BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871630 przez gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871632 przez gwiazdka2014
monique1983 tak mam 1:1, siorka robi mi jakieś 1,3h, ale nie wiem czy to z norek czy syntetyczne, ale ja robię co 5-6 tygodni :D Ja mogę nosić tak długo bo moja siostra jest zajeistą kosmetyczką. Jadę w czwartek na nowe rzęsy więc jak mi zrobi to wrzucę fotkę.
Ja jestem bardzo zadowolona ale ja uważam na rzęsy. Nie możesz już zmywać wacikiem oczu tylko delikatnie patyczkiem, ja unikam też ich moczenia - takie zachowanie powoduje że dłużej się trzymają :) A długość: moja siostra dobiera do twarzy ja obecnie mam 14 nastki.

Dziewczyny a kiedy pierwsze ruchy można poczuć?


sorrka jakiś błąd mi się wkradł i widać wyżej pusty post.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871636 przez emma
Gwiazda, w pierwszej ciazy ruchy najwczesniej okolo 18 tyg. :) u mnie tez tak bylo!

Julka, ja przed ciaza nosilam rozmiar 34, w ciazy od ok. 4 miesiaca nosilam spodnie z Mothercare o rozmiar wieksze niz moje, czyli 36. byly super, bo nie mialy tego wielkiego golfu na brzuchu, tylko konczyly sie takim fajnym sciagaczem pod brzuchem. nie sa moze tanie, ale warto. nosilam je caly czas (takie fajowe rurki, dwie pary), potem moja przyjaciolka, a teraz mam nadzieje znowu je nosic :). najwiekszy wybor mysle, ze jest w arkadii.

a co do plci, to powaznie, bez roznicy! :laugh: chce dziewczynke albo chlopca - byle zdrowe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871637 przez aggi
gwiazdka ja poczułam w 20tyg ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871681 przez gwiazdka2014
Julia zaprosiliście gości ja jeszcze zaproszenia nie dostałam :P ha ha taki żarcik
Ja kupiłam takie o spodnie allegro.pl/spodnie-rurki-skinny-legginsy...-p2-i4087807363.html - okazały się świetnymi geterkami ciążowymi, są wygodne, zaciągnąć je mogę po sam pas :)

Agnilla www.facebook.com/photo.php?fbid=13943714...1277.&type=3&theater

coś dla Poli

Tyle trzeba czekać na ruchy - długo. Moja koleżanka jest w 15 tc i już czuje :)
Dlatego was się pytam, i jakie to jest uczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871713 przez Asia K
Gwiazdka ja poczułam w 17tc - odczucia są rózne , czasami jakby ktos od środka dotykał palcem, niekedy takie szmeranie jakmy ktos musnąl od środka przed chwila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871743 przez emma
Julka, dział ciążowy h&m na 100% jest w ch Targówek, ale nie jest niestety duży, chociaż zawsze coś. Ostatnio dużo się tych sklepów pozamykalo, nie mam pojecia dlaczego??? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871760 przez Dagnes
Gwiazdka ja pierwszy ruch poczulam dokladnie w 17 tyg 5 dniu ciazy. Sama sie zastanawialam czy to wlasnie to ale jak nastepnego dnia sie powtorzylo to juz bylam pewna.
Emma gratuluje! Rosnijcie zdrowo :)
Ferr dobrze ze na strachu sie obeszlo. Nie przemeczaj sie wiecej. A maly kregielek juz ksztaltow nabiera :)
Porto wspolczuje kolek. Nas na szczescie nie dopadly, a slyszalam ze na ta dolegliwosc to super jest sab simplex - niemiecki lek. W naszych aptekach go nie kupisz ale w necie bez problemu.
A ja z Wikunia pieklam dzis muffinki - czesc nadziewana czekolada a czesc z dzemem z czarnej pozeczki. Pogoda nie rozpieszcza wiec caly dzien w domu siedzialysmy. Stroj juz malutkiej na chrzest sprawilam tylko rajstopki musze dokupic. No i spacerowke mamy dostac od chrzestnej i babci wiec od swiat w nowej bryce mala pewnie bedzie po miescie pomykac, bo nadaje sie tez dla malych dzieciaczkow. A i dzis po raz pierwszy malutka glosno sie zasmiala.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871782 przez Asia K
Dagnes masz radosci coniemiara w domciu pewnie. Powiedz mi kochana teraz jak malutka ma 3 miesiace ile ona ci śpi? Pytam bo jakos 3 miesiace bedzie miala moja Aska jak na wakacje poejdziemy i nie wiem na co sie przygotowac choc zdaje sobie sprawe z tego ze kazde dziecko ma inaczej :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871814 przez betka81
Witam się i ja:)

Emma betka śliczna i już ciąża potwierdzona przez lekarza więc oficjalnie jesteś w ciąży :silly: i super, że wszystko w porządku i oby tak do rozwiązania lekkich i przyjemnych 8 miesięcy życzę a dzidziusia jakiego chcesz.

Agnila a może Pola ma już coraz mniej miejsca więc zamiast się wiercić tylko się rozpycha. Może i Twoj domek to super willa z tarasem ale 100 m2 raczej nie ma :silly:

Ann to Natalka już mamusi różki pokazuje

Gwiazdka spokojnie ale Ty narwana jesteś, doczekasz się aż dzieć Cię będzie pukał od środka i pewnego dnia będziesz miała lekko dość.
A na początku uczucie niesamowite takie lekkie smyranie lub pukanie a później jak się dzidzia wypycha to aż boli ale to i tak super.

Zmykam na razie Ige kłaść spać bo mąż już ją wyląpał i musi się zająć starszą. Buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871818 przez Agnilla
melduje sie, ze z czarownica wszystko ok. leniwa, duza :P wstydliwa...bo fotka taka, ze bym nawet do albumu nie wsadzila ;) miala chwilowo wyzsze tetno, ale to moze dr ja wkuwil? ;) powiedzial, ze jest duza, wazy 1227g, a jak spytalam czemu nagle tak malo ja czuje, to powiedzial, ze malo miejsca mam. takze ponoc wszystko w normie, lece zrobic kontrole do pokoju poli ;)
ja widze, ze wy to moje dziecie chcecie wylansowac do top model ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871822 przez Ada2424
Agni ekstra ze wsio ok z Polą :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871824 przez Asia K
Duza babka z twojej Poli - moja miala podobnie na ty m etapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871832 przez Agnilla
kurde felek, niech ona tak się nie rozkreca ;)a ja dzis wcinam wszystko co widze :P
jesli nowy lekarz uprze sie przy pn to jak ja ja urodzę
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871835 przez betka81
Agnila no wiesz jakoś się ją przepchnie ale Twoja mała dziurka już nie będzie taka śliczna i wąziutka :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl