BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #913264 przez zoi
ELO B)

gwiazdka, ja słyszałam, że przed 12 roboty papierkowej się nie robi :P :P

ann, może jakiś czosnek, żebyś nie złąpała bakcyla? Na pewno jak zjesz i będziesz nim zionęła, to akurat pojedziesz na porodówkę znając życie :side:

aggi ja tez bym chciała taki brzuch po porodzie!! No i widzę, że to macierzyństwo nie takie złe- nawet masz czas, żeby każdej odpisać jak zawsze :silly:

Idę z psem, choć leje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913275 przez Anabelle
Karolcia zawsze się będziesz martwić, jak o brak objawów to o nadmiar objawów, jak o ruchy to o wysokosc brzucha, to o poród to o oddech w nocy, to o kolki, to o ulewanie, a później o dobre oceny w szkole... :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913286 przez Domiśśś
Witam Wszystkie mamusie i te przyszłe również.

Znowu napewno Was nie nadrobie. Ale mieszkając sama w domku z dzieckiem małym ciężko na wszystko znaleść czas.
U nas ogólnie wszystko dobrze Radzio rośnie fajnie coraz więcej wydaje dźwięków i coraz bardziej ruchliwy jest.
U mnie ok. ale pojawiła mi się cysta na jajniku i nie chce się wchłonąć także nie wiadomo czy nie będę mieć zabiegu. Zobaczymy.
No to tyle pokrótce co u nas.

A teraz WIELKIE WIELKIE GRATULACJE dla MAXA i jego MAMUSI :*:*:* Jest prze śliczny. I bardzo przypomina mi Radzia :)
Gosia i Ann smutno mi z powodu utraty waszych bliskich. :*
Dla mamuś zafasolkowanych gratki :)
Dla mamuś starających się buziaki i trzymamy nadal kciuki.
Ann to teraz ty w kolejce do rozpakowania??
Trzymajce sie cieplutko kobitki nie wiem kiedy znów zajrzę ale mam nadzieję że będą same dobre wieśći.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913323 przez ferritka
Hej ho,
Kuba dostal wczoraj dwa knopersy I kole lejt I byl ok B)
A Dola mam bo mnie pracownicy nasi wkuwiaja symulanci I aah Szkoda gadac... nigdy nie uwierz e ze mamy bezrobocie bo trzech osob na krzyz znalezx nie mozna...niech ten sezon juz sie skonczy...

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913335 przez mesy
ferr pewnie mają inne wymagania co do płacy :P
NO ALE TAK TO JEST ;) jak ktoś chce to pracuje nawet za grosze , a jak nie to wymaga rarytasów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913348 przez ulka1983
Hej dziewczyny :)

Aggi możesz się z mężem tak umówić a co z tego wyjdzie zobaczymy ;) na razie Maks jest najważniejszy i to sie liczy :)

Mesy poka dupsko zobaczymy :P

Ann to moja pierwsza ciąża zimowa zobaczymy jak to będzie :whistle: suwak niezły Natalka go w konia zrobiła :P

Domiś fajnie że nas odwiedziłaś buziaki dla ciebie i Radzia :kiss: mam nadzieję ze zabieg nie będzie konieczny :)

Ferr już nie długo będziesz w domku :) lody zjadłaś wszystkie sama czy podzieliłaś sie z dziewczynami :whistle:

Julka to ty tez nie spałaś B)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913357 przez ann-sunshine
Ulcia ściskam mocno
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Julia może ty coś poradzisz, wyjaśnisz?

Ferr młodzież teraz jakaś taka nie ten teges. Ja tam nie marudziłam, 3lata z rzędu w sezonie pracowałam, jak się chciało kasę na wakacje we wrześniu to się pracowało i nie marudziło i tyle. Współczuję.

Domiś uściskaj Radka od nas. Fajnie, że choć czasem dajesz znak co u was.

Ula mój suwaczek prawdę mówi, jestem szczęśliwą mamą, tyle że jednego dziecia póki co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913358 przez Anabelle
ULKA :( nie znam sie w tym temacie mam nadzieje ze sie ułozy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913376 przez Chudzinka
Ula :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gosia - kuruj się kuruj, ja jak kiedyś w pracy miałam miejscówkę przy klimatorze też w kółko miałam zapalenie górnych dróg oddechowych, dbaj o siebie :kiss: Musisz antybiotyk brać pewnie?
Ej, mi po HSG lekarka przepisała dwie tabletki antybiotyku "na wszelki wypadek", wzięłam bez żadnych leków osłonowych i mam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
teraz...
No i dziś "będzie, będzie zabawa, będzie się działo, nocy będzie mało" ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

W poniedziałek pęcherzyk miał 19mm, więc teraz ma około 23mm pewnie :)
Betka, Ty jeszcze kciuków nie trzymaj, bo inseminacja za miesiąc! To ja trzymam za Ciebie teraz!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913382 przez Ada2424
Ula nie znam się na tych przeciwciałach, ale wierze, że wszystko będzie dobrze! Musi być! :kiss:

Chudzinka no to do roboty bo malinki cudowne :) ja mam jakieś przeczucie, że w tym cyklu Wam się uda :) i nie będzie trzeba tej inseminacji ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913385 przez meli1990
aggi super masz brzuch jak to kilka dni po porodzie. zazdroszczę

Ulka nie martw się wszystko będzie dobrze

Chudzinka trzymam kciuki za starania

a ja byłam u lekarza. z dzieciaczkiem wszystko dobrze. tylko wyniki tarczycy mam złe 0,197 przy normie 0,27-4,20. muszę dobrego lekarza poszukać


Załącznik nie został znaleziony




ed. a co obstawiacie siedzi u mnie w brzuchu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913391 przez gosia28
dzień dobry
leżę choruśka taka ble

Chudzinka a nawet mi nie gadaj, dwa antybiotyki dostałam :sick: zwolnienie do wtorku :sick: :sick: :sick:
ale piękne malinki oj działaj działaj ;)

Ula to co napisała Chudzinka jak zwykle ma wielki sens tak że spróbuj się nie zamartwiać. Buziak wielki dla Ciebie :kiss:

aggi faktycznie wyglądasz jakbyś w ciąży nie była :woohoo: znaczy się nie jesteś, ale że tydzień temu? i taki brzuch? tylko zazdrościć :)

te lody z truskawkami bym wciągnęła :P

o objawy ciążowe mnie nie pytajcie bo aktualnie to czuję jedynie, że się kończę :sick:
test jak co to w sobotę

edit.
meli, pójdziesz do edokrynologa, wyregulujesz tarczycę i będzie ok.
dzieć słodziak ;)

Ula po poście Julki chyba nie masz wątpliwości, że będzie dobrze? :kiss:

Domiśśś fajnie, że u Ciebie wszystko w najlepszym porządeczku, ale jak się kuleżanki odwiedza to trzeba było by jakąś fotkę zapodać ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913402 przez ulka1983
Ann
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jak jednego dziecka jak dwójki ;)

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to nieźle się urządziłaś B)
ale maliny :woohoo: a ponoć te test spsute były ;) trzymamy kciuki moze za miesiąc będzie pozamiatane ;)

Meli ale to chyba nie dużo odbiega od normy a dzidzia sie nie ujawniła ?

dziewczyny mam nadzieję że będzie tak jak mówicie i skończy się na tym że urodzę zdrową dzidzię buziaki dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913407 przez ulka1983
kto mi posta popchnie ? dobra nie czekam sama popchnę ;)

Julka o bąblu nic nie mówili ale chyba może być ujemny (kiedyś jak szukałam info na ten temat to był wpis jednej dziewczyny która była hpa 1aujemna w którym pisała ze urodziła dzidzię i też jest ujemna tak jak ona i musiała jeszcze długo zostac w szpitalu tylko już później nie dała znać jak to się skończyło )jutro i tak mam jeszcze dzwonić bo ok14 mają mieć jeszcze wyniki jakieś B)

Gosia zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913408 przez meli1990
Ula własnie nie znam się na tym. musiała by się wypowiedzieć osoba która też miała z tym problem. jutro podjadę do miasta poszukać lekarza.
a co do płci to może pod koniec września się dowiem bo mój lekarz nie ma za dobrego sprzętu i nie chciał gdybać dzisiaj. fajnie wikała moja kruszynka nóżkami i rączkami dzisiaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl