BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #955469 przez natB
haha mam chwile wolnego to pisze, maly robi kupe :P.. moj jak na dzentelmena przystalo w towarzystwie niani kupy nie zrobi :P...

Sandruska eee takie jaja jak u Ciebie raz pozytywny, raz negatywny yyyy no niezle wariuje Twoj organizm.. no nic dalej 3mam kciuki...

Mesy moj z tych zegarowych maluchow, spi o ustalonych porach, no wiec tak staram sie umawiac do lekarzy, zeby byl albo przed albo po drzemce :D.. wspolczuje, bo szwagierki maly tak wlasnie zasypia..

eee dobra koncze, akcja kupa zakonczona... oczywiscie sukcesem :) odezwe sie wieczorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955501 przez mesy
Nat Patryk tez ma swoje godziny , ale dzis chyba sam sie zaskoczył haha no ale wybaczam mu bo gardełko chore to spać mu się chce....nie ma się co dziwić , ale niech spi organizm sie zregeneruje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955504 przez Patikierc
Aggi - ja dopiero testuje a już się cykam porodu masakra. A na Polsat Cafe lecą porody i jak czasem oglądam wow i szacun :)

Jeszcze dwie godziny i do domku:)
Sandruska1995- będzie gites juz tylko kilka dni i sytuacja się wyjaśni :) a będę dalej trzymać kciuki.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955509 przez natB
Patikierc Ty w pracy wow... współczuję :(... co do porodów ja na TLC oglądam ALL co się z nimi wiąże :)...

Mesy no Wład w czasie choroby mało nam spał, ale teraz nadrabiam ZA DWÓCH... śpi od 19 do 8 rano.. a w dzień potrafi mieć drzemkę 3h... no, ale zaraz wróci do stanu przed chorobą, czyli wybudzanie po 6 rano :/, żebyśmy do pracy zdążyli, a małego zawieźć do niani eh...

Porto pozdrawiam :) kojarzę Ciebie gdzieś z wątków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955523 przez moofka
Porto fotke byś dała cioteczkom :whistle:

Mesy i co tam Wam lekarz powiedział?

Zośce zęby idą, ślina hektolitrami leci, zamiast śliniaka to by się rynna przydała :blink: ciekawe który to teraz wylezie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955525 przez Sandruska1995
Juz niedlugo . Ide dalej spac , glowa mnie boli od kilku godzin juz. Tabletki nie pomagaja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955526 przez mesy
Moof dalej gardło zawalone , ale juz z prawej str a nie cale wiec jest jakaś poprawa...prócz tantum Verde mam mu podawać nurofen raz dziennie przez 3 dni....i dwa dni mamy siedziec w domie , żadnych spacerów...fajnie bo siedzimy juz kuzwa od wtorku...
Ale chyba mu się poprawia , bo zjadl o 17-40 210 ml mleka....i wstał o 19-20 na kolejna flachę i 160 wciągnął....wiec albo nurofen mu zadziałał , ale wraca mi dziec do siebie...mam nadzieje, ze to drugie :) bo wczoraj i dzis mi cyrki odprawiał z jedzeniem :blink:
Moof doktorka dzis szukała zębów u papiego bo tez ślini sie po kolana i wkłada pięść do buzi , ale nic tam nie znalazła:)
Ale no zośka to juz nastolatka to zęby musza być noo :)

Nat to Patryk jak zaśnie 18-00/19-00 zależy of dnia to spi do 5-00 czasem 6-00 bez pobudki choc zdążają sie właśnie dni ze po 2 godz jak zaśnie wstanie ns mleko i idzie dalej spać :) i przesypia mi tak chyba od kad miał 2,5 msc :) w dzień tez wali drzemki cos ok godz 10-00/11-00 @ potem 14-00 i spi tak do 16-00 a później do nocnej drzemki juz nie spi :) choc ma dni , ze ma drzemki pól godzinne...tj wtedy szaleństwo :)

Kuźwa ale u mnie leje :/j

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955527 przez Sandruska1995
U mnie dzis totalna wichura , leje deszcz , grad , burza . Tylko w lozku lezec .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955530 przez zancik
Dobry wieczór melduję sie po wizycie :)
Więc tak wszystko jest ok dzidzi ma 46mm jestem w 11tyg i 1 dniu zaraz zmienie suwaka ;) serduszko 167 uderzeń na minutę łobuz jeden wiercił sie jak cholerka połozył sobie rączki za głowkę a pózniej leżał na brzuszku :) Cudowny widok ale mi się japa cieszyła jak oglądałam dzidzi :laugh: 22 nastepna wizyta wtedy będzie wszystko jeszcze ładniej widać :woohoo: wrzucam Wam foteczke cioteczki ;)

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955531 przez natB
Pogoda do kitu...

eee Mesy to Ty nie masz, co narzekać super śpi Patryk :)... Wład w sumie od urodzenia nam ładnie spał, nawet, jak był na cycu potrafił się nie budzić, a mi cycki pękały... zdrówka dla małego :)... mnie psychicznie wykończyła choroba Włada...

Moofka u nas chyba też, bo pakuje do buźki wszystko włącznie z umywalką w pralni XD haha :P...

Idę powiesić pranie, bo zalega jeszcze w pralce od 14... leń mnie wziął, ja chcę do PRACY! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955537 przez moofka
Mesy no to oby lada dzień całkiem mu przeszło :) ja już 9 zębów przerobilam więc wiem czym to pachnie, a raczej śmierdzi bo kupa zębowa też dzisiaj była :whistle: a że w domu siedzicie to niewielki ból przy takiej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
pogodzie, my też się kisimy....

Zancik piękny dzieć :woohoo: super że wszystko okej :)

natB Zośka dzisiaj żarła uchwyt od piekarnika :side:
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955539 przez moofka
O zesz w morde nowa strona :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955540 przez natB
Zancik ekstra człek :) cieszę się, że wszystko jest ok :)... byle do następnej wizyty :) :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955541 przez mesy
Zancik zazdraszczam ci tego widoku na usg...ehhhh :)
Dziec fajny :) zobaczysz jak da ci popalić jak miejsca bedzie juz Malo w brzuchu :laugh:

Moof weź ani nie gadaj...kupy opanowane a tu zaś beda inne jak zęby...matko bosko :sick:
Jutro daje Patrykowi marchewkę..... Może tez go jakos wzmocni...w końcu jskies witaminy ma....w sumie od 4 msc juz smialo mogę mu podawać a to lada chwila B) wczesniej zaprzestałam mu dawać :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955570 przez MARI
Witajcie :) normalnie nie mam czasu pisać, ale wszystko czytam na bieżąco. Zmieniłam pracę i czasu mi brakuje na wszystko- może ogarnę w niedziele bo jutro też do pracy.

ZANCIK no wreszcie doczekałaś się tego widoku i serduszka- gratuluje dziecia fotka suuper :) a jak ogólnie samopoczucie??

Zdrówka dla Patryczka bo coś doczytałam że go dopadł jakiś wirus :kiss:

MOOF z tej rynny dla Zosieńki się uśmiałam :laugh: :laugh:

Testującym dziewczyną życzę powodzenia :)

Spadam spać bo jestem padnięta :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl