BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #912876 przez Ada2424
Julka teraz i tak jem więcej niż na samym początku, kilka tygodni do tyłu to ja tylko o kiślu żyłam i sokach teraz juz jest lepiej, choć jeszcze nie tak jak byc powinno, no ale ważne że poprawa jest ;) kurcze to jakbym tak jadla duzo i jeszcze te zaparcia to juz całkiem by mnie wymęczyło :blink:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912882 przez moofka
Dobryyy :) ja się melduję z działki, wczoraj pikna pogoda i kapalysmy sie z Zośką w jeziorze a dzisiaj leje i leje....

Ann Ty dzielna babka jesteś i co by się nie działo dasz radę :* a załamka chwilowa jest dopuszczalna ;)

Chudzinka oby się wyjaśniło co i jak, trzymam kciuki niezmiennie :*

Zoi uooo matko ja bym na zawał zeszła z taką przygodą :S niezaleznie od stanu zaciążenia ;)

Mesy trzymam kciuki za wizytę i czekamy na newsy :)

Monique ja uzywalam musteli od samego poczatku ciąży, Agi tez używała i obie obeszlysmy sie bez rozstępów wiec albo naprawdę działa albo obie jesteśmy farciary :)

Więcej nie pamietam bo z tel pisze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912887 przez monique1983
Chudzinka -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka - fajnie, że Wojtek się odwrócił :) co tego "kunia", to też mieliśmy na 4 piętrze, uwierz mi fruwają :) A rezerwowałaś to u nich bezpośrednio czy jakąś ofertę znalazłaś gdzieś? :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ann - nie denerwuj się, w końcu Natala musi wyjść, nie ? ;) Faktycznie od 37 tygodnia do 40 nie dużo się zmieniło, albo brzuch jakby niżej :) Dzięki za info o Musteli, skoro chwalicie to muszę sobie kupić :)

Moofka - dzięki za info, kupuję w takim razie i liczę, że też będę farciarą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912888 przez majka1987gnoWlkp
ann no 300 ale Ci powiem że się składałyśmy z chrzestną i owszem mogłyśmy kupić z allegro z pieskiem czy inny kolorowy ale ten jest meeega stabilny i jeszcze Misia go będzie miała... można wszystko regulować: wysokość rączki do prowadzenia,można mieć bramkę i ją ściągnąć, można mieć duże oparcie, regulować je na pół leżąco lub śćiągnąć zupełnie, można przybliżać i oddalać siodełko do kierownicy, podnóżki oczywiśćie skladane, koszyk na zabawki, torba na zakupy, oczywiście możliwość skrętu rączką a nie kierownicą :), hamulce na koła tylne dla rodzica jak w spacerówce, i bez melodyjek bo kierownica zwykła jak w rowerze tylko mały dzwonek rowerowy.. a i daszek nie jak w rowerkach tylko buda jak w spacerówce z okienkiem..... oczywiście wsio można zdemontować i zostawić zwykły rowerek 3 kołowy bez niczego :) a prowadzi się leciutko.. lepiej mi się nim jeździ z Tosią niż spacerówką czy dużym wózkiem!!!! więc owszem nikt nie uprzedza o wydatkach ale jak już to już no i takie prezenty 2x w roku :) na urodzinki i gwiazdkę :) wstawie Wam focie ale muszę poczekać na męża :)


sobie wybraźcie że dopiero się ubrałam!!! :D jak miło czasem oddać dziecko pod opiekę komuś innemu :D
ale nic bo muszę pokój ogarnąć bo mam prasowania że łoooooooo- może któraś chętna?? mogę posprzątać w szafie czy coś w zamian bo tak bardzo nie lubię prasować :(

chudzina i teraz ja mogę łopatę przejąć ale dół pewnie już zasypane więc moja propozycja to uważaj Ann bo ja to łopatologie stosuje :) jak przez goowe oberwiesz to od razu dołek Ci przejdzie- cokolwiek nie będzie już zaraz będziesz po!!!! no nie da się inaczej po prostu :) bierz się w garść i jak nie masz co robić to zapraszam do mojego prasowania :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912889 przez ulka1983
Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dzizki że przejęłaś łopatę :kiss: :laugh:

Julka grzeczny Wojtuś :kiss: współczuję żelaza ale nie będzie tak źle :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a może dziś dzień dobroci dla żon :laugh: dobrze teraz będę jeździć do ciebie :kiss: :silly: a tak na poważnie to nie wiem czy to sie nie skończy na warszawie ale na razie cisza chyba jutro zadzwonię bo już zaczynam się stresować może wyniki już będą a w piątek święto i długi weekend się nam zrobi :unsure: niezłego masz męża :laugh: ło ale sie u was porobiło u nas wczoraj delikatny deszczyk padał na szczęście B)

Ann nie ma za co :) u mnie też ostatnio szybko łezki sie pojawiają ale co tam taki stan ;) Natalka ma tydzień apotem same ją wyciągniemy :whistle: super zestawienie brzuszków :) na ostatnim jakby brzuszek sie opuścił ale chyba to złudzenie bo zdjęcie bardziej z daleka robione B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912890 przez majka1987gnoWlkp
no to napiszę post - ślę Wam buziaki :kiss: bo mojego pierwszego wpisu ni ma :D

edit: a jednak ulka mnie odkryła :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912896 przez Anabelle
Hej heloł tylko się melduję bo dzisiaj szalony dzień. Codziennie zaglądam czy Ann już rodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912902 przez ulka1983
Majka :laugh: :laugh: dobra jesteś dołek zasypany i jeszcze Ann by łopatą oberwała tego się nie spodziewałam :ohmy: :laugh: prasowania nie lubię to nie pomogę :P ponygusować trochę trzeba ja też dzisiaj tylko laptop i lezenie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912905 przez zoi
Ja jestem z tego kremu Dax zadowolona, na razie działa, ale ja nie wierzę, że sam krem może cuda zdziałać. Trzeba jednak tą skórę pomasować (czego podobno nie powinno się robić w ciąży, ale jak mówiłam u mnie skurcze tylko na nietoperza).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tyle napisałyście przez te 2 godziny czy tam ile, niedługo w każdym razie, że nie pamiętam co komu miałam, ale nawet jeśli to tylko miłe słowa.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912914 przez ann-sunshine
Poczytałam właśnie ile dokumentów trzeba do becikowego, matko tyle zachodu o tysiaka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912920 przez zoi
ann, zapodaj tego linka, gdzie to masz zapisane? Wiesz w jakim czasie po urodzeniu to można składać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912928 przez Anabelle
O becikowe można się starać do roku od urodzenia dziecka. Ja i tak nie dostałam -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912934 przez monique1983
Dziewczyny orientuje się któraś, co to za firma tego wózka? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912940 przez zoi
monique, wg mnie to może być jakiś Stokke- jak dla mnie bardzo drogie wózki, a co? Ktoś chce Ci dać w prezencie? :side:

www.mamaija.pl/xplory-wozek-gleboko-spacerowy-,d3781.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912941 przez ann-sunshine
Zoi wlazłam na stronę mopsu w moim mieście

tu jest lista, tylko nie z roku 2012 w naszym wypadku, a 2013:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl