BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #912944 przez zoi
ann, dzięki, też popatrzę na nasz mops.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912945 przez ferritka
Moniq stokke I nie kosztuje jaj napisali 8 jaw allow tylko 4,5 tys

Dzien dobry :) pamietacie mnie?
A powiem Wam ze mam handre, nie chce mi sie gadac, mam mdlosci I cellulit na dooopie...chce wracac do domu I sprzatac :blink:

Chudzinkaaaaaa Trzymam kciuki za inso :kiss:

Aggi szybko Poszlo :kiss: A Max jaki cudny :kiss:

Karo, gratki oficjalnie

Gwiazdka powazny Brzuszek masz juz I dres fajny, ja nam taki jednoczesciowy z primarku w koty uwielbiam go zima B)

Mesy, kurcze jak to zlecialo chce byc juz tak wysoko w ksiazy jak Ty :kiss:

A Kuba od trzech dni Malo sue rusza...Nie ze nic ale mniej :unsure:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912968 przez Asiaa
Odpisywałam Wam na telefonie, ale mnie wylogowało :pinch: i po moim poście i nie wiem co komu wcześniej chciałam...

Ann :kiss: każda sypnie od siebie i zakopiemy tego Twego dołka :kiss: ładne zestawienie brzuszków :)

Zoi ale miałaś przygodę :woohoo: fajnie, że wszystko dobrze się skończyło ze zwierzakiem :)

Chudzinka zawsze to nowa wiedza, a i mąż spojrzał na to inaczej. Trzymam kciuki za powodzenie :)

Julka super że synuś się odwrócił :) przypuszczam, że to cykada mogła być, a one zdaje się fruwają ;) nieźle z tym szpitalem :blink:

Ferri ładnie brzuszek się zaokrągla :) próbowałaś słodyczami Kubę potraktować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912974 przez monique1983
Zoi, Ferri - tak też myślałam, że to Stokke, niestety nikt mi nie chce podarować ;) Podobają mi się po prostu wózki w takim nowoczesnym stylu, no ale tyle to raczej nie wydam na wózek ;) Chyba zostaję na razie przy mamas&papas sola city albo sola2 no chyba, że coś innego mi się spodoba ;)

Ferri - patrzę na Twój brzuch i nie mogę uwierzyć, że to 27 tydzień leci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912976 przez ferritka
Moniq tez tego wozka na pudelku widzialam I lozeczko tez mi sie od niej spodobalo B)
Ja tez lubie takie wozki wiec zobacz sobie Mima xari woz tez super w cenie stokkena jest...
Julia mam takie samo zdanie na temat wozka a poza tym no coz w tym zlego zeby wozek spelbial swoja funkcje I do tego modnie wygladal :woohoo: :blush:

Jak pacze na moj brzuch a innych listopafowek to dostaje depresji :blink: bo u mnie wciaz jakbym sie bobu najadla I pipila woda :dry:

Coraz wiecej o tych wielorazowkach czytam I juz kiedys rozmawialyscie o tym Bella z vika na staraczkach...tez sprobuje od trzeciego miesiaca I nieomieszkam posilkowac sie Twoja wiedz w tym temacie :kiss:

Aggi oj mam nadzieje ze pooopka nie odparzy sie bardziej, tez slyszalam ze wietrzenie I ziembiaczanka pomaga. X co do sudokremu to czytalam ze go w skrajnych przypadkach bo ma jakis skladnik ktory jest dosc ciezki dla takiej delikatnej skory... Ale jak cieplo jest to gwizdek na powietrze wystaw z doopcia podklad podluz I powietrze zrobi swoje B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912977 przez Asiaa
Julka a przypadkiem sok z buraków dobrze nie wpływa na żelazo?

Mam nadzieje, że na długi weekend pogoda jednak dopisze, bo chciałabym się gdzieś wyrwać i odsapnąć, a póki co na telefonie mi pokazuje że w moich okolicach może padać :S

PS. słyszałyście że Robin Williams nie żyje? A takim fajnym był aktorem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912981 przez Ada2424
Mąż mnie zabiera nad jezioro na 2 dni B) w piątek rano jedziemy i w niedziele rano wracamy :) mam nadzieje, że po wizycie w czwartek będzie wszystko ok.

Ferr no malusi masz brzusio, w życiu bym nie powiedziała, że Ty w książy jesteś :woohoo: ja przez te moje zaparcia i wzdęcia mam obecnie taki jak Ty :blush:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912992 przez zoi
Ferri, brzusio masz bardzo ładny, czas na większy przyjdzie- nic się nie bój. Julka ma rację, ja tam się cieszę, że miałam długo mały i wszyscy się pytali, że jak to możliwe. Teraz jest dużo większy i to faktycznie przeszkadza. Tylko, żeby nie było, że marudzę! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913001 przez monique1983
Ferri - ale czemu depresja, jak z Kubą wszystko ok, to tylko się cieszyć, że mały brzuch, mniej kg do stracenia, skóra się może, aż tak nie rozciągnie i szybko do formy wrócisz :) Pooglądam te wózki, ale szczerze to bym wolała tak coś do 2500 zł.

Asia - słyszałam, szkoda, fajny aktor, ale w tym Hollywoodzie to prochy i depresje to chyba wszystkich wykończą...


edit. Ferri - właśnie oglądam ten wózek, zajebisty jest, bardzo lubię taki design, tylko ta cena....a nie widziałaś coś fajnego w nowoczesnym designie ale tańszego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913003 przez ann-sunshine
Dziewczynki dziękuję za postawienie do pionu i wsparcie.

Mamie się przyznałam że wiem, ona się przyznała, że podejrzewała że mi chłopaki powiedzieli. Jest ok, poza tym, że nam trochę smutno.

Odkurzyłam, zmyłam podłogi, dwa razy weszłam po schodach na 4 piętro i dwa razy na pierwsze. I nic. Choć tyle dobrego z tego wszystkiego że
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ja wielorazówki mam jakieś zwykłe tanie. Firm nie pamiętam bo już metki się sprały. W każdym razie kieszonki z wkładami i zmieniam po każdym siknięciu i kupie. Nie stosuję tych papierków na kupki, tylko pieluchę taką spłukuję pod silnym strumieniem prysznica i wrzucam do miski z wodą, a wieczorem wszystkie zapieram i wrzucam do pralki. Pranie co dwa - trzy dni. Raz w miesiącu same pieluchy i wkłady na 90 stopni.

Mesy i Ferri wy tu deprechy ciążowe zapodajecie latem przy takiej ilości słońca, a wiecie jak zimą jest jak się w domu siedzi i je :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913017 przez gwiazdka2014
hej,

ile wy tego naprodukowałyście, ale nadrobiłam.

Byłam dziś w pracy, czekają na mnie raporty :/

Ferr ja się o ciebie pytam... Kubuś odpoczywa ... Antek tez tak ma - a ja nie mogę otworzyć
Fajny ten dres Urban ..... s/m :) Sądzę że w zimę z niego nie wyjdę ha ha

Dziewczyny ja z tego prania nie wyjde :( tyle prasowania :P

Na rozstępy stosuje oliatu i pharmaceris - zapobiegające ...

Przyszła pościel od siorki - dziewczyny jest cudowna warto było dać 180 zł jest slicznie - dodam zdjęcie jak mi sie tel włączy bo cos mu sie stało :/

Ide do deski :(((

Ann :**

Karola co ty mnie pytałaś ?? wybacz nie pamietaj, dawaj jeszcze raz,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913018 przez aggi
witam się
mały śpi to mam chwilę ;)
chyba wkońcu dogadujemy się co do planu dnia :woohoo:


Asiaa nie brałam nic na znieczulenie :) nie prosiłam w sumie

Anabelle dzięki za rady, staram się małego zostawiać na trochę z gołą pupą :) co prawda trzy razy dostałam
niemal w twarz z sikawki ale spooko. Ja przeżyję jeśli jemu ma to pomóc :)

dzięki za wszystkie gratulacje dziewczyny :) rozpakowujcie się i zachodźcie po kolei tak idealnie jak do tej pory !

mesy moje trzy kreski o które tak sie martwiłam.. to jednak rozstępy. Ale wiesz co Ci powiem? że kurcze jakoś polubiłam je - bo są po moim małym uroczym krasnoludku co leży teraz w łóżeczku :) takiego nastawienia Ci życzę mimo że sama panikowałam
patrzaj:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


betka hehe niby zapominam, bo PO tego bólu już nie ma w ogóle tak jak mówiłyście jak dzieciątko się urodzi to cały ból mija.. ale jak sobie pomyślę... masakra :D

monique śliczna fasolinka :kiss: :kiss: a wózek jak dla mnie kosmiczny hehehehehe :D ale nie mam pojęcia co to za firma

Chudzinka przynajmniej wiesz co i jak i plan jest :) Trzymam kciuki !

Ann przesyłam dużo mocy i pozytywnych fluidów mimo wszystko! :kiss: też chwyciłam się za głowę jak zobaczyłam ile papierów i załatwiania jest.......

julka super że odwrócony Wojtek :)

ferri i wygrywasz wielkie lody z polewą bo ty na mnie stawiałaś jedna jedyna c'nie :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


miłego dnia, trzymam kciuki nadal za starające :kiss: buziakuję dzieciaczki :kiss:
idę odciągać mleko :D (karmię cycem, ale po traumie ze spadaniem wagi dla swojego spokoju odciągam jeszcze do butelki i po karmieniu cycem dostaje butlę na dobicie i wiem ile dopił i że jest najedzony :whistle: takkiego patenta mam :side: )

miłego !
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913025 przez Anabelle
Ferri gdzie Kuba się chowa? :-o :-o

Julka Ja tylko na otulaczach bo jak dziecko nie zrobi płynnej kupki to czasem jeden otulacz nawet na cały dzień starczy :-) zmieniam jak normalny pampers co 3-4 h. No chyba że jest kupka ;-) coolmax pozostawia troszke uczucia chłodu od siku dla świadomości dziecka ale ja je wole od mikropolaru bo sieczka lepiej trzyma kupkę a po mikropolarze czasem splywala. Na noc zakładam pampers Premium Care. Zmieniam więc po wstaniu, później przed południową drzemka później ok 14-15 i później koło 18 a na noc idzie pampers. Czasem jak gdzieś wyjdziemy to się przeciagnie, a czasem jak zrobi więcej kup to wiadomo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913026 przez ferritka
Aggi :woohoo: to twoj brzuch z teraz :woohoo: Ooj Szczesciaro pieknie wygladasz I wiesz Co, masz racje masz te trzy kreseczki jak motylek wygladaja B)

No I juz sie nie bojam przetarlas mi szlak B)

Dziekuje Dziewczynki moze urosne w koncu B)
Bo zadnych przywilejow nie mam bo jakie mi przywileje bez brzucha przysluguja :S

Moniq jak sobie policzysz wszystkie dodatki do wozka typu pierdolka parasolka fotelik folia na deszcz it'd to tez wyjdzie duzo...
Wpisz sobie w Google markusia rybnik tam wejdz w wozki I lec strona po stronie znajdziesz kilka takich Wlasnie w dobrej cenie B)

Gwiazdka czekam na fote poscieli B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913033 przez betka81
Cześć dziewuszki

O matko ile postów....to idę nadrabiać od wczoraj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl