BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #884734 przez ann-sunshine
Ada różnica wielka, ale to jeszcze nie maliny. 3mam kciuki żebyś za dni kilka prawdziwe maliny bijące po oczach zobaczyła.

Agni coś się z Polą dogadać nie możecie, jedna myśli sn, to druga się buntuje i na odwrót. A tego tańczenia będzie ci brakować.

Meli to jeszcze tylko jakieś 9 i się wyjaśni czy dziewuchę zmajstrowaliście, czy nie.

Majka podczytuję cię na wrześniówkach, a co do
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #884750 przez mesy
melduje ze z mlodym wsio ok.... w ciagu 10 dni przybral na wdze 263 gr .....wazy na dzien dzisiejszy 848 gr :woohoo: mamy 25 tydzien jak w suwaczku a kosc udowa ma na 27 tydzien :woohoo: urodze klocka chyba..... siedzi dupskiem w dol .... a tak to wsio ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884752 przez Agnilla
Gwiazdka, moze sprobuj w innej przegladarce? wrzucam jeszcze raz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ada, sikłas to pefko, wrzucaj zobaczymy coś tam wyczarowała :)
ej w aptece po raz 1 mnie wpuscila dziewczyna w kolejce, ale najlepsze bylo, ze facet, ktory za mna stal tez sie do kasy puscil :D z jednej str glupio mi bylo. mowie do meza, ze chyba faktycznie zle dzis wygladam :P a on, ze nie, ze brzuch juz mam spory ;) leki/kosmetyki dla mlodej juz mam, dociagne do konca tyg i moge rodzic ;) mowie dzis do meza, ze albo bede zdychac caly miesiac, ale urodze szybciej, bo coraz gorzej sie czuje :/
co do burzy hormonow, ja zla nie jestem, ale twierdze, ze mnie maz nie kocha :D choc sie zarzeka, ze tak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884755 przez Ada2424
Agni nie ma sie czym chwalic :( teraz wyszla jedna kreska i druga ledwo widoczna, nic juz z tego nie kumam, jakis kosmos z tymi testami jest :dry:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884760 przez Agnilla
glowa do gory, zobaczymy co jutro wyjdzie
mesy, bedzie mial dlugie nogi, na koszykarza go ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884762 przez Ada2424
A brzuch dołem jak napitalał tak dalej napitala

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884764 przez Agnilla
cholipa, moze cos tam Ci sie jednak dzieje, jakis jajo peka a LH niskie, ze na tescie blado. meza w obroty, tak profilaktycznie wez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884822 przez gwiazdka2014
Agnilla teraz widziałam, Pola to tancerka będzie.

A mojemu na usd wysło ze ma na udko na 19 tc to coś nie tak ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884827 przez Agnilla
ja od poczatku mowilam, ze to artystka bedzie ;) ja tanczyc i spiewac nie umiem, ale maz bardzo dobrze wiec bedzie ja uczyl :)
nie martw sie wymiary sa ok, Pola miewala niektore wymiary wstecz a niektore tydzien do przodu. jak ma miec dlugie, to niech nogi lepiej ma niz rece ;)
dobrej nocy laski :kiss: bez odbioru ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884840 przez emma
Cześć! :)
My już po badaniu, Jasiek zdrowy i śliczny :cheer:

Aggi, urocze zdjęcia!
Agni, Pola jaka dorodna!

Dziękuję za kciuki! Dobrej nocy wszystkim! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884876 przez aggi
Dzień dobry ;)
Ja tak z rańca samego :) popijam herbatkę i jadę w wyprawę do babci,
przypilnować pogawędzić, zobaczyć co słychać. Oby upału nie było ;)

Agni no nieźle Ci się udało nagrać - mój nadal wyczuwa kamerę mimo że czatowałam na niego ostatnio chyba z godzinę :S

mesy no nie mogło być inaczej :D

emma facet będzie? :lol: :lol:

julka ale nam tu negliże walisz prosto z mostu :P hehehehe. fajne zdjęcia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884881 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Mesy i takie wiadomości tzn. dobre tu lubimy :-) a na odwrócenie ma jeszcze sporo czasu

Agnilla co do hormonów to ja mam w głowie, że mężu nie pokocha drugiej córki i że mu wcale na ciąży nie zależy i się nią nieinteresuje. (Choć podświadomie wiem, że jak się młoda urodzi to się nią zajmie tak jak Martą). Dobrze, że mogę pić kawę i jeść słodkości do tej kawy, bo inaczej bym ześwirowała.

Ada profilaktyczne przytulanko było?

Emma :-) czyli będzie parka, po cichutku zazdroszczę. A tak na serio cieszę się, że wsio ok.

Julka zdjęcia 1, 2 i 4 rozczytuję bezbłędnie, ale 3 to dla mnie zagadka.

A my małą katastrofę zaliczyliśmy. Chciałam dobrze i wysłałam wczoraj mamę z Martą na spacer z trójkołowym rowerkiem. I tak niefortunnie upadła, że ma startą skórkę w ust i warga wygląda jak po botoksie. Na całe szczęście humor dopisuje, choć gorzej będzie przy jedzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884899 przez mesy
Julka twój też ma kurde nogę dużą ..... a o pisiorku już nie wspomnę hehhehe u mnie gin się śmiał , że jak u dorosłego chłopa :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884940 przez Agnilla
jedni lekarze mowia, ze jaka stopa taki...a inni porownuja do nosa :P
Pola zaliczyla kit kata i znowu zaczyna tanczenie :) w nocy to samo, ja po siku ide spac, tzn chcialabym, bo ona sie budzi
kurde, boli mnie to podbrzusze okresowo, tak falami, jak zaczyna bolec to juz zaraz ide dzwonic do lekarza, jak przestaje to nie dzwonie...i sama nie wiem co robic :P
Ann, jak moj brat byl maly przewrocil sie u mojej kolezanki na podworku. pol twarzy w strupie, a nie zapowiadalo sie. na szczescie taki znajomy polecil nam masc, smierdziala jak nie wiem, ale po upadku zero sladu i tak do konca smarowane byly wszystkie zdarte kolana :P
czekam na stolarza, mial byc o 10, napisal, ze bedzie za 40 min, udusze go. a musze isc po piersi na obiad, mam pod blokiem a chce mi sie isc jak nie wiem...:P ktora mi zajumała moja energię he??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884962 przez Ada2424
Cześć

Emma super że wszystko ok. z dzidzią, już potwierdzone że będzie chłopak?

Julka piękny Wojtuś, super będziecie mieć pamiątke z tych fotek :) armate to on ma że ho ho :P

Aggi miłych odwiedzin u babci :)

Mesy cieszę się że wszystko ok. z maluszkiem :)

Ann przytulanko dziś rano było, wczoraj wieczorem Mężu padł ze zmęczenia ale jeden pokój już na finiszu prawie, jeszcze góra z 2 dni i koniec. Zaczniemy w końcu nasze pokoje remontować :) tylko jak sobie pomyślę ile będzie z tych pokoi wynoszenia to aż mnie skręca ale damy rade ;) zdrówka dla Marty.

Agni czyżby skurcze przepowiadające?? E na nie chyba jeszcze za wcześnie co?

A ja czekam do 12.30 i robię test, ale nie łudzę się że będą maliny bo pewnie nie. U Was też dziś pada? Ale ulga, trochę odpoczne od tych upałów.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl