BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #913174 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913177 przez betka81
Pinezka no dzieje się tu...ja też z racji, że pracuję to nie mam w ciągu dnia jak ogarnąć forum hehe
Jak wrócił apetyt to teraz już waga tylko w górę, chudzino :laugh:
A pierwsza do testowania jest Gosia, później Asiaa

Gosia kiedy robisz test? I jak sytuacja, jakieś objawy wskazujące?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913181 przez julka
Gwiazda, no ale przeca Ci piszę, ze zdjecie Aggi jest w tekscie, tylko ukryte :P :P :P
Nie, no poduch juz nie do kupie, bo gdzie powiesze? nad ochraniaczem? too much...
A Karola miala jechac do Pabianic do narzeczonego ;)

Anabelle, przez Ciebie sie napalilam na te pieluchy wielo, ha ha ha, bo kasa nam jeszcze ze slubu zostala... a swoja droga troche smutno, bo to dla nas prezent byl, a wsio poszło na Nienarodzonego....
i z tego co widze to juz tak dalej bedzie...

Betka, jak to? :blink: to znaczy ze Wojtek sie jeszcze moze odwrocic spowrotem dupką? U Ciebie tak bylo?? tos mnie pocieszyla, kobito... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913185 przez betka81
Julka i przyzwyczaj się, że już tak będzie, że większość kasy będzie szło na Wojtka....i nie ważne czy to miało być dla Was. Mimo wszystko nie będzie Ci szkoda wydawać :S

Tak, tak Karola jest u narzeczonego w Dobroniu albo Pabianicach, więc pewnie spędzają razem czas i na forum już go jej brakuje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913194 przez ulka1983
Zoi nie przypuszczałam że historia nietoperza skończy się happy endem :laugh: możesz być z siebie dumna :)

Julka moja Hb w ciąży z dziewczynkami była poniżej 7 :unsure: a i beż ciąży ledwo 10 wynosiła to chyba u ciebie nie jest tak źle ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ann 5 lat temu też tyle wypełniałam aż dziwne ze nie dołożyli przez te lata :laugh:

Ferr zgrabniaro ładniutki brzuszek :) coraz większy Kuba to ma coraz mniej miejsca w brzuszku ;) masz swoją nagrodę i tyj ile wlezie :whistle:




Ann czyli wszystko jasne buziaki dla ciebie i mamy :kiss: tak zachwalacie te wielorazówki ze chyba eko zostanę :laugh: nie strasz mnie tą zimową deprechą :P

Gwiazda dawaj foto ;) o jest super to wygląda :)

Aggi ale malutki brzusio już masz :woohoo: to za rok może być powtórka ;)

Gosia to sie porobiło zdrówka :kiss:

Mesy żartujesz :woohoo: Patryk na wylocie ale numer :laugh: gdzie te kg schowałaś przyznaj sie B)

Agni to wam współczuję kolki to paskudztwo :(

Pinezka czyli wszystko powoli zmierza w dobrym kierunku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913196 przez Anabelle
Hahaha julka to wyobraź sobie jakie oczy zrobiłam, jak przyszedł mi pit, że macierzyńskiego miałam w sumie ok chyba 18-19 tys brutto, a na koncie zero, bo wszystko na Antka poszło :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913201 przez betka81
Jula ja byłam w szpitalu w 34 tc to była główką w dole..3 dni później dooopcią już siedziała bo miałam USG i się obróciła dopiero w kilkanaście godzin przed porodem, potwierdzone u gina w dzień przed porodem o 19 dupka w dole a o 4 nad ranem już główką..tak mi fikała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913216 przez ferritka
Ulka :woohoo: :woohoo: aaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest puchar lodowy :woohoo: B) Kto kce niech sie czestuje :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913217 przez ulka1983
Ferr wygrałaś to jest wszystko dla ciebie zeby ci w brzuszek poszło :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913226 przez aggi
witam się czekam aż krasnoludek się obudzi na karmienie :whistle:
więc zaglądam w międzyczasie :laugh:

ferri dokładnie świeżo zdjęcie zrobione 6dni po porodzie. flaczek jest nie powiem że nie, ale z przodu jest całkiem całkiem nawet :side: nie bojaj opieka super, lekarze no wiadomo co jeden to bardziej znudzony heheheh a jednego jak dziennie widziałam to miałam wrażenie że tam mieszka :P Ale tak to super jak na szpital a pamiętaj że ja szpitali bojam najbardziej na świecie :blink: :blink: :blink:

gosia zdrówka !

zoi no płaski może nie :P ale pocieszam się że to tylko opuchlizna i powinna zejść bo jak dotnę to flaczek miękki :P

mesy mi niestety nie zeszły, ale teraz je lubię serio :D Patryk rzeczywiście chudzinka :)

betka no jeszcze flaczek z przodu ale to powinno zejść z czasem w końcu połóg ma 6tyg tym się pocieszam :)

Agni dzielna mamuśko pokonacie kolki trzymam kciuki :kiss:

gwiazdka jest tam gdzieś wcześniej pod spojlerem :) jak patrzysz z telefonu to możesz nie widzieć . śliczna pościel :)

Asiaa no świeżutka, 6 dni po :P szału nie ma flaczek jest ale daje rade

julka oj tam, jak z boku popatrzeć to tak połowa ciąży jeszcze jak nic :P

ulka jakie lodyyyyyyyyyyy :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: wiesz co nie nie nie narazie nie chcę powtórki :P chyba że mnie mąż na partych zastąpi hehe :whistle:


trzymcie się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913230 przez mesy
6-10 a ja nie spie :woohoo: nic do labo sobie podskocze wymaz zaniesc i morfologie zrobie ;)

A co do Patryka to mi mama od znajomej mowila , zebym wziela poprawke na ta wage , bo ... teraz w tym wieku ciazy niemiarodajna ta waga jest...od jej znajomej corka rodzila oststnio mialo miec dziecko 3400 wysloczylo 4200 :woohoo: to dopiero szok hehe
Mam nadzieje , ze Partyk wyjdzie pod koniec sierpnia...w koncu wody i lozysko maja tzw lekarskie gwiazdki , ze juz sa dojrzale..... nie chcialabym , zeby mlody mial urodziny 1 wrzesnia hehee bo co ti za ur jak do szkoly trza bedzie cisnac :P

Ann jak tam na horyzoncie ????

Aggi w szpitalach to chyba kazdy lekarz znudzony hehe to tylko my baby tak wszystko przezywamy :P choc moj prowadzacy to z powolania jest to on wszystko przezywa :P

Gosiaaa ile zOstalo ci do @ ???

Ulka no jak gdzie te kg ? W
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:woohoo: :evil: :whistle: :whistle: haha no kurde w brzuchu tez :P ..... bosssheeee za te lody to.powinnas dostac po lapach :P
Mam dzis smaka na pasztet :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913245 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Melduję się bez zmian.

Marta gorączkuje i ma zapchany nos i od 3ej śpi z nami więc trzymajcie kciuki żebym się nie zaraziła, bo to by tragedyyyja była. Swoją drogą to jakiś pech. W ciągu roku była dwa razy tylko chora, a teraz w wakacje już trzeci raz. No pech i tyle.

Aggi szczuplaku, wiedziałam że tak będziesz ekstra po porodzie wyglądać. A rozstępami po drugim porodzie się zajmiesz profesjonalnie ;)

Ula, ja depresji w ciąży nie miewam, tylko co tu zimą robić z brzuchem? Na spacer się często nie da, bo zimno i nieprzyjemnie, przetworów się nie robi, no można ciastka na choinkę piec i na szydełku dziergać, a tak to się siedzi i je.

Gwiazdka i Julka, nisko te wasze dzieci, ale niech do 38 siedzą gdzie mają.

Pinezka u ciebie już 12 tydzień wow.

Któraś o daty pisała. Ano niby mąż twierdzi że 15tego się urodzi

Moja mała poczwarka się budzi, zmykam

edit: suwaczek mi gada że jestem szczęśliwą mamą. Hehe, ano jestem, ale póki co jednego dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913249 przez Karolincia
Witamy Was ;)

Pinezka dziekuje Ci Kochana Twoje objawy byly podobne do moich i mialas racje dzidzius w drodze :) Mi apetyt dopisuje ;) Ciesze sie ze i Tobie zaczal :) pasztet i pomidorem pychota :) kurczak z brokulami nono :) za mna ogory Kiszone chodza ;)

Gwiazdka tak tak pojechalam do Pabianic i siedze z moim Misiem :) Dba o Nas i robi mi kolacyjki sniadanka :) Ahhh cudownie :) Martwi mnie jak przestaje mnie ciagnac macica czy wszystko z dzidzia ok ;) Mam lekkie mdlosci i zgage czasem jak cos zjem ;)

Aggi Ty Laseczko!! Brzuszek cudowny :) Zero boczkow :) Ahh zazdroszcze tez chce taki po porodzie !! ;)

Ann tak mi przykro jak sie wali to wszystko na raz :( a masz jakies skurcze?

Gosiu zdrowka zdrowka i trzymam kciuki !! :*

Ulenko ale lody zaserwowalas pychotka :)

Spalam wczoraj w ciagu dnia :D Ciagle chodze siusiu w nocy tez wstaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913253 przez ann-sunshine
Karolincia objawy ciąży czasem są, czasem nie, wiec nie panikuj. Dopóki nie krwawisz albo nie zwijasz się z bólu to jest wszystko ok. Czasem jakiś skurcz mam, ale one są bez znaczenia. Czekam aż wody odejdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #913258 przez gwiazdka2014
Hej

Ja też już na nogach. Spać nie mogę
Chyba zaczynam przeżywać poród bo mi się śni :-P
wczoraj spakowałam częsc torby :-D masakra ile tego ze sobą czeba wziąć.

Ula tez chce takie lody mniammmmmmmmmm
Ula a ty jak się czujesz?

Ferr a ty masz dola??? Czemu? Chyba że coś przekręcilam.

Aggi ty byś w ciąży? Nie widać, chudzielec.

Pinezka a w ciąży nie można jeść pasztetu. Z tego. Co ja wiem. Coś tam jest ze nie można.

Ann ta twoja Natka taka uparta. Jesteś taka dobra gospodynią ze nie chce wyjść. A może sexik pomoze:-P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Karolina i tak do końca będziesz się zastanawiać czy jest wszystko ok. Jak mój Antek się dłużej nie rusza to już jest alarm :-P ja dziękuję ze jest to forum i są nasze dziewczyny uspokaja, doradzą, opierdo.... jak czeba. DZIEKI DZIEWCZYNY ZE JESTEŚCIE. Zaraz będę wyć :-P

Wołają mnie raporty które muszę zrobić a tak mi się nie chce :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl