wikunia śpi ładnie tylko na świeżym powietrzu. W domu to ucina sobie co najwyżej 30 minutowe drzemki. Dziś np. 3 takie w ciągu dnia były i tyle. Na spacerze nie byłyśmy bo brzydko i padał deszcz. A w nocy śpi z reguły od 20.30 do 7/8 z przerwami na jedzenie.
Pola widzę już pokazuje mamie charakterek ;) Czekam na fote pokoju malutkiej jak już urzadzicie małe królestwo :)
Gwiazdka a długo już doczepiasz te rzesy? Ja miałam kiedys ochotę ale podobno swoje potem się strasznie osłabiają i wypadają. Fajnie to wygląda bo znajoma miała ale potem jak za jakiś czas ja zobaczyłam to masakrę miała na oczach.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871908 przez gwiazdka2014
Dagnes ja od grudnia 2013r. A koleżanka wyglądała tragicznie pi zdjęciu bo moze jej jakiś partacz robił. Mowie wam moja siostra jest zajebista w tym co robi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #871914 przez ulka1983
cześć :)@ się rozhulała że szok dawno tak nie było może coś z tego będzie :silly:

Ann Ty nas nie podpuszczaj bo jak będzie wojna która ma za Aśki wskoczyć to przez
Ciebie :lol:

Emma dzięki myślę że juto już będzie :kiss: jak potwierdzona ciąża to wiesiek ma mega wspomaganie ;) a kciuki trzymamy do końca ciąży żeby się nic nie przypętało :kiss:

Moni a ja się za siebie nie biorę :P bo przecież niedługo w ciąży będę ;)

Aggi tak jak mówisz nie inaczej :blink:

Dag pierwszy śmiech to zaczyna się robić wesoło :)

Agni mówiłam że szczypior jesteś :P teraz Pola ma ciasnotę musisz więcej jeść :lol: która tu nowa serniczek dla Agni proszę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #871939 przez moofka
Dag ja przedluzalam rzesy 1 do 1 prawie 3 lata profesjonalnie w salonie (teraz sporo dziewczyn robi po domach) i po zdjeciu mialam kuspitki. Ale co sie dziwic po takim czasie. Efekt jest mega jak sa dobrze dobrane, ja mialam 12tki. Pozniej kupilam odzywke do rzęs i tak zadzialala ze kolezanki pytaly czy znowu doczepilam :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wlasnie obejrzalam program o IV na tlc i jak wyciagali takie maluszki z brzucha to mnie wzielo na wspomnienia i nawet mąż wzdychal jak ten czas leci....

Gwiazdka ja przytylam 10 kg, do teraz spadlo mi ponad 15 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872002 przez ann-sunshine
Dzien dobry

Ciiii nie pada i prawie nie wieje, moze tak dzis bedzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872006 przez Domiśśś
Ann zazdroszcze bo u nas pada wieje ogolna kaszana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872007 przez Asia K
Bry :D

U nas tez nieciekawie - ble ble ble na dworze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #872010 przez Agnilla
cholera jak nie urok...stolarz raczyl odpisac na mojego smsa, ze bedzie w pt a dzis znowu babka z gory spuscila wode i bach wybija nam prysznicem, no oszaleje
ja przytylam wg mojej mamy 6 kg, tak mi wczoraj łechcząc moje ego powiedziała :lol: z czego ponad kg to mloda ;) fikala wczoraj wieczorem,w nocy maz polozyl reke na brzuch i zasnal, a ja lezalam i sie jarałam bo mloda podpukiwala go w reke, od rana to samo. kurde, moze ja musze wiecej jesc :unsure: bo faktycznie zarzucilam diete, tzn wylaczylam slodkie i juz bylo energetycznie mniej. ale jak zaczne wiecej jesc to waa zwariuje, a ona pokazuje mi tylko do 70kg ;) potem wywala baterie :P
Beti, ja wczoraj tez tancowalam z lusterkiem, na szczescie dr mnie nie badal bo tylko na usg poszlam, ale jutro juz moj szpitalny moze zajrzec, wiec dzis powiem mezowi, ze ma do jaskini zajrzec i pomoc :P
milego dnia laski! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872021 przez Kaś_O
Hej hej, my sie szykujemy do jechania.. uh uh stres juz jest. Moof tez widzialam :)

Asiunia jak sie czujesz? :* kiedy dokladny teemin?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872023 przez Asia K
Kaś_O napisał:

Hej hej, my sie szykujemy do jechania.. uh uh stres juz jest. Moof tez widzialam :)

Asiunia jak sie czujesz? :* kiedy dokladny teemin?


Dziekuje ze pytasz :kiss: termin dokladnie za 2 tygodnie , ale mam takiego stracha ze hej - wiem ze bedzie duza dziewuszka i juz sie boje jak ja ją urodze. Ciebie to podziwiam jak sobie dalas rade bo mialas jeszcze wiekszego Maksia , ale jakos tak w panike zaczynam wpadac :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872027 przez Pinezka
Moofka - jakiej odzywki do rzes uzywalas, ze tak fajnie podzialala? Ja dalam sobie doczepic rzesy przed slubem, ale w moim przypadku rzesy tak szybko mi rosna, ze po 2-3 tyg nie wygladalo to juz zbyt dobrze. Wolalabym cos na wzmocnienie i zageszczenie moich wlasnych.

Asia - no wlasnie, grzecznie odpoczywasz czy ci beda w drodze na porodowke mopa z rak wyrywac?

U mnie slonce, mam dzien wolny i wybieram sie na zakupy :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872033 przez Asia K
Pinezka napisał:

Moofka - jakiej odzywki do rzes uzywalas, ze tak fajnie podzialala? Ja dalam sobie doczepic rzesy przed slubem, ale w moim przypadku rzesy tak szybko mi rosna, ze po 2-3 tyg nie wygladalo to juz zbyt dobrze. Wolalabym cos na wzmocnienie i zageszczenie moich wlasnych.

Asia - no wlasnie, grzecznie odpoczywasz czy ci beda w drodze na porodowke mopa z rak wyrywac?

U mnie slonce, mam dzien wolny i wybieram sie na zakupy :side:


Odpoczywac? Heheheh a co to znaczy ? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl