BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #912801 przez zoi

mesy napisał: zoi hehe nie wstrzymie :P masakra :p Ze mną tak hormony nie robią na szczęście :P


mesy, nie znasz dnia ani godziny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912805 przez mesy
zoi i nie chce poznać :P moim napadem ciążowym póki co od ok tygodnia jest słodkie hahha i oby tak zostało , ale tylko do porodu , bo później już nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912807 przez monique1983
No dzisiaj trochę lepiej się czuję, więc biorę się za czytanie, ale tego naprodukowałyście :ohmy:

Ula - większość badań i tak już porobiłam za pierwszym razem, teraz już nie dużo zostało, a co do pobierania krwi to mnie nie rusza, mogą pobierać ;)

Karolincia - gratuluję przyrostu bety :)

Chudzinka - to fajnie, że drożne, to teraz inseminacja i niedługo będziesz się cieszyć dwoma kreseczkami :kiss:

Azja - witaj :)

Gwiazdka - jakoś w ogóle nie mam żadnych przeczuć, łapę się tylko na tym, że mówię o dziecku jak o chłopczyku, ale może to przypadek po prostu, a śniła mi się dziewczynka ;) Także czekam grzecznie, aż mnie poinformują, ale tak naprawdę jest mi to obojętne :)

Majka - wszystkiego naj dla Tosi :)

Zoi - ale przygoda ;)

Julka - jak tam po weekendzie? :) patrzyłam na fb ten hotelik, bardzo fajny :) aż sama mam ochotę tam jechać :)

Dziewczyny, nie pamiętam teraz kto, używa/używał Musteli. Mesy Ty? Jaką on ma konsystencję? Dobrze się wchłania? Używam z Baby Dream i olejek lubię, ale ten balsam jakoś ciężko mi się wchłania i muszę go długo wcierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912811 przez mesy
moni no ja używam ;) jest fajna taka lekka i fajnie szybko się wchłania i brzuch się nie klei po niej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912812 przez ulka1983
Moni mnie też nigdy pobieranie nie ruszało ale teraz jakoś już mam dość :unsure: 6 razy już mi pobierali a gdzie tu do końca ciąży :S ja używam z ziaji po 4 miesiącu ciąży i też jest super bardzo szybko się wchłania i cena bardzo przystępna :) chyba Agni też jej używała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912815 przez mesy
ziajki też używałam ,ale się wystrachałam i stwierdziłam , że zainwestuję w mustelę i chociaż będę miała czyste sumienie , że smarowałam się jak by mi coś wyszło heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912819 przez ulka1983
Mesy niby ze droższe znaczy lepsze B) ja sie z tym nie zgadzam :P ale każdy robi jak mu pasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912822 przez mesy
no tak se uebałam :P :blush: :blush: CHOĆ WCALE TO AŻ tak drogo nie wychodzi bo tubka co ma 250 ml za 100 zł starcza spokojnie na 3 miesiące , bo wydajna jest ta mustela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912824 przez zoi
Ja smaruję Dax Perfecta mama na rozstępy, czy coś takiego, ale podobno do tego bardzo dobrze robić sobie na przemian zimny i ciepły prysznic. Nie wiem, czy to jakichś skurczy nie może spowodować, ale u mnie brzuch się kurczy tylko na nietoperze, więc stosuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912835 przez monique1983
Mesy - ooo to fajnie, to muszę sobie kupić w takim razie :)

Ula - dzięki, może też przetestuję ;)

Zoi - i co zadowolona z niego jesteś? :) Ja chyba mam jeszcze z Lirene Będę Mamą Intensywne serum zapobiegające rozstępom, ale jeszcze nie próbowałam, ono chyba od 4 miesiąca jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912846 przez Chudzinka
Zoi - ło matko, ale przygoda.
Mi moja kotka w ostatnich dwóch dniach 4 ptaszki przyniosła, jeden zdechł, resztę wzięłam od niej ładnie na rączki, cieszyła się jak głupia, że prezent przyjęty, a ja cichaczem z domu i w krzaki... Mam nadzieję, że przetrwają, nie znam się, nie wiem, czy czegoś im nie połamała, ale "ruchawe" że tak powiem były, więc może sobie jakoś poradzą. Tak się pocieszam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ann - przejęłam łopatę od Uli, wykopuję Cię z dołka z całych sił :kiss:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912858 przez Ada2424
Bry matko ale naprodukowałyście, przeczytałam ale nie pamiętam co komu chciałam napisać :whistle:

Chudzinka zaciskam za Ciebie mocno kciuki jak i za pozostałe staraczki :)

I nasza biedna Ann się zdołowała :( niech Natalka szybko wychodzi.

Zoi ale akcja z nietoperzem :woohoo:

I nie pamiętam co jeszcze komu.... :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912865 przez ann-sunshine
Melduję się po ktg, ani jednego skurczu oczywiście. No nic czekamy, dajcie nam jeszcze tydzień. Już mi trochę lepiej, bo nie miałam wyjścia tylko wziąć się w garść.

Majka rower za 300 zł!!! Kurka dlaczego nikt przyszłych rodziców nie uprzedza że dobre i fajne zabawki są takie drogie. Jakby zliczyć kasę wydaną na zabawki dla dziecka, bo przecież choć raz, dwa razy w roku wypada coś kupić, to już pół samochodu byśmy mieli. A książeczki, kredki, puzzle, klocki i inne drobne pierdołki typu kaczuszka do wanny, to nawet nie zliczam.

Ula dzięki, wzruszyłam się. A o to dziś nie trudno ;-)

Zoi niezły horror. Wierzę że byłaś po całej akcji wyczerpana.

Mesy ja właśnie pączka na dobry humor wciągnęłam. Skoro spadam z wagi (mam nadzieję, że to nie uciekające mimochodem wody płodowe) i sobie powtarzam że słodycze do porodu.

Ula jutro dzwonisz?

Monique mustela jak dla mnie świetnie się wchłania i ładnie delikatnie pachnie.

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka brawo dla Wojtka, jakoś tak czułam że grzecznie się odwróci

a tu macie ostatnie zestawienie, choć dwa ostatnie zdjęcia identyczne niemal, tylko gorsze majty mam :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912867 przez Chudzinka
Jula - super, że się mały odwrócił. A na jabłka i śliwki teraz pełnia sezonu, może cuś pomoże :kiss:
Tak, my inseminacja w przyszłym cyklu, bo w tym to musiałaby być środa (jutro) i lekarka wczoraj kazała wybierać, że w tym cyklu albo jedno albo drugie, więc zdecydowałam się na HSG, żeby wiedzieć, czy inseminacja w ogóle ma sens (ona od razu mówiła, że wie, że u mnie jest wszystko drożne, no ale ja musiałam pocierpieć, żeby uwierzyć ;)). Więc za miesiąc walczymy dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912871 przez Ada2424
Julka o zaparciach nawet mi nic nie mów :S ja po kilka dni do toalety nie chodze a jak juz uda mi się pojść to pozniej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mnie tak boli jak nie wiem co :unsure: jem owoce ale one niezbyt mi pomagają.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl