BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #912729 przez zoi
Witaj Azja :)

Gwiazdka, moge sie zalozyc, ze pierwsza fota Antka tez bedzie z psiurem :P

Chudzinka, historie moich znajomych swiadcza, ze kazdemu sie w koncu uaje. Jedni np. zaciazyli jak zaczeli sie starac o adopcje, ale wszystkim jak do tej pory udalo sie spelnic marzenia i urodzic zdrowe dzieciaki :) Zycze Ci tego z celego serca. Dzialajcie owocnie razem z Gosia.
Tzn z Waszymi emkami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912735 przez majka1987gnoWlkp
dobra witam się z Wami jako pierwsza dziś :)
pierwsze co to Karolcia gratuluje :)
aggi Maks jest śliczny :)
ann jeszcze troszkę :)- w tym tyg będzie po wszystkim- tak mi mówi mój duży palec :D u prawej nogi - póki co spełnia się :)
Gwiazdka jak ty tak będziesz szaleć to serio rozpakujesz się szybciej nawet jak ja!!
chudzinko to teraz trzymam kciukasy za Was :)wszystkie 4 :)
coś jeszcze ale nie pamiętam :/
bo tak jest że miałam zaebany weekend robotą i mimo podczytywania Was za dużo nie pamiętam :/
ale co u nas :)
Więc od piątku miałyśmy siostrzenice mojego małża- 17 latke..... niby nie zła dziewczyna ale jakoś tak pierdalłabym ją i jej ojczyma i jej matke pewnie też:/ ehhh ale może przez to że w ten weekend miałam zapierdal na wysookich obrotach a ona mi ewidentnie przeszkadzała.... no dobra nie ona ale to że mój małż musiał być jej kierowcą- a to do babci zawieźć a to do ciotki, odebrać i zamiast mi pomóc robił za szofera......
dobra mniesza......
w Niedzielę Tosia skończyła 2 lata, nie było dużo bo ja już nie mam siły na imprezowanie więc z gości mieliśmy dziadków- czyt moich rodziców, mojego brata, chrzestną Tosi z mężem, był tort, inne ciasta oczywiście nie piekłam :D poszłąm zapłąciłam i o :) no i nie miało być kolacji ale mój mąż się uparł że to taka godzina...... ehh sam robił tą kolację powiedziałam że pierdziele....... no ale do wątku..... Tosia dostała meega prezenty.... rowerek 3 kołowo ale taki na wypasie :) poskłądałyśmy się z chrzestną- bo koszt 300 zł!!!! skoczka i cały zestaw wszelkiego rodzaju, kredek, farbek, zeszytów z zadaniami na 2 latka, bajek innymi słowy no kupa kasy poszła ale wydaje mi się że jej się należało bo: odpieluchowana, oddydusiowana, odbutelkowana- od wczoraj mleczko w kubku :) no i zaraz będzie mała Michalina to będą goście przychodzić z prezentami dla Misi.... ogólnie uważam niedziele za udaną w sensie dla Tosi :) na wieczór była tak rozemocjonowana że nie mogła usnąć, a jak już usnęła to i tak przyszła do nas po 3 bo dzyń dzyń- rowerek :)nie spała do 6 no i oczywiście ja też ale jak usnęłyśmy to do 9:30 :)
musiałam wczora odchorować tą niedziele- tak mnie picza nawalała że myślałam że urodzę: 3x dziennie no-spa max bo skurcze jak łooo matko + apap bo mnie wszystko bolało- na szczęscie Tosia była wyrozumiała i grzecznie bawiła się rowerem- woziła wszystkie misie po kolei :) a dziś??
a dziś Tosia u niani a ja leżę bykiem do czasu aż mąż z nią nie przyjedzie o 16 :) taki nakaz od niego dostałam - nawet się cieszę:)
fotki wstawie jak zgram od męża z komóry :)

pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912741 przez mesy
Zoi zszedl mi ten kresek :D chyba go sobie sama opakowaniem z kremu zrobilam jak kujko se robilam hahah

Gosia jak sytuacja u ciebie ? Wiesz o co pytam :P
Wlosy dalej na czarno tzn ciemny braz a i tak wychodzi jak czarny :P choc wczoraj mialam czarna farbe , bo promocja byla w biedrze u mnie i garier olia z odzywka byla za 10 zl :P a innego koloru nie bylo to mowie a uj wezmeee i tak sie spluka , bo to bez amoniaku :P no i uebalam sie noa cala jak nigdy po same lokcie :/ ciezko sie juz wlosy farbuje z brzuchem :blink:
Ejjj a mi w ciazy tak wlosy urosly , ze szok :woohoo: mam juz za cycki a startowalam z dlugoscia lekko za ramiona :woohoo:

Ej bo Patryk po tacie taki jeest hehe :P dzis zas dal czadu w nocy...az musialam wstac relanium wziac :angry: nic na niego nie dzialalo....nawet lezalam i spokojnie oddychalam , zeby go nie prowokowac i nic ...bokami chcial wyjsc. A teraz spokoj.....zawsze jak mamy lekarza to on w dzien wizyty dzeczny jest.....chyba sie boi hahah

Gwiazdka widzisz nawet dziewczyny ci tu mowia , ze masz sie oszczedzac :P a brzus ladny ;)

ANN no dobra....zarty sie skonczyly !!!! Jest 12 sierpien....ja co prawda tej daty nie obstawialam , ale wez se nie rob juz zartow no :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912754 przez Karolincia
Witamy Was :)

Dziekuje Wam za gratulacje :)

Zalozylam suwaczek wlasnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912762 przez ann-sunshine
Majka to najlepsze życzenia urodzinowe dla Tosi :-) już macie sukcesy na swoim koncie, a zobaczysz jak teraz ekspresem zacznie "dorastać", rozgada się na dobre (wiem, że już myślisz że się rozgadała, ale poczekaj jeszcze parę miesięcy, to sama zobaczysz różnicę). A prezenty jej się należały :-) tym bardziej, że zaraz będzie rodzeństwo. U nas na szafie czeka też prezent od Natalki dla Marty, już zapakowany i Marta nawet nie robiła scen tylko grzecznie na niego czeka.

Mesy ja w ciąży też mam cudne, grube, błyszczące włosy i nie wypadają jak zawsze. Ale do czasu. Wiem, że za jakieś 2 miechy będzie sytuacja odwrotna :-(

A co do mnie to UWAGA DZIŚ GRYZĘ I MARUDZĘ. Nerwy mi dziś puściły. Bo powinnam rodzić, a nic się nie dzieje i męczy mnie czekanie i niewiadoma, bo Marta chyba jest chora i rano taką scenę zrobiła, że nie mogłam jej uspokoić, aż męża musiałam obudzić, a teraz ryczeć mi się chce, że własnego dziecka nie umiem uspokoić. Mama dziś przyjeżdża i wiem, że mi o babci powie, a ja muszę kłamać że nie wiem. Boję się, że Marta faktycznie będzie chora a ja z noworodkiem. Brat z dziewczyną przyjeżdżają w czwartek a ja nie wiem gdzie będę, czy z brzuchem, czy z dzieckiem. Jednym słowem uj dziś i już. Więc cicho sza na temat mojego porodu bo będę beczeć. Matka Polka dziś ma doła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912765 przez Karolincia
Ann to faktycznie nieciekawie się zrobiło :( A Martusia gorączkuję? Ehhh jak Ty sie czujesz?

Majka dla Tsieńki sto lat niech rośnie zdrowo !! :) Dziekuje Kochana za gratulację ;) Kiedy iść na pierwszą wizytę do ginekologa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912769 przez mesy
ANN ja nie mówię , że one są cudne bo wypadać wypadają mi tak samo jak i przed ciążą :) tylko , że mi szybko urosły :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912774 przez gwiazdka2014
Hejka :-)

Ja się dziś budzę 8:15 pacze a mój miś śpi jeszcze. Zaspal do pracy :-P
Najgorsze jest to ze ja z ta moja kochana rwa musze wyjść z psem :-/

Zoi jak.Michał robił mi fotę to już bekę kręcilam ze Pix znowu ze mną :-) ale dres za 3zl opłacało się wziąć :-)

Moni wybacz mi, zapomniałam :-/ zdjęcie śliczne, słodki maluszek. Na na kogo się czujesz dz czy ch?

Mesy tak.gadaliśmy o tych rozstępach ze i mi.się udzieliło :-P oglądam brzuch codziennie. Ile razy się smarujesz?
Aha przytyłam juz więcej od ciebie w kciazy:-P

Mają super. Dałaś rade :-) a dziś łez i pachnij

Ann czymam kciuki za ciebie :-) za was. Mama przyjedzie i zabierze na troszkę mała do siebie. A jeżeli masz dobre relacje z mama to.jej.powiedz ze wiesz o babci. Po co masz ściemniac.
Oby się Natalka juz ruszyła :-) idź jak.Aggi z reklamacja do lekarza :-P

Karola za 3 tyg.

A właśnie gdzie nasza Pola???

Ferr meldunek się :-P jak Kuba?

Dobra wstaje idę z moja bestia na dwór, kupię kawę i słodka bułkę - raz na jakiś czas mogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912775 przez zoi
Mesy, dobrze, ze dziada zeszla :)

Ann, to jednak jest mega roznica byc w ciazy i miec komfort, ze sie jest najwazniejsza, a byc w ciazy i miec dziecko, ktore wszystkiego nie rozumie i trzeba sie nim odpowiednio zajac. Podziwiam wszystkie matki ciazowki B)

Karola, ja juz mowilam, albo tam zadzwon na kiedy wizyte sugeruja, albo idz tak, zeby juz 7 tydz. lecial. Opowiem Wam potem jaka mialam przygode wczoraj, ale najpierw ide z moim piesem na spacer.

Milego dnia!
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912779 przez Karolincia
Gwiazdka dobrze tak zrobię :) hhahaha no to ladnie Tatuś zaspał :) a jak sie czujesz??Bardzo Ci rwa dokucza??

Zoi moja ginka mi napisala ze na dzis moze na 18 mnie wcisnac ale ja wyjechalam wczoraj i jestesmy z moim N w naszym przyszylym domku w Pabianicach gdzie sie przeprowadzę :)
Napisalam to gince i mi odpisala, ze mnie wcisnie gdzies pod koniec sierpnia i da mi znac kiedy mam przyjsc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912781 przez mesy
gwiazdka smaruje rano kremem , a wieczorem oliwką czyli 2 razy dziennie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912792 przez ulka1983
hej :) ale mam ciszę w domu mąż w pracy a dziewczynki na wakacjach u babci i dziadka :silly:

Gwiazdka ładnie ci w tym dresie :) ale chyba przepłaciłaś :laugh:

Gosia ale Mesy cały czas nam kity wciska ;)

Majka buziaki dla Tosi :kiss: wiem jakie dzieci są zadowolone z prezentów też nie dawno to przerabiałam :laugh: jak mąż każe odpoczywać to odpoczywaj ;) mój dzisiaj do mnie dzwonił i na koniec mówi dobra ta idź spać a była 9;00 :laugh: :S

Karolincia ładny suwaczek :) i fajne masz układy ze swoją gin :)

Ann jak moja Natalka wracała ze szpitala to też miała prezent dla Kornelii a Kornelia dla Natalki i była bardzo zadowolona :) mi też w październiku włosy strasznie wypadały jak nigdy ale u mnie jest ich póki co mnóstwo na głowie :silly: powiedz mamie że już wiesz na pewno się ucieszy że już nie musi ci przekazywać smutnych wiesci B) nie martw się na zapas jakoś to będzie :kiss:
dziewczyny brać sie za łopatę trzeba Matce Polce zakopać doła niech się sama nie męczy :laugh:



taka mała żebyśmy sie nie przemęczyły ;) dobra ja swoje zrobiłam która teraz łopatę przejmuje :whistle:

Zoi ja jestem w komfortowej sytuacji bo duża różnica wieku między dziećmi ma swoje plusy ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912794 przez zoi
Karola pod koniec sierpnia to już będzie co oglądać :)

gwiazdka ja się smaruję min 2 razy dziennie i jak się kąpię w ciągu dnia to też zawsze po.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912797 przez ulka1983
Zoi normalnie scena jak z jakiegoś horroru :woohoo: ale oczywiście babeczka jak zwykle dała radę :kiss: nie to co faceci :P

Karola czyli czekamy na wizytę pod koniec sierpnia :)

Mesy o której ty gnasz do gina ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912798 przez mesy
zoi hehe nie wstrzymie :P masakra :p Ze mną tak hormony nie robią na szczęście :P

Ulka na 15-30 mamy wizytę ..... ale pewnie i tak trochę z opóźnieniem przyjmie.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl